Most – Pardubice 4:2 (kon.) | Hostivař – Letohrad 7:2 (kon.) | Dobřany – Kladno 3:4 (kon.)
Ústí n/L – Hr. Králové 1:3 (kon.) | Kovo Praha – Karviná 1:3 (kon.) | Plzeň – Kert Park Praha 2:8 (kon.)
Elba DDM Ústí nad Labem
1:3 (1:1, 0:1, 0:1)
HBC Hradec Králové 1988
Sobota 26.02.2022, 15:00 • Stadion mládeže Ústí nad Labem • CROSSDOCK Extraliga

To je ode mě vše a děkuji vám za pozornost. (16:38:55)

Je konec! Tři body si připisuje Hradec Králové, který předvedl skvělý výkon a zaslouženě vyhrál. Ústí nad Labem nehrálo špatně, ale na Hradec Králové to dnes nestačilo.

44:59
    Vyloučení v týmu HBC Hradec Králové 1988 (Fanderlík – 2 min., vysoká hůl).

44:37
    Hradec se drží u brankáře domácích a je jasné, že si z tohoto utkání odvezou tři body.

44:00
    Probíhá poslední minuta třetí třetiny.

43:33
    Domácí hrají v šesti!

42:46

42:00
    Další vyhození Hradce Králové přes všechny čáry.

41:16
    Hosté vyhazují až za brankáře Rechtorika.

40:46
    Vyloučení v týmu HBC Hradec Králové 1988 (Škoda – 2 min., nedovolené bránění).

40:01
    Přesilovku si zahrají domácí, pokud nevyužijí výhodu.

39:20

38:34
    Hosté se drží co nejdále od své branky a to jim vyhovuje.

37:30
    Komerční přestávka.

37:20
    Vyloučení v týmu Elba DDM Ústí nad Labem (Michajličenko – 2 min., nedovolené bránění).

37:13
    Zakázané uvolnění domácích, hra se přesune před Rechtorika.

36:51
    Sražená střela Gruse mimo hřiště, vhazovat se bude po pravici Bryknera.

36:07

35:39
    Domácí se osvobozují a vyhazují až k Bryknerovi.

34:27
    Hradec kombinuje v útočné třetině.

34:07
    Vyloučení v týmu Elba DDM Ústí nad Labem (Smolík – 2 min., hrubost).

33:59
    Zakázané uvolnění na straně domácích, vhazovat se bude po pravici Rechtorika.

33:13
    Skvělý zákrok Bryknera.

33:03
    Zakázané uvolnění Hradce Králové.

32:31
    Hradec uklidňuje hru a pomalu prostřídává a tím získává čas na svou stranu.

31:13
    Hradec Králové po vstřelené brance lítá na hřišti a nenechává vydechnout svého soupeře.

30:19
    Hradec právě vstřelil branku!
    Tak toto je bleskově vstřelený gól! DANIEL ČERNÝ vyjel zpoza brány a zavěsil míček do sítě dříve než se stačil domácí brankář přesunout na druhou tyč! Asistence: Březina Ondřej.

30:01
    Úvodní buly vyhráli domácí.

30:01

Další třetina začne přibližně v 16:12.

Máme za sebou i druhou třetinu ve které se prosadili pouze hosté, kteří se prosadili po krásné střele Jaroslava Tesaře. Je ale škoda pro Hradec, že nevyužil nějakou přesilovku, protože jim nabídli domácí dvě přesilovky. Stav po druhé třetině je 1:2.

27:56
    Vyloučení v týmu Elba DDM Ústí nad Labem (Kučera – 2 min., sekání).

27:10
    Míček sražen do sítě vhazovat se bude ve středním pásmu.

25:44
    Na druhé straně Rechtorik předvedl famózní zákrok ramenem.

25:00
    Brykner musel zasahovat proti střele Stupky, ale se střelou si poradil.

24:12
    Zakázané uvolnění hostů.

22:57
    Obrovská radost na straně hostů! JAROSLAV TESAŘ prostřelil Rechtorika a radostí div nepřeskočil mantinel! Hradec se tak dostává poprvé v utkání do vedení. Asistence: Hrubý Michal, Lux Ondřej.

22:38

22:21
    Soukup na středu hřiště byl osamocen a vystřelil bohužel pro domácí vedle mimo branku.

21:52

21:33
    Hradec se snaží o vstřelení vedoucí branky, ale zatím se jim to moc nedaří.

20:41

19:39
    Hradci se zatím nedaří ani přiblížit k Rechtorikovi brance.

18:41
    Vyloučení v týmu Elba DDM Ústí nad Labem (Sedláček – 2 min., úmyslné vyhození míčku ze hřiště).

17:21
    Hradec Králové mohl jít do vedení, ale Březina minul branku!

16:30
    Zakázané uvolnění hostů, vhazovat se bude po levici Bryknera.

16:15
    Ofsajd domácích.

15:39
    Brykner teď musel zasahovat třikrát za sebou a podařilo se mu to.

15:01

15:01

Střely po první části: 6:7.

Další třetina začne přibližně v 15:36.

Máme za sebou první třetinu, která přinesla dvě branky. První se prosadili domácí v přesilové hře a šli do vedení 1:0. Poté se prosadili také v přesilové hře hosté a srovnali na 1:1. Tento stav je i po první třetině.

