Ž. Vlci Brno – Sparta 4:9 (kon.)
Žabinští Vlci Brno
4:9 (2:4)
Sparta Praha
Sobota 19.02.2022, 19:00 • Sportovní hala Brno-Bohunice • 1. Futsal liga • 19. kolo

39
    Sparta právě vstřelila branku!
    Zdá se, že poslední slovo bude mít Sparta! BAEZ zvyšuje na 9:4!

39
    Žabinští Vlci Brno právě vstřelili branku!
    KRATOCHVÍL zaznamenal čestný úspěch domácích s pořadovým číslem čtyři – 4:8!

33
    Hosté nakonec drama nepřipustili, MARTINEZ upravuje již na 8:3!

27
    Posila Sparty BAEZ se prosadil při svém prvním zápase a zvyšuje na 7:3!

26
    Hattrick LUKÁŠE KŘIVÁNKA znamená vedení 6:3!

23
    Hosté zabrali a berou si zpět dvoubrankové vedení! Podruhé v zápase skóroval LUKÁŠ KŘIVÁNEK – 3:5!

21
    A drama je na světě! DOMINIK HAVLÍN snižuje na rozdíl jediného gólu – 3:4!

18
    Tak ono to nebude tak jednoznačné, jak se zdálo! DOMINIK HAVLÍN v krátkém sledu přidává další branku a snižuje na rozdíl dvou gólů – 2:4!

17
    Tak přece jen se v prvním poločase prosazuje i domácí mužstvo, nulu na kontě vstřelených branek odmazal DOMINIK HAVLÍN – 1:4!

12
    A znovu tento kolumbijský ostrostřelec! Ve dvanácté minutě vedou hosté již o čtyři branky po druhé trefě ANGELLOTA – 0:4!

9
    Zdá se, že zde nás překvapení nečeká, po trefě ANGELLOTA vede Sparta již 3:0!

5
    A je to o dvě branky! Pšurného prostřelil LUIZINHO – 0:2!

4
    Favorit zápasu jde ve čtvrté minutě do vedení, prosadil se LUKÁŠ KŘIVÁNEK – 0:1!

Petr Dejnožka

Branky: 17. Havlín, 18. Havlín, 21. Havlín, 39. Kratochvíl – 4. Křivánek, 5. Luizinho, 9. Angellot, 12. Angellot, 23. Křivánek, 26. Křivánek, 27. Baez, 33. Martinez, 39. Baez

Žabinští Vlci Brno: Pšurný (Večeřa) – Chroust, Kratochvíl, Svoboda, Starý, Hansl, Bílý, Cenek, Havlín, Hanuš, Chráscina
    Sparta Praha: Cristiano (Plecitý) – Formánek, Luizinho, Lukšija, Angellott, Baez, Křivánek, Hora, Martinez, Fejzullahi, Wesley

Rozhodčí: Petr, Slanina – Jurča