Kometa Brno – HC Litvínov 3:5 (kon.) | Mountfield HK – Vítkovice 2:5 (kon.) | K. Vary – Liberec 0:3 (kon.)
Pardubice – Olomouc 2:4 (kon.) | Sparta – Salzburg 5:0 (kon.) | Slavia – Třinec 5:6 (po pr.)
Jihlava – Havířov 4:3 (2:1 po s.n.)
konec
HC Sparta Praha
5:0 (1:0, 0:0, 4:0)
EC Red Bull Salzburg
Pátek 28.01.2022, 18:00 • Sportovní hala, Praha - Holešovice • DHL extraliga juniorů • 35. kolo
Partner:
   
  To je z mé strany pro dnešek vše, děkuji vám za pozornost a u dalších online textových přenosů se budu těšit. Na počtenou! (20:03:27)
   
  Utkání je u konce! Sparťané potvrdili své vítězství dvěma góly Jakuba Konečného a do konce utkání se ještě prosadil obránce Filip Šindelek a útočník Oto Theimer. Pražané zvítězili vysoko 5:0 a po zásluze si připsali do tabulky cenné tři body.
   
  Konec zápasu.
   
  56:48
  Sparta právě vstřelila branku!
  Sparťané se prosazují popáté v utkání a kráčí za další tříbodovou výhrou. OTO THEIMER obstaral pátou branku svého týmu. Asistence: Maxim Kubánek, Tomáš Tomek.
   
  55:54
  Sparta právě vstřelila branku!
  Domácí hokejisté své oslabení ustáli a krátce nato dávají další gól. Obránce FILIP ŠINDELEK se stal čtvrtým úspěšným střelcem svého týmu v utkání. Asistence: Jan Krupička.
   
  52:48
  Přesilová hra domácího týmu skončila. Dalším vyloučeným hráčem na straně sparťanů je obránce Filip Ducháč (SPA), který se provinil nedovoleným bráněním.
   
  51:20
  Sparťané mají příležitost navýšit své vedení. Na trestnou lavici tentokrát usedl hostující obránce Janis Hübner (SLZ), jenž se provinil podrážením.
   
  44:03
  Sparta právě vstřelila branku!
  Uběhlo jen pár vteřin od druhého vstřeleného gólu domácích a Sparta vede už o tři branky. JAKUB KONEČNÝ skóroval podruhé v krátkém sledu. Asistence: Ondřej Hrabík, Maxim Kubánek.
   
  42:15
  Sparta právě vstřelila branku!
  Sparťané krátce po startu třetí třetiny jdou do dvoubrankového vedení. Po Kubánkově přihrávce se prosadil JAKUB KONEČNÝ. Asistence: Maxim Kubánek, Ondřej Hrabík.
   
  40:01
  Začala třetí třetina.
   
  Druhá třetina byla na góly oproti té první ještě o něco chudší. Sparťané zásluhou gólu Jana Krupičky z první třetiny stále vedou nad Salzburgem těsně 1:0 a svůj náskok si také přenesou do třetí části.
   
  40:00
  Druhá třetina skončila.
   
  30:20
  Sparťané si vyzkouší první přesilovou hru v utkání. Na trestnou lavici usedl útočník Maximilian Jelavic (SLZ), jenž vyfasoval dvouminutový trest za podrážení.
   
  20:01
  Začala druhá třetina.
   
  Úvodní třetina je úspěšně za námi a padl v ní jeden gól. Sparťané se prosadili v průběhu šestnácté minuty, když se prosadil útočník Jan Krupička. Domácí tým odchází do kabiny s jednobrankovým náskokem.
   
  20:00
  První třetina skončila.
   
  19:30
  Sparťané jdou potřetí v průběhu úvodní třetiny do oslabení. Obránce Nino Tomov (SPA) vyfasoval mešní dvouminutový trest za krosček a oslabuje svůj tým.
   
  16:25
  Hosté budou mít šanci na vyrovnání. Dalším vyloučeným hráčem na straně domácích je útočník Ondřej Hrabík (SPA), který vyfasoval trest za faul kolenem.
   
  15:17
  Sparta právě vstřelila branku!
  Sparťané své oslabení ubránili a necelých pět minut před koncem první třetiny utíkají svému soupeři do vedení. Prvním úspěšným střelcem se stal JAN KRUPIČKA. Asistence: Jakub Tůma, Jakub Konečný.
  Největší specialista na prodej tréninkových pomůcek na hokej – testy v praxi, videorecenze a detailní fotky produktů – www.x-trenink.cz.

  Petr Pavlík

  Branky a nahrávky: 16. Krupička (Tůma, Konečný), 43. Konečný (Kubánek, O. Hrabík), 45. Konečný (O. Hrabík, Kubánek), 56. Šindelek (Krupička), 57. Theimer (Kubánek, Tomek)


  HC Sparta Praha: Krbeček (Přikryl) – Tomov, Šindelek, Tůma, David, Tomek, Červenka, Ducháč (C) – Senčák, Kubánek, Hauser, Krupička, O. Hrabík, Konečný, Ton (A), Vágner, Theimer, M. Vitouch.
  Trenér: R. Žemlička

  EC Red Bull Salzburg: Clara (Wolf) – Kauhanen (C), Rafalski (A), Schober, Hübner, Winkelmann – Sumpf (A), Wurzer, Jelavic, Stiegler, Bürgelt, Mackner, Ziesche, Vinzens, Ruckdäschel, Schreiner.
  Trenér: I. Pakarinen

  Rozhodčí: Jaroš, Valda – Špůr, Štěpánek