12:16
    Vyloučení v týmu Elba DDM Ústí nad Labem (Grus – 2 min., nedovolené bránění).

11:29
    Rechtorik musel zasahovat proti nahození Hradce, ale v klidu si s tím poradil.

10:33

9:48

8:57
    Jiřík nahodil na Rechtorika ten ale pohotově zasáhl a vyrazil míček do rohu hřiště.

7:35
    Máme srovnáno! Hradec stejně jako Ústí se prosazuje v přesilové hře! DANIEL ČERNÝ vyjel od levého mantinelu na střed a zamířil přesně mezi beton a lapačku Rechtorika. Asistence: Hrabica Jan.

7:27
    Rechtorik teď musel být v pozoru, ale se stelou si poradil bez větších problémů.

7:11
    Domácí vyhazují přes všechny čáry.

6:41
    Fledler to zkusil z dálky, ale jeho střelu přizvedl jeden z domácích do ochranné sítě.

5:47
    Vyloučení v týmu Elba DDM Ústí nad Labem (Škurla – 2 min., vysoká hůl).

5:37
    Uvidíme přesilovou hru i na druhé straně.

4:42
    Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
    Máme tu první branku zápasu a to na straně domácích! DAVID HAAS vystřelil tři metry od brankáře, míček prošel výstrojí a překulil se až za brankovou čáru. Asistence: Stupka Martin, Škurla Jan.

3:56
    Hosté se znovu osvobozují a domácím se zatím až na jednu povedenou střelu nedokázalo vytvořit tlak.

3:38
    Hosté vyhazují až k Rechtorikovi.

3:11
    Smolík vypálil bombu od modré na Bryknera, který míček podržel a přerušil hru.

2:51
    Vyloučení v týmu HBC Hradec Králové 1988 (Fanderlík – 2 min., podražení).

2:33
    Uvidíme první vyloučení zápasu na straně hostů.

1:38
    Domácí se usadili kolem branky Hradce, ale vzápětí jim byl míček odebrán soupeřem.

0:42
    Míček na holích drží hosté a postupně zakládají útok.

0:01
    Úvodní buly vyhráli hosté.

00:01

Oba týmy nastupují na hřiště.

Ústí n/L: Rechtorik (Banda) – Grus, Kučera, Poláček (A), Procházka, Sedláček J., Sedláček M., Smolík (A) – Belica, Červinka (C), Glesel, Haas, Kapusta, Petr Michajličenko, Škurla, Soukup, Stupka, Tomáš, Zeman.

Hr. Králové: Brykner (Dvořáček) – Fledler, Hrabica (C), Jiřík, Škoda, Švanda, Svoboda, Březina (A), Černý, Fanderlík, Hrubý, Kubal, Lux (A), Šimek, Šimůnek, Tesař.

Vzájemné zápasy za sezónu 2021/2022

HBC Hradec Králové 1988 – Elba DDM Ústí nad Labem – 3:4

Elba DDM Ústí nad Labem – Ústí nad Labem je zatím v tabulce na pátém místě s 22 body a na čtvrté Kladno ztrácí čtyři body. Bilance v základní části je 6 výher 1 výhra v prodloužení 2 prohry v prodloužení a 4 prohry v základní hrací době. Hokejbalisté Ústí budou makat jako šrouby, aby se přiblížili ke Kladnu. Nejproduktivnější hráč Ústí nad Labem je Vojtěch Červinka, který nasbíral za třináct zápasů (2+14)= 16 kanadských bodů.

HBC Hradec Králové 1988 – Hradec Králové by měl zabrat, protože je na desáté příčce z dvanácti a nikdo nechce být takto dole. Hradec zatím posbíral pouhých dvanáct bodů za dvanáct zápasů a to je málo.Hradec Králové, ale potrápil v prvním vzájemném zápase Ústí a prohrál těsně 3:4. Hradec se určitě bude snažit o výhru a já doufám, že uvidíme zajímavé utkání.

Hezký den všem fanouškům hokejbalu. Vítáme vás u sledování online přenosu z Extraligy hokejbalu mužů, ve kterém se proti sobě postaví týmy Elba DDM Ústí nad Labem – HBC Hradec Králové 1988 . Utkáním vás provede Adam Náhončík.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.

Adam Náhončík

Hledáme zpravodaje pro tým Elba DDM Ústí nad Labem. Více informací na info@onlajny.com Více informací zde.

Branky a nahrávky: 5. Haas (Stupka, Škurla) – 8. Černý (Hrabica), 23. Hrubý (Lux), 31. Černý (Březina)

Elba DDM Ústí nad Labem: Rechtorik (Banda) – Grus, Kučera, Poláček (A), Procházka, Sedláček J., Sedláček M., Smolík (A) – Belica, Červinka (C), Glesel, Haas, Kapusta, Petr Michajličenko, Škurla, Soukup, Stupka, Tomáš, Zeman.
    HBC Hradec Králové 1988: Brykner (Dvořáček) – Fledler, Hrabica (C), Jiřík, Škoda, Švanda, Svoboda, Březina (A), Černý, Fanderlík, Hrubý, Kubal, Lux (A), Šimek, Šimůnek, Tesař.

Rozhodčí: David Gráca, Jakub Musil