Lipt. Mikuláš – Spišská N. Ves 1:4 (kon.) | Banská Bystrica – Michalovce 5:1 (kon.) | Poprad – Nitra 4:6 (kon.)
Nové Zámky – Zvolen 3:4 (kon.) | Trenčín – Košice 3:4 (kon.) | Prešov – HC Slovan 2:6 (kon.)
HK Poprad
4:6 (0:1, 2:0, 2:5)
HK Nitra
sk Úterý 18.01.2022, 18:00 • Zimný štadión mesta Poprad • Tipos Extraliga (SR) • 31. kolo

59:50
    Poprad dal gól!
    Gól strelil MEŠÁR. Asistencie Mlynarovič.

55:55
    Nitra dala gól!
    Gól strelil BUČEK. Asistencie Hrnka.

55:27
    Poprad veľmi rýchlo využíva presilovku a znižuje na 3:5. Gól strelil DRGOŇ. Asistencie Svitana, Ully.

55:16
    Vylúčenie v tíme HK Nitra (Nemec – 2 min., nebezpečná hra vysokou hokejkou).

54:42
    Nitra sa poriadne rozstrieľala, v tejto tretine je to jej štvrtý presný zásah a vyhráva už 5:2. Gól strelil BUČEK. Asistencie Hrnka.

52:34
    Vylúčenie v tíme HK Nitra (Honzík – 2 min. zdržiavanie hry).

48:55
    Nitra využíva presilovku a odskakuje na rozdiel dvoch gólov. Presne mieril TOMÁŠ HRNKA, asistoval mu Willie Raskob

47:24
    Vylúčenie v tíme HK Poprad (Bondra – 2 min., podrazenie).

46:51
    Nitra otáča skóre a vyhráva 3:2! Opäť sa presadil ADRIÁN HOLEŠINSKÝ, asistoval mu Adam Sýkora.

45:29
    Gól strelil HOLEŠINSKÝ. Asistencie Nemec.

38:27
    Domáci otáčajú skóre a vyhrávajú 2:1. Gól strelil MICHAEL VANDAS, asistovali mu Dávid Bondra a James Livingston.

35:05
    Vylúčenie v tíme HK Poprad (Ully – 2 min., držanie).

32:11
    Vylúčenie v tíme HK Nitra (Pupák – 2 min., hrubosť).
    Vylúčenie v tíme HK Nitra (Rais – 2 min., hrubosť).
    Vylúčenie v tíme HK Poprad (Kundrík – 2 min., hrubosť).
    Vylúčenie v tíme HK Poprad (Petráš – 2 min., hrubosť).

27:15
    Vylúčenie v tíme HK Nitra (Hrnka – 2 min., nedovolené bránenie).

26:16
    Vylúčenie v tíme HK Poprad (Dalhuisen – 2 min., podrazenie).

25:01
    Vylúčenie v tíme HK Poprad (Mlynarovič – 2 min., nedovolené bránenie).

21:18
    Poprad v úvode druhej tretiny vyrovnáva na 1:1! DÁVID BONDRA sa presadil strelou zblízka.
    Asistencia: Michael Vandas

15:58
    Drgoň sa zrazil s čiarovým rozhodcom, ktorý zostáva ležať na ľade a je pri ňom lekár. Po chvíli sa však dvihol a bude v poriadku a pokračovať v hre.

15:21
    Vylúčenie v tíme HK Nitra (Rais – 2 min., sekanie).

13:25
    Vylúčenie v tíme HK Nitra (Nemec – 2 min., držanie).

12:58
    Nitra využíva presilovú hru a vyhráva 1:0! ADAM ROCKWOOD prešiel stredom klziska až pred Čiliaka a po forhendovom blafáku zasunul puk za jeho chrbát.
    Asistencie: Róbert Varga, Willie Raskob