Kynžvart – Šaľa 29:28 (kon.) | Hodonín – Olomouc 25:27 (kon.) | KPR Ruch – Zlín 22:26 (kon.)
Most – DHC Plzeň 39:25 (kon.) | Michalovce – Písek 0:0 (odl.) | Tatran Stupava – Poruba 18:29 (kon.)
Dunajská Streda – Slavia 29:19 (kon.)
Házená Kynžvart
29:28 (19:15)
HK Slovan Duslo Šaľa
Sobota 26.02.2022, 16:00 • hala Milana Prokeše Lázně Kynžvart • MOL liga žen • 20. kolo

Házená Kynžvart – HK Slovan Duslo Šaľa 29:28 (19:15)
    Nejvíce branek: Patrnčiáková 10, V. Dvořáková 6/1, K. Königová 3 – Tulipánová 12, D. M. Vargová 5/2, Ščipová 3. Rozhodčí: Jiří Králíček – Milan Letev. Sedmimetrové hody: 3/1 – 2/2. Vyloučení: 2:3. (17:28:42)

Domácí házenkářky druhý poločas nezačaly vůbec ideálně. Ztratily svůj náskok a následně mohly i prohrávat. Ale Ša'la se nedokázala do vedení dostat a začala kazit. Toho domácí využili, v timeoutu si vyjasnili, jak budou hrát a opět se ujali vedení, které si nakonec udrželi až do konce.

Konec zápasu. (29:28)

60
    Domácí hráčky nedokázaly v polední minutě jít do dvoubrankového vedení, zastavila je pasivita. Ovšem soupeřky minuly branku a domácí házenkářky tak vyhrají. (29:28)
    59
    Martina Tulipánová dramatizuje utkání, když minutu a půl před koncem snižuje na rozdíl jediné branky. A to opět z pozice pivota přesnou střelou z výskoku. (29:28)
    56
    Martina Tulipánová je na pivotu opravdu neskutečná. Opět s neuvěřitelnou jednoduchostí na ni spoluhráčky dohrály a ona už po jedenácté v zápase proměnila. (29:27)
    55
    Veronika Dvořáková si vzala na starost penaltu. Parádně ji proměnila střelou o zem pod nohy gólmanky soupeře. (29:26)
    53
    Veronika Dvořáková se skvěle uvolnila, v takovém polo pádu vypálila a našla prostor mezi nohama gólmanky soupeře. Je to její dnešní pátá trefa. (28:26)

52
    Vyloučení v týmu Házená Kynžvart (Marija Božovićová). (27:26)
    50
    Po delší době bez branky se prosadila Olívia Ščipová, která pálila nyní z pivota. A snížila zase jen na rozdíl jediné branky. (27:26)
    48
    Anna Mária Patrnčiáková je dne zase neuvěřitelná. Už má na kont deset branek, a to zápas skončí až za dvanáct minut. (27:25)
    48
    Gól vstřelil tým HK Slovan Duslo Šaľa (Martina Tulipánová). (26:25)
    47
    Anna Mária Patrnčiáková nyní už zvládla proměnit samostatný únik a zvýšit opět na rozdíl dvou branek svou devátou trefou v utkání. (26:24)
    46
    Gól vstřelil tým HK Slovan Duslo Šaľa (Diana Maria Vargová). (25:24)

45
    Vyloučení v týmu HK Slovan Duslo Šaľa (Petra Varjassiová). (25:23)

44
    Vyloučení v týmu Házená Kynžvart (Marija Božovićová). (25:23)
    44
    Petra Pálová ale zase snížila. Navíc dokázala vybojovat faul a Ša'la bude hrát v přesilovce. (25:23)
    44
    Barbora Tesařová dokázala skórovat a poslat tak Kynžvart už zpátky do ztraceného tříbrankového vedení. (25:22)
    42
    Druhá branka domácích v přesilové hře! Kristýna Königová si připsala třetí branku v zápase. (24:22)