Vítkovice – Chodov 3:7 (kon.) | Střešovice – Black Angels 9:1 (kon.) | Sparta – Bohemians 4:3 (kon.)
Mladá Boleslav – Liberec 8:3 (kon.)
PSN Tatran Střešovice
9:1 (3:1, 4:0, 2:0) Stav série: 1:0
Black Angels
Sobota 26.02.2022, 17:00 • Sportovní centrum Řepy • Play-off Livesport Superligy florbalu • Čtvrtfinále

To je ode mě vše a děkuji vám za pozornost. (18:52:31)

Je konec první bod ve čtvrtfinálovém utkání si připisuje Tatran Střešovice a vedou tak na sérii 1:0.

59:00
    Zbývá poslední minuta třetí třetiny.

58:20
    Boček se dostal k zakončení, ale Kříž si jeho střelu pohlídal.

57:50
    Renčínovi sjel míček po holi a nevystřelil.

56:49
    Black Angels se sympaticky se snaží o vstřelení branky, ale domácí jim to nedovolují.

Tatran právě vstřelil branku!
    Je tu gól do prázdné branky od DAVIDA ŠIMKA, který si připisuje v tomto zápase hattrick.

53:33
    Hosté faulovaní a Bleci jsou znovu v šesti!

52:30
    Tatran se už nikam nežene a v klidu si posílají míček obránci.

51:48
    Tatran teď dobře forčekuje a nepouští Bleky do šancí.

50:38
    Hosté hrají v šesti!
    50:31 David ŠIMEK - 8:1

50:31
    Je tu osmý gól Tatranu! DAVID ŠIMEK po špatné přihrávce hostů vystřelil přesně k levé tyči. Bez Asistence.

49:17
    Kolem branky se otočil Hromada, ale na Kříže nevyzrál.

48:43
    Tatran je na míčku, ale nikam nespěchá.

47:56
    Hra už nemá takové tempo jako předchozí dvě třetiny a zápas už se v podstatě dohrává.

46:46
    Havlasova střela šla těsně mimo levou tyč hostující branky.

46:04
    Mühlfait nepřesně nahrál na Tlapáka.

45:25
    Daniel Körber chytá jako o život a nedává šanci skórovat Tatranu.

44:18
    Rozhodčí se rozhodovali jestli vyloučit, nakonec ne dohodli že nebudou zákrok vylučovat.

43:10
    Körberův skvělý zákrok a nechce za svá záda pustit ani jeden míček.

42:22
    Bleci jsou na své polovině a odsud gól nedají.

41:40
    Do hry se dostali už Jan Pícha a Andrej Svatoš.

40:50
    Black Angels to mají v tuto chvíli složité, musejí se soustředit na útok a co nejdříve vstřelit gól, aby vůbec měli naději na srovnání.

40:01
    Úvodní buly vyhráli domácí.

40:01
    Střídání v týmu Black Angels: ze hřiště odchází Ondřej Matiášek, přichází Daniel Körber.

40:01

Další třetina začne přibližně v 18:24.

Máme tu konec druhé třetiny a stav utkání je 7:1!!! V prvních Čtrnácti minutách se nic nedělo a potom přišla smršť domácích, kteří během dvou minut nastříleli svému soupeři 4 góly a po druhé třetině vedou zaslouženě 7:1.

40:00

39:29
    Němeček uklidňuje hru a nechává vystřídat své spoluhráče.

39:00
    Probíhá poslední minuta druhé třetiny.

38:00
    Tlapák střílel z otočky, ale trefil pouze blok Black Angels.

37:06
    Oddechový čas pro hosty.
    37:06 Martin ČERMÁK - 7:1

37:06
    Tatran je jak utržený ze řetězu! Martin Šindelář posunul míček MARTINA ČERMÁKA, který zamířil přesně mezi nohy Matiáška. Asistence: Martin Šindelář.
    36:27 Marek BENEŠ - 6:1

36:27
    Krásná akce MARKA BENEŠE, který prokličkoval celou hostující obranou a propálil Matiáška! Asistence: Ondřej Němeček.
    35:22 Jonáš KREYSA - 5:1

35:22
    Tatran už vede 5:1! Adam Tlapák vystřelil, ale střela mu nesedla a vše za něj dokončil JONÁŠ KREYSA, který prostřelil Matiáška. Asistence: Adam Tlapák.

34:53
    Střídání v týmu Black Angels: ze hřiště odchází Daniel Körber, přichází Ondřej Matiášek.
    34:53 Marek BENEŠ - 4:1

34:53
    Tatran zvyšuje na 4:1! MAREK BENEŠ z trestného střílení, které provedl úspěšně střílí branku.

34:53

34:53
    Tatran pojede trestné střílení!

