Ostrava – Pardubice 9:5 (kon.) | Mladá Boleslav – Otrokovice 11:5 (kon.) | Tatran – Bohemians 8:2 (kon.)
Sparta – Hattrick Brno 11:4 (kon.) | Královské Vinohrady – Vítkovice 6:18 (kon.) | Chodov – Česká Lípa 6:7 (1:2 po s.n.)
Liberec – Black Angels 8:3 (kon.)
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
9:5 (3:1, 5:3, 1:1)
BA SOKOLI Pardubice
Pátek 07.01.2022, 18:00 • ČPP Aréna Ostrava • Livesport Superliga • 21. kolo

To je z mé strany vše a děkuji vám za pozornost. (19:55:57)

Je konec! Ostrava po velké přestřelce v druhé třetině vítězí poměrem 9:5 a připisuje si 3 body do tabulky a přiblížili se blekům na rozdíl jednoho bodu. Pardubice odjíždí z Ostravy s prázdnou a budou doufat, že Česká Lípa nezvítězí v duelu proti Chodovu dnes od 20:00.

59:49

59:23
    Haleš předvedl další pěkný zákrok a nechce pustit za svá záda desátý gól.

59:00
    Probíhá poslední minuta třetí třetiny.

58:18
    Pakosta zablokoval nahrávku Sládka na Pešata.

57:49
    Vyloučení v týmu Sokoli Pardubice (Jakub Burian – 2 min., nadzvedání hokejky).
    57:04 Lukáš KUČERA - 9:5

57:04
    Pardubice právě vstřelily branku!
    Pardubice snižují v přesilovce na rozdíl čtyř branek a možná z jejich strany ještě uvidíme power-play. Asistence: Přemek Pakosta.

56:57
    Vyloučení v týmu FBC ČPP Bystroň Group Ostrava (Marek Lípový – 2 min., hra rukou).

55:52
    V zápase přibývá více a více tvrdých zákroků, hlavně doufejme, že se nikomu nic nestane a utkání se dohraje v klidu.

55:01
    Pešat zblokoval tvrdou střelu a Klinka nemusel zasahovat.

54:39
    Oddechový čas pro domácí.

53:54
    Utkání se už dohrává a k větším šancím se nikdo nedostává.

52:38
    Sládek měl hodně prostoru, ale míček napálil pouze do připraveného Haleše.

51:32
    Ostrava nikam nespěchá a v poklidu drží míček na své polovině.

50:36
    Skvělý blok Petra, který možná ubránil gól.

50:13

48:44
    Haleš teď vytáhl skvělý zákrok proti Sládkovi.

48:41
    Hra se na chvíli přeruší, protože je problém s časomírou.

48:13
    Vyloučení v týmu Sokoli Pardubice (Přemek Pakosta – 2 min., Sekání).

47:05
    Přesilovku si zahrají také domácí!

45:51
    Pardubice jsou v držení míčku, ale kombinují pouze na vlastní polovině.

44:40
    Sládek si teď zahrál na baseballistu a radši by měl zůstat u florbalu.

43:49
    Pardubice pokud chtějí ještě pomýšlet na bodový zisk tak by měli přidat na aktivitě.
    42:29 Daniel CHATRNÝ - 9:4

42:29
    Ostrava právě vstřelila branku!
    Čepice na plochu! Michal Sládek nahrál žabičkou před bránu osamocenému DANIELOVI CHATRNÉMU, který střílí třetí gól a má na kontě hattrick! Asistence: Michal Sládek.

42:10
    Lukáš Slabý nastřeluje tyč domácí branky a stav je stejný 8:4.

41:27
    Začátek třetiny je opět ve vysokém tempu a hraje se ze strany na stranu.

40:23
    Klinka si poradil se střelou od Šmída a rychle rozehrál.

40:01
    Úvodní buly vyhráli domácí.

40:01

Další třetina začne přibližně v 19:20.

Druhá třetina nabídla 8 gólů z toho 6 gólů během 4 minut a po divoké druhé třetině mohou být šťastnější domácí, kteří vstřelily opět o dvě branky více stejně jako v první třetině a vedou 8:4.

40:00

39:00
    Probíhá poslední minuta druhé třetiny.

38:27

38:00
    Adam Šmíd netrefuje branku Ostravy a stav utkání zůstává 8:4 a Pardubice budou pokračovat v přesilovce.

38:00
    Uvidíme trestné střílení, které pojede Adam Šmíd!

36:58
    Vidíme první přesilovou hru, kterou hrají Pardubice.

