Most – Pardubice 4:2 (kon.) | Hostivař – Letohrad 7:2 (kon.) | Dobřany – Kladno 3:4 (kon.)
Ústí n/L – Hr. Králové 1:3 (kon.) | Kovo Praha – Karviná 1:3 (kon.) | Plzeň – Kert Park Praha 2:8 (kon.)
HBC Most
4:2 (0:0, 2:1, 2:1)
HBC Pardubice
Sobota 26.02.2022, 11:00 • A.N.S. Most • CROSSDOCK Extraliga

To je ode mě vše a děkuji vám za pozornost. (12:58:34)

Je konec tři body si připisuje Most po kvalitním výkonů obou mužstev. Most tím pádem půjde na druhé místo s 30 body za Pardubice jen díky horšímu skóre, Pardubice zůstávají na prvním místě, otázka je ale jak dlouho.

44:43
    Most právě vstřelil branku!
    Most v dnešním klání zvítězí! Do prázdné branky se trefil JAN MÜLLER, který pojistil svému týmu vítězství! Asistence: Kastner Zbyšek.

43:49
    Útočící hráč v brankovišti na straně Pardubic.

43:26
    Domácí ohrozili branku Třináctého, ale ten chytil střelu i dorážku.

42:56
    Oddechový čas pro domácí.

42:56
    Důležitý zákrok Gerlicha, který podržel svůj tým.

41:46
    Pardubice právě vstřelily branku!
    Branka Platí! Pardubice snižují na rozdíl jedné branky! V přesilovce se prosadil
    JAN VLASÁK po přihrávce Bílého a stav utkání je 3:2! Asistence: Strouhal.

41:46
    Pardubice vstřelili branku, ale jsou tu nějaké protesty a rozhodčí se teď radí jestli branku uznat nebo ne.

41:30
    Třináctý v pohodě zasahuje.

41:09
    Vyloučení v týmu HBC Most (Valenta – 2 min., napadení).

40:11
    Pardubice se už více tlačí do branky a určitě to za chvíli budou zkoušet v šesti hráčích v poli.

39:50
    Zakázané uvolnění domácích.

38:34
    Pardubice vstřelily branku, ale rozhodčí rozpažil kvůli postavení hráče v brankovišti!

37:55
    Most nikam nespěchá a v klidu rozehrává od svého brankáře.

37:02

36:19
    Most se skvěle brání skoro jako v každé přesilovce.

35:02
    Vyloučení v týmu HBC Most (Janák – 2 min., nedovolené bránění).

33:54
    Krásný gól na straně domácích! PAVEL MALÝ dostal do běhu nahrávku od Markytána a jel sám na bránu. Před brankou jednoruč si přehodil míček na forhend a bleskově zakončil a míček skončil v síti Třináctého! Asistence: Markytán Jaromír, Krajíček Pavel.

33:17
    Zakázané uvolnění domácího celku.

32:37
    Domácí zatím ve třetí třetině nepustili Pardubice ani za polovinu hřiště a to jim hraje do karet.

31:39
    Útočící hráč v brankovišti na straně domácích.

30:54
    Pěkná kombinace domácích na jejímž konci byl Singer, který ale trefil pouze připraveného Třináctého.

30:01
    Úvodní buly vyhráli domácí.

30:01

Další třetina začne přibližně v 12:22.

Máme za sebou druhou třetinu, která už přinesla branky! Jako první se hned z úvodu třetiny prosadili domácí díky pohotové dorážce Marka Chytrého, v čase 22:45 Pardubice v přesilové hře srovnali, ale Most jim to hned vrátil a vzal si své vedení zpět. Stav po dvou třetinách je 2:1.

30:00

29:00
    Probíhá poslední minuta druhé třetiny.

28:29

28:18
    Opět skvělý zákrok Gerlicha, který drží náskok svého týmu o jednu branku.

27:54
    Vyloučení v týmu HBC Pardubice (Školoudík – 2 min., sekání).

27:54
    Vyloučení v týmu HBC Most (Janák – 2 min., sekání).

27:53
    Skvělý zákrok Gerlicha.

27:02
    Hostům se zatím nedaří dostat ani do třetiny Mostu.

26:29
    Vyloučení v týmu HBC Most (Malý – 2 min., nedovolené bránění).

26:29
    Vyloučení v týmu HBC Most (Paul – 2 min., sekání).

26:04

25:59
    Ofsajd Pardubic.

25:02
    Domácí vyhazují až ke Třináctému.

24:04
    Vyloučení v týmu HBC Most (Krajíček – 2 min., nedovolené bránění).

23:12
    Most si bere své vedení zpět! Markytán nabil na polovině hřiště JANOVI MÜLLEROVI, který propálil vše co mu stálo v cestě. Asistence: Markytán Jaromír, Hnízdil Daniel.

22:45
    Tak toto bylo velmi rychlé! Hned po buly dostal přihrávku skoro až na polovinu hřiště Langr, který vystřelil a k dorážce se dostal JAN BÍLÝ, který zamířil přesně a srovnává stav utkání na 1:1!
    Asistence: Langr Nicolas, Kubeš Pavel.

22:19
    Vyloučení v týmu HBC Most (Paul – 2 min., vražení na hrazení).

21:39
    Gerlich zasáhl lapačkou a střela skončila až v ochranné síti, takže se bude vhazovat v pásmu domácích.

21:11

20:43
    Ofsajd domácích.

20:03
    Mostu se v přesilovce zatím nedaří a vzápětí se hosté osvobozují.

19:11
    Vyloučení v týmu HBC Pardubice (Šimek – 2 min., příliš mnoho hráčů na hřišti).

18:44
    Chytrý se napřáhl až ke stropu haly, ale jeho střelu zablokoval vlastní spoluhráč.

