Vlašim – Ostrava B 3:2 (kon.) | B. Bystrica – Brno 2:3 (kon.) | Vyšehrad – Varnsdorf 1:6 (kon.)

88
    Pokus Jana Martiníka Vágner v pohodě chytá.

81
    Hosté si málem dali vlastní gól, po centru z pravé strany musel na brankové čáře zasahovat golman Číž.

67
    Lob Jonáše Kneifela končí vedle branky. Domácí jsou ve druhé půli o poznání nebezpečnějším týmem, skóre se nám ve druhé pětačtyřicetiminutovce ale zatím nezměnilo.

61
    Matěj Jurásek se na malém vápně zcela osamocen dostal k hlavičce, ta však v hostující síti neskončila.

55
    O slovo se přihásili i hosté, ale hlavička Dominika Holáně končí na Vágnerovi, který si připisuje skvělý zákrok.

52
    Tomáš Rigo byl v první šanci druhé půle, ale Číž podržel svůj tým dobrým zákrokem.

46
    Střídání v týmu FC Baník Ostrava B: ze hřiště odchází Blahuta, přichází Říha.
    Střídání v týmu FC Baník Ostrava B: ze hřiště odchází Boháč, přichází Stoičevič.

46
    Střídání v týmu FC Sellier & Bellot Vlašim: ze hřiště odchází Ďouděra, přichází Rigo.
    Střídání v týmu FC Sellier & Bellot Vlašim: ze hřiště odchází Broukal, přichází Jíra.
    Střídání v týmu FC Sellier & Bellot Vlašim: ze hřiště odchází Icha, přichází Kneifel.
    Střídání v týmu FC Sellier & Bellot Vlašim: ze hřiště odchází Svoboda, přichází Zukal.
    Střídání v týmu FC Sellier & Bellot Vlašim: ze hřiště odchází Solomon, přichází Suchan.

46

45

43
    Zinhasovičova tečovaná střela končí těsně vedle ostravské branky.

42
    Žlutou kartu dostává Smekal (FC Baník Ostrava B).

40
    Vlašim právě vstřelila branku!
    Akce na levé straně hřiště začala u Svobody, který posunul míč na Juráska. Ten následně našel MICHALA HOŠKA a i když byl domácí hráč tísněn ostravským obráncem, dokázal skórovat. Vlašim pět minut před pauzou poprvé v dnešním utkání vede.

37
    Solomon důrazně zabojoval o míč, z čehož těžil Matěj Jurásek. Ten střílel sice z úhlu, přesto nadělal brankáři Čížovi spoustu práce. Ostravský golman zkrotil střelu až na druhý pokus.

34
    Žlutou kartu dostává Boháč (FC Baník Ostrava B).

29
    Jenže domácí fotbalisté opět přispěchali s rychlou odpovědí! Centr od rohového praporku poslal krásnou hlavičkou do sítě JOHN SOLOMON. Ve Vlašimi máme po půlhdině hry opět vyrovnáno.

26
    Tým Ostrava B právě vstřelil branku!
    Hosté jsou odměněni za svou aktivitu druhou trefou. Po důrazu v osobním souboji vybojoval jeden z ostravských hráčů míč pro JANA FULNEKA, který sám před Vágnerem zamířil přesně.

24
    Velká šance hostí! Po závaru v domácím vápně propadl míč k Janu Martiníkovi, který zakončoval sice v pádu, ale i tak donutil Vágnera k zákroku. Domácí golman vyrazil míč nohou do bezpečí.