Litoměřice – Přerov 2:5 (kon.) | Třebíč – Vsetín 3:0 (kon.) | Havířov – Kolín 3:4 (kon.)
Slavia – Poruba 2011 4:5 (po pr.) | Prostějov – Kadaň 5:0 (kont.) | Ústí n/L – Šumperk 2:1 (po pr.)
Frýdek-M. – Benátky n/J 7:3 (kon.)
AZ Havířov
3:4 (2:1, 0:2, 1:1)
SC Marimex Kolín
Pondělí 31.01.2022, 17:30 • GASCONTROL Aréna Havířov • Chance liga • 43. kolo

59:07
    Dvě minuty za vysokou hůl dostal Král, ale vyrazil proti rozhodčímu a dostává navíc desítku. Trest odpyká Matyáš Svoboda.

55:08
    Velká šance pro domácí. Ján Niko je vyloučený za podrážení a AZ bude mít 57 sekund přesilovky pěti proti třem.

54:05
    Podruhé je vyloučen za napadení Jan Veselý. Dostává dvě minuty za napadení.

48:59
    Dvě minuty dostává Eduards Hugo Jansons. Krosček pro obránce Havířova.

44:50
    Po diskuzním kroužku rozhodčích jde místo hostujícího hráče na trestnou lavici domácí. Odpočinout si půjde za sekání Michal Matiaško.

41:39
    Na trestnou lavici odchází Matúš Hlaváč, ve středním pásmu zdvihl ruce moc vysoko a dostává dvě minuty za nedovolené bránění.

36:33
    Jan Veselý dostává dvě minuty poté, co bez helmy ještě dohrával akci.

29:38
    Domácí v této třetině zatím nehrají nejlépe, takže vezmou zavděk přesilovkou po sekání Matyáše Svobody.

20:08
    U mantinelu sestřelil Jan Veselý Jakuba Doktora a dostává dvě minuty za napadení.

17:38
    Vyloučení v týmu SC Marimex Kolín (Martin Štohanzl – 2 min., sekání).

07:50
    Havířov si zahraje přesilovku po podrážení Luky Zorka.

00:46
    Domácí čeká první oslabení, v obranném pásmu podrážel Gvido Jansons.

Patrik Czepiec

Branky a nahrávky: 3. Hudeček (J. Doktor), 10. J. Žolobov (G. Jansons, Maruna), 57. Křemen (Hudeček, G. Jansons) – 8. Jan Veselý (Jankovský, David Šafránek), 28. Morong (Síla), 34. Jan Veselý (Z. Král, Piegl), 58. Pajer (Morong, V. Čížek)

AZ Havířov: Sejpal (Štipčák) – G. Jansons, E. H. Jansons, T. Pastor, Chroboček, Mrowiec, M. Hlaváč, F. Kočí – Křemen, Hudeček (A), J. Doktor – J. Žolobov, Pechanec, L. Bednář – Tjurin, Maruna (C), Matiaško – D. Pastor, Damašek, Hotěk.
    Trenér: Tomáš Potěšil

SC Marimex Kolín: Sajdl (G. Kuzněcov) – Kukla, Piegl, Niko, Pinkas, V. Čížek (C), Zorko, Váchal – Jan Veselý (A), David Šafránek, Jankovský – Z. Král (A), Štohanzl, Pajer – Matyáš Svoboda, Matějček, Zumr – Ouřada, Morong, Síla.
    Trenér: Petr Martínek

Rozhodčí: Skopal, Šudoma – Měkýš, Otáhal