18:10
    Zakázané uvolnění pardubic.

17:01
    Další zmatky před brankou Pardubic, který zažehnal hostující brankář.

15:59
    Vyloučení v týmu HBC Pardubice (Školoudík – 2 min., držení).

15:55
    Domácí střílejí první branku utkání! MAREK CHYTRÝ byl pohotový na brankovišti a míček, který vypadl Třináctému z náruče dopravil do branky a posílá svůj tým do vedení 1:0! Asistence: Müller Jan, Hnízdil Daniel.

Další třetina začne přibližně v 11:42.

Máme za sebou první třetinu, která nepřinesla ani jeden gól. Pardubice dostaly tři přesilovky, Most jednu, ale oba týmy jsou zatím bez větších šancí a chybí jim koncovka. Největší šanci měli domácí v čase 10:09, ale Třináctého podržela pravá tyč a skóre po první třetině je nerozhodné 0:0.

15:00

14:40
    Most zatím hraje oslabení výborně, drží míček ve třetině soupeře a nepouštějí je k míčku.

14:00
    Probíhá poslední minuta první třetiny.

13:55
    Vyloučení v týmu HBC Most (Janák – 2 min., hrubost).

13:41
    Krejčí zkusil nahodit míček na branku, ale domácí obrana si s jeho pokusem poradila.

13:15
    Pardubice i Most se zatím trápí v koncovce a také díky skvělým brankařům.

12:16

12:01
    Křižná přihrávka na Vlasáka neprošla a domácí opět vyhazují.

11:31
    Förstl vystřelil z úhlu, ale Gerlich ramenem jeho pokus vytěsnil.

10:59
    Pardubicím se zatím v přesilovce moc nedaří, domácí opět vyhazují až k Třináctému.

10:41
    Zakázané uvolnění hostů.

10:30
    Most se osvobozuje.

10:16
    Vyloučení v týmu HBC Most (Markytán – 2 min., naražení zezadu).

10:09
    Domácí trefili pravou tyč Třináctého branky!

9:56
    Přihrávka rukou Pardubic.

9:17
    Hra se nám docela vyrovnala, ale je to zatím bez větších šancí a gólmani jsou zatím sto procentní.

8:42
    Gerlich po delší době musel zasahovat a vytáhl pěkný zákrok vyrážečkou.

8:11
    Komerční přestávka.

8:08

7:55
    Ofsajd domácího celku.

7:29
    Pardubice vyhodily míček daleko od své branky.

7:02
    Kastner se pokusil vystřelit od modré, ale míček mu uskočil a nevystřelil.

6:08
    Vyloučení v týmu HBC Pardubice (Vlasák – 2 min., krosček).

6:06

5:35
    Gerlich v úvodu zápasu má co dělat, aby všechny střely vytěsnil, ale zatím se mu to daří.

5:12
    Ze stejné pozice to vyzkoušel Novotný, ale ani ten domácího brankáře neprostřelil.

4:54
    Bílý vystřelil až z poloviny hřiště, ale jeho střela cíl nenalezla.

4:13
    Zakázané uvolnění Pardubic.

4:06
    Vyloučení v týmu HBC Most (Hnízdil – 2 min., podražení).

3:45
    Na začátku zápasu jsou zatím aktivnější hosté, ale nedostávají se do vyložených šancí.

2:54
    Sražená střela do ochranné sítě za zády Gerlicha.

2:01
    Poprvé si sáhl na míček i hostující brankář po střele domácích.

0:48
    V úvodu zápasu zahrozily Pardubice, ale domácí brankář zatím vše chytá.

0:01

00:01

Hráči přicházejí z kabin a za malou chvíli můžeme začít.

Vzájemné zápasy v sezóně 2021/22

HBC Pardubice- HBC Most – 9:2

HBC Most- Mostečtí hokejbalisté jsou na tom zatím v základní části velmi dobře, okupují zatím krásnou třetí příčku za bilanci 9 výher a 3 prohry. Ale na první Pardubice ztrácejí pouhé tři body a ty mohou získat v tomto zápase. Nejproduktivnější hráč Mostu je Tomáš Chyba, který posbíral za jedenáct utkání (4+8)= 12 kanadských bodů.

HBC Pardubice- Pardubice jsou zatím na první pozici, ale mají odehráno o dva zápasy více než Most a tak budou muset zabrat, aby se na první pozici udržely až do play-off. Pardubice tento rok ještě nehrály žádné utkání a tak v tomto roce 2022 to bude jejich premiéra. Nejproduktivnější hráč Pardubic je Jan Bílý, který posbíral za čtrnáct utkání (9+13)= 22 kanadských bodů.

Hezký den všem fanouškům hokejbalu. Vítáme vás u sledování online přenosu z Extraligy hokejbalu ČR, ve kterém se proti sobě postaví týmy HBC Most a HBC Pardubice. Utkáním vás provede Adam Náhončík.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 11:00.

Adam Náhončík

Branky a nahrávky: 16. Chytrý (Müller, Hnízdil), 24. Müller (Markytán, Hnízdil), 34. Malý (Markytán, Krajíček), 45. Müller (Kastner) – 23. Bílý (Langr, Kubeš), 42. Vlasák (Strouhal)

HBC Most: Gerlich (Svoboda) – Janák, Kastner, Markytán, Valenta (C) – Chyba (A), Chytrý(A), Hnízdil, Krajíček, Malý, Müller, Paul, Singer.
    HBC Pardubice: Třináctý (Stárek) – Krejčí, Novotný, Školoudík, Zajíček (C) – Bílý, Česák (A), Förstl, Janeček, Kubeš, Kunc, Langr, Moravec, Šimek, Strouhal, Vlasák.

Rozhodčí: Jiří Cícha a Jevgenij Danylec