34:25
    Bleci se snaží a snaží, ale jako kdyby jim něco chybělo ke vstřelení branky.

33:44
    Ludvíkova střela od pravého mantinelu minula horní tyč.

32:45
    Tatran se snaží vstřelit branku, ale jako kdyby jim nebylo přáno.

31:38
    Boček šel 2 na 1 s Hromadou, první jmenovaný se pokoušel nahrát, ale jeho přihrávka neprošla.

30:19
    Němeček kombinuje s Piskáčkem a vzápětí Němeček nahrál do rohu hřiště Eliášovi.

29:18
    Mühlfait faulován a rozehrávat budou domácí ze své poloviny.

28:50
    Šimek tři metry od brány netrefil klec!

27:50
    Eliáš vyjel z rohu hřiště a jel před bránu, ale hosté mu míček vypíchli a Matiášek se zmocnil míčku.

26:31
    Ve druhé třetině není tolik zajímavých šancí jako v první třetině a doufejme, že se nějakého gólu v této třetině dočkáme.

25:26
    Bočkova střela, která byla tečovaná šla na brankáře Kříže, který stihl na teč zareagovat.

24:46
    Sládečkův bekhend šel mimo branku.

24:07
    Domácí drží míček na své polovině a snaží se přejít do útoku.

23:00
    Matiášek vystartoval za balónkem, protože se za ním řítil Eliáš a míček odpálil nohou až za mantinel.

22:34

22:02
    Black Angels až teď mohou ohrozit domácí branku.

21:15
    Tatran zatím hraje oslabení skvěle a nepouští svého soupeře do šancí.

20:34
    Vyloučení v týmu Tatran Teka Střešovice (Bob Piskáček – 2 min., Sekání).

20:23
    Jakub Boček těsně před brankářem Křížem netrefil ideálně míček.

20:01
    Úvodní buly vyhráli hosté.

20:01

Další třetina začne přibližně v 17:48.

Máme za sebou první třetinu, která přinesla očekávanou hru. Domácí jsou aktivnější a více na balónku, Tatran šel do vedení už v čase 4:09 po trefě Davida Šimka, Bleci srovnali přesně v polovině třetiny, ale potom ještě do konce třetiny přidali dva góly Ondřej Němeček a Martin Šindelář v přesilové hře a Tatran vede po první třetině 3:1.

20:00

19:40
    Eliáš plácl do míčku bekhendem a Matiášek jen tak tak balónek vytěsnil.

19:00
    Probíhá poslední minuta první třetiny.

18:42
    Tlapák podrží balónek a oba týmy si vystřídají.
    17:49 Martin ŠINDELÁŘ - 3:1

17:49
    Tatran se dostává do dvoubrankového vedení! MARTIN ŠINDELÁŘ dostal přihrávku od Milana Meliše na střed hřiště a zamířil přesně. Asistence: Milan Meliš

16:54
    Vyloučení v týmu Black Angels (Tomáš Hanák – 2 min., Hrubost).

16:40
    Black Angels se snaží něco udělat se skóre, ale nedaří se jim to.

15:44
    Matiášek byl zasažený a tak budou hosté rozehrávat z velkého brankoviště.

15:04
    Po divoké části první poloviny třetiny je tu pasáž vyčkávací.

14:14
    Tatran je aktivnější a drží se na polovině soupeře.

13:18
    Matiášek teď vytáhl skvělý zákrok proti Němečkovi!

12:26
    Beneš zkušeně a čistě odebral míček Novotnému.

11:35
    Tatran se drží na míčku a kombinuje na své polovině.
    10:42 Ondřej NĚMEČEK - 2:1

10:42
    Tatran si bere zpět své vedení! ONDŘEJ NĚMEČEK předvedl skvělou individuální akci a na konci ještě lepší zakončení a posílá svůj tým do vedení 2:1! Asistence: Marek Beneš.
    10:00 Jakub BOČEK - 1:1

10:00
    Black Angels právě vstřelili branku!
    Black Angels srovnávají! Matěj Boček otočkou našel před bránou svého bratra JAKUBA BOČKA, který umístil míček k bližší tyči. Asistence: Matěj Boček.

9:19
    Kříž opět podržel svůj tým a hráči Tatranu mohou být rádi. že Kříže v brance mají.

8:39
    Piskáčkova střela z půlky hřiště těsně minula branku hostů.

7:35
    Matiášek musel být na pozoru, ale střelu z otočky v klidu chytil.

6:59
    Kříž skvělým zákrokem drží stav 1:0!

6:39
    Tomáš Hanák byl faulován Sládečkem a rozehrávat budou hosté z poloviny hřiště.

5:27
    Boček se dostal před branku, ale Kříž jeho pokus zneškodnil.

