Chabarovsk – Nižněkamsk 4:5 (po pr.) | Vladivostok – Jaroslavl 0:3 (kon.) | Čeljabinsk – Čerepovec 6:1 (kon.)
Kazaň – Barys 5:3 (kon.) | Omsk – Magnitogorsk 4:2 (kon.) | Dynamo Moskva – Jekatěrinburg 7:1 (kon.)
Kunlun – N.Novgorod 0:4 (kon.) | Viťaz – Soči 3:2 (po pr.)

Viťaz právě vstřelil branku!
    A máme hotovo! Prodloužení ukončuje svižným volejem do šibenice VITALIJ POPOV, jemuž famózně do mezikruží asistoval Audette, který se ujal puku za brankou Hellberga – 3:2: Asistence: Daniel Audette.
    48:06 Ilja ARKALOV - 2:2

48:06
    ILJA ARKALOV se zapisuje mezi střelce dnešního utkání precizní střelou zápěstím k levé tyči Hellbergovy branky. Famózně zacílená rána! 2 – 2. Asistence: bez asistence
    25:03 Kirill PEŤKOV - 1:2

25:03
    Soči právě vstřelilo branku!
    Z nečekané šance je tu výstavní gól! KIRILL PEŤKOV tvrdou ranou pod břevno propálil Saprykina z mezikruží a dostává znovu hosty do vedení. Parádní puk mu zadovkou z prostoru za brankou domácích předložil Nikolajev – 2:1. Asistence: Arťom Nikolajev.
    18:16 Fjodor MALYCHIN - 1:1

18:16
    Rychlá akce z domácí dílny přináší srovnání ještě v první třetině! FJODOR MALYCHIN nabral rychlost od vlastní modré, přebrusil kluziště a šikovnou střelou zápěstím si poradil s Hellbergem – 1:1. Asistence: Igor Golovkov.
    11:40 Nikita TOČICKIJ - 0:1

11:40
    NIKITA TOČICKIJ stál přesně tam, kde měl a na parádní nahrávku Alexandrova byl velmi dobře připraven. Jeho rána z levého kruhu do odkryté brány byla naprosto přesná a dostává hosty do vedení – 0:1. Asistence: Jurij Alexandrov a David Rundblad.

MJ

Branky a nahrávky: 19. Malychin (Golovkov), 49. Arkalov, 61. V. Popov (Audette) – 12. Točickij (J. Alexandrov, Rundblad), 26. Peťkov (A. Nikolajev)

HC Viťaz Moskevská oblast: Saprykin (Dorožko) – Jegor Voronkov, Kemiläinen, Lisovec, Jepišin, Borodkin, Golovkov (A), D. Musin – M. Aaltonen (A), V. Popov, Ojamäki – Rasskazov, Audette, Starkov – Malychin (C), Arkalov, Zubov – Savin, N. Gončarov, G. Nesterov – Ivaňuženkov.
    Trenér: Yuri Babenko

HK Soči: Hellberg (Treťjak) – Dyblenko, Miščenko, J. Alexandrov, Rundblad, Pautov, Jaks, Galeňuk – Peťkov, A. Nikolajev (A), Garajev (A) – Zavgorodnij, Kolgotin, Točickij (C) – Glotov, Bakoš, Feoktistov – Alijev, Žabrejev, Averšin – Romajev.
    Trenér: Andrej Nazarov

Rozhodčí: Akuzovsky – Olenin