Plzeň – Jičín 28:27 (kon.) | Kopřivnice – Královo Pole 29:24 (kon.) | Frýdek-M. – Nové Veselí 30:27 (kon.)
Pepino SKP Frýdek-Místek
30:27 (17:15)
TJ Sokol Nové Veselí
Neděle 27.02.2022, 17:00 • Hala Frýdek-Místek • Chance Extraliga mužů • 20. kolo

Tak už to vypadalo, že si náskok z prvního poločasu a dobrou hru nechá Frýdek-Místek utéct. Nové Veselí srovnalo, ba dokonce i zápas otočilo ve svůj prospěch. Dlouho to pak vypadalo, že hra bude vyrovnaná až do konce. V posledních pěti minutách už ale byli domácí opět jasně lepší a pro vítězství si došli. (18:34:13)

Pepino SKP Frýdek-Místek – TJ Sokol Nové Veselí 30:27 (17:15)
    Nejvíce branek: Mucha 8, Chudoba 4/2, Bureš 4 – Dodica 8/1, Halíček 6, Dořičák 4. Rozhodčí: P. Friedel – Tomáš Kučerka. Sedmimetrové hody: 4/2 – 3/2. Vyloučení: 5:4.

Konec zápasu. (30:27)
    60
    Hosté opět nezvládli útok a tím si zmařili šanci na body. Zbyněk Bureš si naopak naběl až k soupeřovu brankovišti, tam dostal dlouhý pas a krásným technickým obloučkem zaznamenal poslední gól zápasu. (30:27)
    58
    Radim Chudoba ani nevěděl jak, ale dokázal do branky poslat míč z prostoru před brankovištěm. (29:27)
    57
    Jakub Ondrušík po nevyužitém útoku domácích i hostů už branku dává. Protáhl se přes obranu, trochu zariskoval, ale míč do branky procedil. (28:27)
    55
    Robert Halíček se dostal do brejku a soupeři vmetl další míč do branky, což znamená to, že pět minut před koncem je vyrovnáno. (27:27)
    53
    Robert Halíček dostal míč do pravé strany na křídlo, kde dokázal poslat silnou ránu, na kterou brankář domácího celku neměl. (27:26)
    53
    Domácí v oslabení ustáli útok soupeře a následně ještě skórovali. Jan Mucha vypálil dělovku do vinglu z asi deseti metrů. (27:25)

52
    Vyloučení v týmu Pepino SKP Frýdek-Místek (Jakub Ondrušík). (26:25)
    51
    Viktor Hastík se dostal do dobré pozice před brankou, skočil si do brankoviště a jednoduše propálil gólmana. (26:25)
    50
    Oba týmy kvůli velkým nepřesnostem v přihrávkách a zakončeních neproměnily asi dva útoky. Nyní už to ale Roman Dodica zvládl. (25:25)
    48
    Jenže následně svým třetím gólem v zápasu opět navýšil Zbyněk Bureš. (25:24)
    47
    Roman Dodica pálil přesně dnes už po sedmé a srovnal ta opět stav. (24:24)
    47
    Gól vstřelil tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Jan Mucha). (24:23)

45
    Radim Chudoba nedokázal proměnit sedmičku a velkou příležitost kk dostání se do vedení zahodil střelou do středu, kde byl připravený brankář Veselí. (23:23)
    44
    Gól vstřelil tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Vojtěch Petrovský). (23:23)
    43
    Gól vstřelil tým TJ Sokol Nové Veselí (David Melichar). (22:23)
    42
    Po neúspěšné akci Frýdku-Místku se dostal do šance Roman Dodica a ten jí nepohrdnul. (22:22)