36:26
    Vyloučení v týmu FBC ČPP Bystroň Group Ostrava (Filip Šubert – 2 min., nadzvedání hokejky).

35:57
    Hurtova střela šla těsně nad branku Pardubic.

35:04
    Doufejme, že se gólové hody na chvíli uklidní a brankáři také vytáhnou pěkné zákroky.
    33:26 Daniel CHATRNÝ - 8:4

33:26
    Ostrava vede už 8:4 DANIEL CHATRNÝ po skvělé přihrávce na velké brankoviště od Lukáše Pešata střílí do pravé části Halešovi branky.
    Asistence: Lukáš Pešat.
    31:41 Šimon SOUKUP - 7:4

31:41
    Ostrava nenechala dát znova gól Pardubice a dostávají se do příjemějšího vedení o tři branky! O branku se postaral ŠIMON SOUKUP, který skvěle trefil prázdný prostor branky. Asistence: Lukáš Herblich.
    31:23 Michal SLÁDEK - 6:4

31:23
    Ostrava právě vstřelila branku
    Ostrava jde znovu do dvoubrankového vedení! MICHAL SLÁDEK se dostal před branku k odraženému míčku a zamířil do odkryté klece.
    Asistence: Šimon Kuczera.
    30:35 Martin ZOZULÁK - 5:4

30:35
    Pardubice opět snižují! MARTIN ZOZULÁK tahem vystřelil skoro od poloviny hřiště a Klinka na tuto jeho střelu neměl parametry.
    Asistence: Michael Smola.
    29:56 Lukáš HERBLICH - 5:3

29:56
    Ostrava opět rychle odskakuje! Lukáš Herblich si vzal odražený míček a z ostrého úhlu propálil Haleše. Asistence: Šimon Soukup.
    29:33 Lukáš KUČERA - 4:3

29:33
    Pardubice opět snižují! za brankou nahrál David Petržela před branku LUKÁŠOVI KUČEROVI, který už pouze dopravil míček za brankovou čáru. Asistence: David Petržela.

29:17
    Pardubice se snaží oklepat z nešťastného gólu a snaží střelit branku co nejrychleji.
    27:51 Patrik PETR - 4:2

27:51
    Ostravě teď při gólu pomohl PATRIK PETR, který si dál vlastní gól a tohle ho bude ještě dlouho mrzet.

27:49
    Teď míček skáče ze strany na stranu a nikdo nemá míček pevně pod kontrolou.

26:08
    Ostrava po obdržené brance kontroluje míček a čekají až se jim otevře nějaké okénko v obraně Pardubic.
    24:49 Přemek PAKOSTA - 3:2

24:49
    Pardubice snižují na rozdíl jedné branky! PŘEMEK PAKOSTA vystihl rozehrávku domácích a hned po získání míčku vystřelil a zamířil přesně do pravé části Klinkovi branky. Bez Asistence.

24:35
    Gál šel tvrdě do těla Pakosty a rozehrávat budou Pardubice.

23:12
    Zozulák opět střílel, ale tentokrát šla střela mimo branku domácích a rozehrávat bude Ostrava.

22:38
    Zozulák se snažil vystřelit, ale míček mu sjel z hole, ale Pardubice se stále drží na útočné polovině.

21:28
    Oba týmy rychle vystřídaly a Pardubice se snaží vymyslet přechod na útočnou polovinu.

20:34
    Sládek se snaží něco vymyslet za brankou Pardubic, ale hosté si ho pozorně hlídají.

20:01

20:01

Další třetina začne přibližně v 18:37.

Máme za sebou první třetinu, která přinesla 4 góly. Nejprve se prosadili hosté, ale pak všechny další góly obstarali hráči Ostravy. Vyrovnávací gól Ostravy vstřelil Daniel Chatrný, po necelých 45 sekundách otočil na 2:1 Gál a v poslední minutě první třetiny se prosadil ze standartní situace Lukáš Pešat.

20:00
    19:23 Lukáš PEŠAT - 3:1

19:23
    Domácí utíkají do dvoubrankového vedení po krásném využití standartky se prosazuje LUKÁŠ PEŠAT. Asistence: Daniel Chatrný.

19:00
    Probíhá poslední minuta první třetiny.

17:44
    Kaluža ztratil míček na vlastní polovině, ale míček poskakoval a Chatrný ho nezpracoval a žádné nebezpečí nakonec nehrozilo.

16:45
    Pardubice ubránili další standartku, ale Ostrava je stále nastěhovaná na jejich polovině.

