Wizards Praha – Jablonec n/N 4:4 (kon.) | Kadaň – Mladá Boleslav 4:4 (kon.) | Dalmach Turnov – Jerigo Plzeň 4:3 (kon.)
International Futsal Club Kadaň
4:4 (2:3)
FC Malibu Mladá Boleslav
Neděle 23.01.2022, 18:00 • Městská SH Kadaň • 2. Futsal liga západ • 15. kolo

Konec zápasu. (19:38:55)

39:59
    Žlutou kartu dostává Jakub Maryška (FC Malibu Mladá Boleslav).

39:01
    Právě začala poslední minuta, která může rozhodnout o vítězi tohoto utkání a nebo také o remíze.

37:39
    Poslední dvě minuty a stav je stále vyrovnaný a na míči je momentálně Spartaku.

36:19
    Oddechový čas pro domácí.

36:01
    Ani Filip Bachor při další šanci nedokázal vstřelit branku a stav u Perštejnu proto zůstává stále stejný.

34:32
    V tomto poločasu se na míči drží převážně Malibu, ale teď pro změnu šanci dát gól a navýšit na stavu hry má Spartak, kteří se drží těsně blízko u brány Malibu.

33:03
    Nikdo neví co čekat, zápas je opět vyrovnaný, ale na míči se drží Malibu.

32:34
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Autorem branky je MATĚJ VANĚK.

32:21
    Malibu se nevzdává a vydává se opět do útoku a snaží se dosavadní stav vyrovnat.

32:02
    Žlutou kartu dostává Nenad Veljkovič (Spartak Perštejn).

31:25
    Další výkop má Spartaku, který chce ještě nasbírat pár gólů.

29:27
    Několik žlutých karet pro Spartak Perštejn, jednu z nich dostává i asistent trenéra David Filinger, Spartak však bojuje dál.

29:12
    Žlutou kartu dostává David Filinger (Spartak Perštejn).

28:48
    Žlutou kartu dostává Václav Šlégr (Spartak Perštejn).

28:33
    Žlutou kartu dostává Vuk Bulatovič (Spartak Perštejn).

28:21
    Perštejn právě vstřelil branku!
    Autorem branky je MICHAL ŠINKOVIC.

27:52
    Spartaku se přeci jenom povedlo překvapit a tímto gestem Chmelana vyrovnává.

27:46
    Autorem branky je JIŘÍ CHMELAN.

Marcel Zelenka

Hledáme zpravodaje pro tým FC Malibu Mladá Boleslav. Více informací zde.

Branky: 3. Bulatovič, 6. Krok, 28. Chmelan, 29. Šinkovic – 7. Vaněk, 11. Volf, 17. Vaněk, 33. Vaněk

Karty:   29. Bulatovič (PER), 29. Šlégr (PER), 30. Filinger (PER), 33. Veljkovič (PER) – 40. Maryška (MBL)

International Futsal Club Kadaň: Šlégr – Hamichhane, Šinkovic, Kiliján, Bulatovič, Chmelan, Bachor, Krok, Veljkovič.
    Vedoucí: Pavel Kocourek
    Asistent: David Filinger

Trenér: Nenad Veljkovič

FC Malibu Mladá Boleslav: Šteiner – Maňas, Velechovský, Maryška, Machů, Vaněk, Glockner, Volf, Komma, Husák, Dragoun.
    Vedoucí: Michal Bílek
    Asistent: Jaroslav Kostraba