Tampa – Detroit 3:1 (kon.) | NY Rangers – New Jersey 3:1 (kon.) | Columbus – Los Angeles 3:4 (po pr.)
Carolina – Pittsburgh 3:2 (po pr.) | Buffalo – Minnesota 5:4 (kon.) | Winnipeg – Dallas 3:4 (po pr.)
Anaheim – Vegas 4:5 (kon.) | NY Islanders – St. Louis 2:1 (kon.) | Philadelphia – Chicago 4:3 (kon.)
Arizona – Ottawa 8:5 (kon.)
Columbus Blue Jackets
3:4 (0:0, 3:1, 0:2 - 0:1)
Los Angeles Kings
Sobota 05.03.2022, 01:00 • Nationwide Arena, Columbus • NHL

Los Angeles nakonec vítězí v prodloužení díky brance Arvidssona, který v utkání zaznamenal hattrick. Nejlepší pasáží hry byla druhá třetina,kde během dvou minut a dvaceti sekund padly čtyři góly. Hosté ale dokázali srovnat a v prodloužení rozhodl Arvidsson.

Ode mě je to vše, děkuji za pozornost a těším se zase někdy příště napočtenou! Hezký víkend! (04:03:46)

Kdo se postavil do brankoviště?
    Elvis Merzlikins (CBJ)- 39 zásahů, 4 OG, úspěšnost zásahů 90,7 %, odchytal 64:00

Los Angeles právě vstřelilo branku!
    Hosté vítězí! VIKTOR ARVIDSSON se dostal do brejku a zvedl puk nad Merzlikinsův beton a kompletuje hattrick! Asistence: Phillip Danault.

60:01

Ve třetí třetině skórovali dvakrát hosté po gólech Browna a Arvidssona. O vítězi rozhodne prodloužení 3 na 3 neebo nájezdy.

60:00

57:34
    Royův pokus chytá Merzlikins, jenž schoval kotouč mezi betony.
    56:14 Viktor ARVIDSSON - 3:3

56:14
    Máme srovnáno! Kopitar nahrál do prostoru mezi kruhy VIKTORU ARVIDSSONOVI, který prostřelil Merzlikinse střelou nad beton a skóruje podruhé v zápase. Asistence: Anže Kopitar a Drew Doughty.

55:24
    Hra přerušena, protože puk skončil na střídačce Los Angeles. Následuje komerční pauza.

Mateo

Branky a nahrávky: 36. Laine, 36. O. Bjorkstrand (Kuraly, Gavrikov), 37. Danforth (Domi, Kuraly) – 34. Arvidsson (T. Moore), 44. D. Brown, 57. Arvidsson (Kopitar, Doughty), 64. Arvidsson (Danault)

Columbus Blue Jackets: Merzlikins – Peeke, Werenski, Kukan, Gavrikov (A), Bayreuther, G. Carlsson – Laine, Jenner (C), Nyquist – O. Bjorkstrand (A), Roslovic, J. Voráček – Danforth, Kuraly, Domi – Sillinger, Činachov, Bemström.
    Trenér: Larsen

Los Angeles Kings: Quick – M. Anderson, Doughty (A), O. Määttä, M. Roy, Björnfot, Durzi – Anderson-Dolan, Kopitar (C), A. Kempe – T. Moore, Danault, Arvidsson – Iafallo, Byfield, D. Brown (A) – B. Lemieux, B. Lizotte, Kaliyev.
    Trenér: McLellan

Rozhodčí: St. Pierre, Rank