Hranice – Kopřivnice 25:30 (kon.) | Lovosice – Královo Pole 25:28 (kon.)
HK FCC Město Lovosice
25:28 (13:13)
SKKP Handball Brno
Sobota 12.02.2022, 17:00 • SH Chemik • Chance Extraliga mužů • 18. kolo

To je ode mě pro dnešek z tohoto utkání s konstatováním vítězství Brna vše. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek dnešního večera. Těším se na Vás zase u nějakého dalšího textového online přenosu, na počtenou! (18:53:16)

Lovci Lovosice – SKKP Handball Brno 25:28 (13:13)
    Nejvíce branek: Kupa 8/3, Bouček 6, J. Motl 3 – Kocich 8/4, Živanov 8, Došen 3. Rozhodčí: Kichner, Vacula. Sedmimetrové hody: 4/3 – 5/4. Vyloučení: 4:3. ČK: Žvak (BNO).

Zápas plný zvratů a emocí je u konce. Po většinu druhého poločasu se dařilo držet ve vedení Lovosicím, které ještě ve 46. minutě vedli o čtyři branky (21:17). Pak ale z jejich rukou přišla řada neproměněných šancí, naopak Brňané proměňovali většinu všech šancí a bylo zaděláno na drama, ze kterého vydolovalo Královo Pole 2 body do extraligové tabulky. Pro Lovosice je to naopak druhá porážka v řadě.

Konec zápasu. (25:28)

60
    Velká řada neproměněných šanci. Většina z nich na straně Brna, které v posledních minutách hodně podržel Bavlnka. (25:28)
    60
    Domácí museli chtě nechtě nasadit osobní obranu a ve zmatku tak trochu opomněla Flajsara, který zůstal osamocen a dostává Brno do tříbrankového vedení, které už zřejmě hosté nepustí. (25:28)
    59
    Gól vstřelil tým Lovci Lovosice (Jiří Bouček). (25:27)

58
    Motl se po rozehrávce velmi rychle dral do zakončení. Bavlnka si s jeho zakončením do spodní pasáže u levé tyče poradil. (24:27)

58
    Živanov zůstal ležet v bolestech na hrací ploše a rozhodčí raději přerušují hru. Po krátkém ošetření se zvedá a v doprovodu lékaře a trenéra odchází na střídačku s evidentním problémem v oblasti zápěstí. (24:27)
    58
    Došen se na brankovišti dostal k míči po zblokované střele Živanova a pro radost celé své lavičky vstřelil 27. branku svého celku. (24:27)
    57
    Gól vstřelil tým SKKP Handball Brno (Martin Kocich). (24:26)

57
    Dost nevybíravě teď poslal Zourek k zemi Kocicha. Rozhodčí odpískali volný hod. (24:25)

57
    Burget neuspěl proti Hrdličkovi, míč se od něj ale odrazil do zámezí. Brno tak může pokračovat v akci. (24:25)
    56
    Obrana Lovosic má velikánské problémy s pokrytím Dušana Živanova, který v tuto chvíli vstřelil už svou osmou branku v utkání a je nejlepším střelcem svého celku. (24:25)

55
    Na sebe to chtěl vzít opět střelec poslední branky domácích, Daniel Zourek. V pádu ale nezamířil přesně a do vedení se tak mohou dostat po delší době opět hráči z Králova Pole. (24:24)

55
    Ani jeden celek v útoku neuspěl. Na řadě jsou opět Lovosice. (24:24)
    54
    Hosté ale předvedli perfektní spolupráci s pivotem, po které je opět vyrovnáno. (24:24)
    54
    Zourek využil svých více než 200 cm k náskoku do vzduchu a následné pumelice do šibenice branky. (24:23)