Plzeň – Mountfield HK | 2:3 (kon.) |
Toronto – Edmonton | 4:2 (kon.) | | | Pittsburgh – St. Louis | 5:3 (kon.) |
Kunlun – Čerepovec | 1:7 (kon.) |
Znojmo – Vienna Capitals | 5:3 (kon.) |
Pardubice – Kladno | 4:3 (2:1 po s.n.) |
Nitra – HC Slovan | 5:7 (kon.) | | | Nové Zámky – Trenčín | 0:0 (odl.) | | | Lipt. Mikuláš – Banská Bystrica | 5:2 (kon.) |
Zvolen – Poprad | 0:0 (odl.) | | | Prešov – Spišská N. Ves | 3:2 (kon.) | | | Michalovce – Košice | 3:1 (kon.) |
po s.n. (2:1)
HC Dynamo Pardubice
4:3
(0:1, 2:0, 1:2 - 0:0)
Rytíři Kladno
54:34
|
Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Funk – 2 min., podrážení).
|
|
36:12
|
Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Strnad – 2 min., vysoká hůl).
|
|
32:47
|
Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Strnad – 2 min., hákování).
|
|
26:41
|
Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Kouba – 2 min., podrážení).
|
|
18:49
|
Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Strnad – 2 min., držení).
|
|
16:23
|
Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Novotný – 2 min., podrážení).
|
|
13:01
|
Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Paleček – 2 min., sekání).
|
|
08:52
|
Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Hvězda – 2 min., podrážení).
|
Branky a nahrávky:
32. Paleček (Šťastný), 40. Costa (Kaplan), 54. Paleček (Šťastný), rozh. náj. Paleček – 16. Strnad (Koštoval, Kočka), 59. Sachr (Strnad), 60. Sachr (Vimmer)
Rozhodčí: Veinfurter, Čáp – Hnát, Dědek
Diváci:
Neproměněná penalta:
Samostatné nájezdy:
1. série:
1:0 Kaplan (PCE)
1:0 Koštoval (KLA)
2. série:
1:0 Herčík (PCE)
1:0 Vimmer (KLA)
3. série:
2:0 Paleček (PCE)
2:1 Kočka (KLA)
4. série:
2:1 Chabada (PCE)
2:1 Hurta (KLA)
5. série:
2:1 Costa (PCE)
2:1 Sachr (KLA)
HC Dynamo Pardubice:
Borovička (Kadlc) – Hebek, Kubíček (C), Nedelka, Tvrdík, Chabada (A), Koudelka, Kaštánek – Lichtag, Herčík, Costa, Kalužík, Paleček, Kloz, Novotný, Šťastný (A), Kaplan, Gromadzki.
Náhradníci:
Trenér: Jiří Malinský
Rytíři Kladno: Gabriška – Strnad, Koštoval, Funk (C), Sýkora – Hurta, Kočka, Šimek, Šíma, Hrabík, Sachr (A), Kuzďas, Kouba, Vimmer, Hvězda.
Náhradníci:
Trenér: Jindřich Lidický
Náhradníci:
Trenér: Jiří Malinský
Rytíři Kladno: Gabriška – Strnad, Koštoval, Funk (C), Sýkora – Hurta, Kočka, Šimek, Šíma, Hrabík, Sachr (A), Kuzďas, Kouba, Vimmer, Hvězda.
Náhradníci:
Trenér: Jindřich Lidický
Rozhodčí: Veinfurter, Čáp – Hnát, Dědek
Diváci:
Michal Pospíšil