4:57
    Bleci se rychle oklepali po gólu a snaží se co nejdříve srovnat stav utkání.
    4:09 David ŠIMEK - 1:0

4:09
    Je tu první branka utkání! Tatran se prosazuje po dobrém forčeku. Čermák sebral míček hostujícímu obránci a následně nahrál před branku na DAVIDA ŠIMKA, který prostřelil domácího gólmana. Asistence: Martin Čermák.

3:19
    Bleci na míčku poprvé v zápase delší dobu na míčku a snaží se založit útok.

2:49
    Novotný nahodil na branku, ale jeho nahození neprošlo až před branku.

2:16
    Lukáš Kříž musel poprvé zasahovat v zápase proti Tomáši Hanákovi a podařilo se mu to.

1:30
    Tatran je zatím na míčku a postupně se dostává do útoku.

0:29
    Piskáček vystřelil jako první hráč v zápase, ale nezamířil přesně a minul branku.

0:01

00:01

Tatran Teka Střešovice: Kříž (Jurco) – Mühlfait, Piskáček, Sládeček, Němeček, Pánek – Eliáš, Tlapák, Kreysa, Kún, Šimek, Sádlo, Jak. Kolísko, Martin Čermák, Marek Beneš, Meliš, Švéda, Šindelář.

Black Angels: Matiášek (Körber) – Straka, Obuškevič, Ludvík, Bauman, Pícha, Bouček – M. Boček, Fryš, Novotný, M. Burian, Čáslava, Svatoš, Hromada, Neklan, J. Boček, R. Hanák, T. Hanák, Renčín.

Toto utkání budou řídit zkušení rozhodčí Libor Gavlas a Lukáš Mikula.

Vzájemné zápasy v sezóně 2021/22:

Tatran Teka Střešovice – Black Angels – 10:2
    Black Angels – Tatran Teka Střešovice – 6:9

Tatran Teka Střešovice – Loňské play off pro Tatran nedopadlo, jak si asi hráči představovali. Klub z pražských Střešovic skončil, stejně jako BLACK ANGELS, ve čtvrtfinále, kdy je vyřadila Sparta poměrem 4:2. Hráči v červenobílých dresech tuto sezónu skončili po základní části na druhém místě za Mladou Boleslaví a jako druzí si mohli vybírat soupeře do čtvrtfinále a tím budou už zmiňovaný Black Angels., v letošní vyřazovací části se budou chtít hráči Tatranu prát o ty nejvyšší příčky.

Black Angels – Pro Bleky se jedná o již druhé play off v řadě, loni Černí Andělé padli 0:4 v sérii s Mladou Boleslaví. Bleci tak mají šanci zužitkovat loňské zkušenosti ze zápasů s Mladou Boleslaví. Navíc s Tatranem Střešovice sehrávali Angels vyrovnaná utkání.Navíc jsou Černí Andělé díky hladce vyhranému osmifinále proti Otrokovicím psychicky nahoře, což by mohli využít i proti Tatranu. V sérii s Panthers zazářil Jakub Boček, jenž se v prvním duelu podílel na všech 4 gólech svého týmu, když zapsal 1 branku a 3 asistence. V druhém, rozhodujícím klání na své konto přidal hattrick. Zatím tedy potvrzuje pozici nejproduktivnějšího Bleka i ve vyřazovací části, celkem si již připsal 7 kanadských bodů.

Hezký den všem fanouškům florbalu. Vítáme vás u sledování online přenosu z prvního čtvrtfinálového zápasu Livesport Superligy, ve kterém se proti sobě postaví týmy Tatran Teka Střešovice a Black Angels. Utkáním vás provede Adam Náhončík.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

Adam Náhončík

Branky a nahrávky: 5. Šimek (Martin Čermák), 11. Němeček (Marek Beneš), 18. Šindelář (Meliš), 35. Marek Beneš (TS), 36. Kreysa (Tlapák), 37. Marek Beneš (Němeček), 38. Martin Čermák (Šindelář), 51. Šimek, 55. Šimek – 10. J. Boček (M. Boček)

PSN Tatran Střešovice: Jurco (Kříž) – Mühlfait, Piskáček, Sládeček, Němeček, Pánek – Eliáš, Tlapák, Kreysa, Kún, Šimek, Sádlo, Jak. Kolísko, Martin Čermák, Marek Beneš, Meliš, Švéda, Šindelář.
    Black Angels: Körber (35.–41. Matiášek) – Straka, Obuškevič, Ludvík, Bauman, Pícha, Bouček – M. Boček, Fryš, Novotný, M. Burian, Čáslava, Svatoš, Hromada, Neklan, J. Boček, R. Hanák, T. Hanák, Renčín.

Rozhodčí: Libor Gavlas a Lukáš Mikula