15:57
    Pardubice se snaží oklepat z těchto slepených dvou gólů, jenže se nedostanou s míčkem ani za vlastní polovinu.
    14:23 Ladislav GÁL - 2:1

14:23
    Ostrava otáčí skóre a vede 2:1! Ze standartní situace nahrál před branku Lukáš Herblich nabíhajícímu LADISLAVOVI GÁLOVI, který zasunul míček až do branky. Asistence: Lukáš Herblich.
    13:45 Daniel CHATRNÝ - 1:1

13:45
    Tak toto byla skvělá akce v podání domácích! Jan Klinka vyhodil balónek až na polovinu Pardubic do běhu DANIELI CHATRNÉMU, který zavěsil míček pod horní tyč! Asistence: Jan Klinka.

13:09
    Po velmi rychlé první polovině první třetiny teď oba týmy spíše vyčkávají na chybu druhých.

12:16
    Pakosta nahrával před bránu, jenže obrana domácích s tím počítala a zmocnila se míčku.

10:49
    Opět střílel Šmíd, ale tentokrát pouze nad branku Ostravy.

9:57
    Sládek skvěle vybojoval míček na polovině Pardubic a domácí mohou kombinovat na polovině hostů.

9:16
    Šmíd opět střílel, ale s jeho střelou si bez problémů poradil Klinka.

8:14
    Ostrava teď má větší tlak, ale zatím bez střel.

7:23
    Šubertova střela trefila pouze hruď hostujícího gólmana.

6:13
    Pardubice mají míček na holích a v poklidu kombinují na své polovině.

5:04
    Další nebezpečná střela od hráčů z Ostravy končí až mimo mantinely.

3:48
    Kuczerova střela z poloviny hřiště šla pouze po zemi a Pardubice tak snadno získávají míček.

3:12
    Hraje se ve velkém tempu a hra se přelévá ze strany na stranu.
    2:17 Přemek PAKOSTA - 0:1

2:17
    První branku utkání střílí hráči Pardubic! Jan Savický nahrál před bránu volnému PŘEMKOVI PAKOSTOVI a ten zamířil přesně do poloprázdné branky domácích. Asistence: Jan Savický.

1:43
    Šmídova střela byla zblokována Chatrným a míčku se zmocnili domácí.

0:31
    Ostrava hned od začátku na polovině Pardubic.

0:01

00:01

Začínáme v 18:00 a vy jste k jeho sledování prostřednictvím našeho online přenosu srdečně zvaní.

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava: Ostrava v prvním zápase v novém roce prohráli s Black Angels 6:4 a Bleci se jim vzdálili na rozdíl 4 bodů a určitě budou v tomto zápase chtít vyhrát a opět se znovu přiblížit k 6.pozici, ale mají manko 11 bodů na 6. Bohemians.

Sokoli Pardubice: Pardubice narazili ve 20.kole na Tatran Střešovice a prohráli s prvním týmem tabulky 4:8 a drží 12.pozici před 13. Českou Lípou o jeden bod. V tomto utkání by rádi určitě připsali plný počet bodů a přiblížit se nebo předskočit Hattrick Brno.

Hezký den všem fanouškům florbalu. Vítáme vás u sledování online přenosu 21.kola Livesport Superligy, ve kterém se proti sobě postaví týmy FBC ČPP Bystroň Group Ostrava a Sokoli Pardubice. . Utkáním vás provede Adam Náhončík.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Adam Náhončík

Branky a nahrávky: 14. Chatrný (Klinka), 15. Gál (Herblich), 20. Pešat (Chatrný), 28. Petr (vla.), 30. Herblich (Soukup), 32. Sládek (Kuczera), 32. Soukup (Herblich), 34. Chatrný (Pešat), 43. Chatrný (Sládek) – 3. P. Pakosta (Savický), 25. P. Pakosta, 30. Lukáš Kučera (Petržela), 31. Zozulák (Smola), 58. Lukáš Kučera (P. Pakosta)

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava: Klinka (Binder) – Herblich, Lípový, Mikoláš, Šubert, Zimmer, Kuczera, Burýšek – Vítovec, Choma, Soukup, Klimscha, Jakubec, Gál, Sládek, Chatrný, Pešat, Hurta, Elbl.
    BA SOKOLI Pardubice: Haleš (M. Denemark) – Kaluža, Slabý, Prix – Petr, P. Pakosta, Lukáš Kučera, Klein, Šmíd, Křinka, Savický, Petržela, Rusín, Smola, Žáček, P. Černý, Zozulák, J. Burian.

Rozhodčí: Martin Both a Vladimír Černín