Bayern – Leverkusen 1:1 (kon.) | Bochum – Fürth 2:1 (kon.) | Hertha – Frankfurt 1:4 (kon.)
RB Lipsko – Freiburg 1:1 (kon.) | Wolfsburg – Union Berlín 1:0 (kon.) | Stuttgart – Mönchengladbach 3:2 (kon.)
VfL Wolfsburg
1:0 (1:0)
1. FC Union Berlín
Sobota 05.03.2022, 15:30 • Volkswagen Arena, Wolfsburg • Německá Bundesliga • 25. kolo

Z mé strany je to dnes vše, s přáním hezkého zbytku sobotního podvečera se s vámi loučím, na shledanou. (17:31:48)

Držení míče: 49 % : 51 %.
    Střely na branku: 3:5. Střely mimo: 6:12. Rohy: 6:10. Ofsajdy: 0:3. Fauly: 12:15.

Je dobojováno. Hosté působili ve druhém poločase jako aktivnější tým, dokonce se jim v 55. minutě podařilo vstřelit branku, ta ale prakticky hned neplatila, protože gólu předcházel faul. Rozhodčí Ittrich měl dnes, co se týče rozdávání karet jednoduchou práci, jedinou kartu rozdal až v 90. minutě a to konkrétně hráči Berlína. Wolfsburg si tedy z tohoto utkání odnáší tři body a znamená to, že si v tabulce udržel kontakt s týmy, které se nachází před Wolfsburgem. Berlín se naopak vzdálil příčkám, které zaručují postup do Ligy mistrů a to může být pro hráče Berlína lehká nepříjemnost.

90+4

90+4
    Poslední útočná aktivita Berlína zastavena, všechny tři body dnes zůstanou ve Wolfsburgu.

90+3
    Centr z rohového kopu propadl až na zadní tyč, kde se nacházel Michel, ten ale branku míjí.

90+3
    Přeci jen budou hosté rozehrávat rohový kop, na který přispěchává i gólman Luthe.

90+3
    Fotbalisté domácího Wolfsburgu už teď pouze odkopávají míč do bezpečí.

90+1
    Hned v první minutě dostali domácí příležitost v podobě rohového kopu, ten nepřinesl nic nebezpečného pro hosty, a ti se tak rychle vracejí k držení míče.

90
    Rozhodčí nastavuje 4 minuty.

90
    Žlutou kartu vidí Kevin Möhwald (Berlín).

89
    Dvě obrovské šance pro Berlín! Napoprvé kroutil míč zpoza vápna do branky jeden z hráčů hostů, který ale nechal vyznamenat gólmana Casteelse, na vzdálenější tyči dorážel další hráč hostů, ale ten branku netrefil.

87
    Faul Baumgartla teď moc nepomáhá hostům při jejich snažení o vyrovnání.

86
    Střídání v týmu VfL Wolfsburg: ze hřiště odchází Max Kruse, přichází Yannick Gerhardt.

85
    Další rohový kop, který zahrával Berlín poměrně zastrašil domácí, protože k hlavičce se dostal střídající Ujah, ale ten branku minul.

82
    Střídání v týmu 1. FC Union Berlín: ze hřiště odchází Rani Khedira, přichází Anthony Ujah.

82
    Střídání v týmu 1. FC Union Berlín: ze hřiště odchází Dominique Heintz, přichází Öztunali.

81
    Mbabu mohl za to, že domácí nyní drželi míč na svých kopačkách, ale nic nebezpečného nevymysleli.

80
    Nejlepší střelec domácích Nmecha se dostal do slibné šance, kdy mířil takřka sám na gólmana Lutheho, ale ten si se střelou Nmechy z úhlu poradil.