1. Basketbalisté ČR
    2. Fotbalisté ČR
    3. Hokejistky ČR.

Na závěr ještě kapela Queenie.

Sportovcem roku 2021 je judista Lukáš Krpálek! V nejtěžší váhové kategorii nad 100 kilogramů v Tokiu získal zlatou medaili. Na předchozí olympiádě v Riu získal rovněž zlato, ale v kategorii do 100 kilogramů. V této anketě tak vyhrál už potřetí.

Opět přichází Zdeněk Pavlis a také Jana Obermajerová z agentury BPA Sport Marketing, kteří vyhlásí první místo.

Běží video, kde mluví sama oceněná.

Druhé místo patří tenistce Barboře Krejčíkové, která vyhrála v singlu French Open, čtyřhru s Kateřinou Siniakovou na French Open a na olympiádě v Tokiu.

Třetí končí vodní slalomář Jiří Prskavec, který si z Tokia v závodě kajakářů odvezl zlato.

Na pódiu další hudební vystoupení Petry Alvarez Šimkové a kapely Queenie s písní Barcelona.

Nyní běží sestřih toho nejlepšího, co přinesl sportovní rok 2021.

Čtvrté místo získal sportovní střelec Jiří Lipták, který v Tokiu získal v disciplíně trap zlatou medaili.

Běží vzkaz, ve kterém mluví Barbora Krejčíková.

Na pátém místě skončily tenistky Barbora Krejčíková s Kateřinou Siniakovou, které letos vyhrály čtyřhru na French Open a na olympiádě v Tokiu.

Šesté místo patří biatlonistce Markétě Davidové, která na MS v Pokljuce vyhrála vytrvalostní závod na 15 km a na úvod letošní sezóny Světového poháruvyhrála v Östersundu rovněž vytrvalostní závod.

Na pódiu je opět kapela Queenie s písní I Want To Break Free.

Sedmé místo patří fotbalovému útočníkovi Leverkusenu Patriku Schickovi, jehož gól na EURO proti Skotsku byl vyhlášen nejkrásnějším gólem turnaje a spolu s Ronaldem byl nejlepším střelcem na tohoto turnaje.

Osmé místo obsadil sportovní střelec David Kostelecký, který v Tokiu získal stříbro v disciplíně trap.

Deváté místo patří oštěpaři Jakubu Vadlejchovi, který na olympiádě v Tokiu získal stříbro.

Začíná vyhlašování hlavní kategorie. Na 10. místě se umístila snowboardistka a sjezdařka Ester Ledecká, která bude v Pekingu obhajovat zlato z těchto dvou disciplín.

Hraje opět kapela Queenie s legendární písní We are the champions.