1:0 (1:0)
SK Sigma Olomouc
Pátek 14.01.2022, 15:00 • Mestský štadión Trenčín • Tipsport liga • Skupina D

Držení míče: 57 % : 43 %.
    Střely na branku: 4:3. Střely mimo: 10:7. Rohy: 4:1. Ofsajdy: 3:2. Fauly: 15:5. (16:55:34)

První půle byla jasně v režii Trenčína. Po poločase se obraz hry srovnal a viděli jsme šance na obou stranách. Více jich však rozhodně měl Trenčín, který neproměnil ještě dvě nebo tři stoprocentní šance. jediným střelcem zápasu tak zůstal zkušený slovenský útočník Jendrišek.

90+3

90+2
    Zifčák se dostal po standardce k hlavičce, ale Kukučka byl připraven.

90+1
    Další žlutou kartu z řad Trenčína vidí Gajdoš.

90
    Jemelka se po centru z volného kopu dostal k hlavičce. Dobře připravený Kukučka však zamezil gólu.