Písek – Řisuty 5:2 (kon.) | Stadion Cheb – Příbram 6:9 (kon.) | Havlíčkův Brod – Kobra 3:2 (kon.)
Opava – Velké Meziříčí 4:2 (kon.) | Kopřivnice – Žďár n/S 4:2 (kon.) | SHK Hodonín – Nový Jičín 2:3 (kon.)
Hronov – Děčín 3:5 (kon.) | Letňany – Jablonec 7:3 (kon.) | Nová Paka – Bílina 3:5 (kon.)
Klatovy – Tábor 3:4 (kon.) | MOSTEČTÍ LVI – Dvůr Králové n. L. 5:3 (kon.) | Kometa Brno B – Val.Meziříčí 0:3 (kon.)
konec
HC Letci Letňany
7:3 (2:0, 3:2, 2:1)
HC Vlci Jablonec nad Nisou
Sobota 08.01.2022, 17:00 • ICE Arena, Praha - Letňany • 2. liga skupina Sever (ČR) • 28. kolo
Předzápasové kurzy
Partner:
   
  Pro dnešek je to od nás vše. Přejeme stále ještě povedený vstup do nového roku 2022, který snad bude přát štěstí všem sportovním příznivcům. Od klávesnice s vámi loučí Adam Sedlák, Dominik Dubovči a David Schlegel. (19:24:44)
   
  Dnešní utkání je u konce! Po velmi atraktivním fanouškovském zápasu vítězí domácí Letci. Ve velmi zajímavé úvodní třetině šli domácí do vedení díky druhé střele na branku, o kterou se postaral pohotový Wojnar. Díky dvěma faulům domácích v krátkém sledu se ale Jablonec dokázal soupeři vyrovnat a několikrát také zahrozit. Jenže ve 12. minutě se v početní výhodě prosadil Kastner . V prostřední části jsme byli svědky hned pěti branek. Nejprve s prosadil hostující Křepelka, na toho ale navázal domácí Hlaváč a o tři minuty později Hozák. Hosté pak sice opět korigovali zásluhou Mrkvičky, ovšem to jim opět nebylo moc platné, jelikož Letci uskočili opět na rozdíl tří branek díky Hasilovi. V poslední periodě už se jednalo spíše o hru pro diváky, i tak se ale prosadili nejprve dvakrát domácí, a to po přesných pokusech Hlávače a Kellersteina. Hosté se nakonec zmohli už jen na pěknou branku odchovance Vlků Abrahama. Konečný stav utkání 7:3.
   
  Konec zápasu.
   
  59:57
  Utkání již zůstane na příslušném stavu, protože oba týmy dohrávají utkání ve středním pásmu.
   
  59:36
  Domácí Pejchal ještě zkusil střelou překonat Jelínka, to se mu ale nepovedlo, jelikož brankář hostí si tuto střelu pohotově pohlídal.
   
  59:06
  Vyloučení v týmu HC Vlci Jablonec nad Nisou (Had – 2 min., hákování).
   
  58:28
  Vlci právě vstřelili branku!
  Cena útěchy pro hosty je na světě! Po vyhrané buly se k puku dostal LUKÁŠ ABRAHAM , který svým ostrým pokusem propálil vše, co mu stálo v cestě. Domácí brankář Kopřiva si zřejmě ještě vyčítá s některými hráči špatné napadání, na čemž ale již nesejde. Asistence: Matyáš Kačírek.
   
  58:20
  Vyhození od Lokajíčka končí na icingu, což znamená, že hráči hostí se ještě dostanou na zteč domácí brance.
   
  58:12
  I hosté se po delší době osmělili k útoku, ovšem nahození od Kapičky dokázal brankář Kopřiva bezpečně vyrazit.
   
  57:19
  Nahození od Hasila ukryl ve své výstroji stále připravený brankář Jelínek, který dle mého názoru stále sálá pozitivním dojmem.
   
  56:29
  Domácí Nikita Potechin zůstal po jednom ze soubojů ležet na ledové ploše a zatím to vypadá, že v utkání nebude pokračovat, jelikož nepůsobí zcela nejlépe.
   
  55:13
  Letňany právě vstřelily branku!
  Domácí Letci přidávají další branku. Tentokrát si k puku sjel ADAM KELLERSTEIN, jenž z mezikruží propálil vše, co mu stálo v cestě. Brankář Jelínek na tuto střelu neměl nárok. Asistence: Vojtěch Kropáček, Václav Kolařík.
   
  55:03
  Průnik od Kačírka zastavil svým pohotovým betonem brankář Jelínek.
   
  54:28
  Brankář hostí teď létá z jedné strany nad druhou a není tedy divu, že začíná být fyzicky zdeptán.
   
  53:56
  Nahození od Vacína zachytil ve své lapačce připravený Jelínek.
   
  53:13
  Vyloučení v týmu HC Vlci Jablonec nad Nisou (Jursa – 2 min., hákování).
   
  52:48
  Jursa si teď počkal na nahrávku od Patzelta před modrou čarou, ovšem i tak se nakonec objevil v ofsajdovém postavení.
   
  51:29
  Domácí drží puk v útočném pásmu, ovšem všechny jejich pokusy létají nad branku Jelínka, jelikož někteří dnes opravdu neseřídili správná měřidla.

  Dominik Dubovči

  Adam Sedlák

  Branky a nahrávky: 1. Wojnar (Hozák, Arnošt), 12. Lukáš (Hlaváč, Kolařík), 23. Hlaváč (Kastner, Řepík), 26. Hozák (Kellerstein), 39. Šáňa (Arnošt, Wojnar), 50. Hlaváč (Kellerstein), 56. Kellerstein (Kropáček, Kolařík) – 22. Křepelka (Král, Kačírek), 38. Mrkvička (Kapička, Homolka), 59. Abraham (Kačírek)


  HC Letci Letňany: Kopřiva (Zeithaml) – Potechin, Kolářík, Lokajíček, Zedek, Šána, Fiala, Gurjevskij – Wojnar, Vacín, Kastner, Hlaváč, Řepík, T. Pejchal, Kropáček, Hozák (C), Kellerstein, Arnošt, Hasil, K. Pejchal, Turek.
  Trenér: Jaroslav Nedvěd

  HC Vlci Jablonec nad Nisou: Jelínek (Krofta) – Pavlů (A), Abraham, Tržický, Patzelt, Had, Mrkvička (C) – Křepelka, Kačírek, Jursa, Král, Brokeš, Hric, Kapička, Vomáčka, Homolka (A), Bouřil.
  Trenér: Tomáš Plíhal

  Rozhodčí: Domský – Gabriel, Zmeškal