Boca Chotěboř – Boca Juniors Krupka 3:10 (kon.) | Kadaň – Jablonec n/N 13:2 (kon.) | Wizards Praha – Oxyworld Baník Chomutov 7:7 (kon.)
Dalmach Turnov – Morgan Commando Teplice 3:4 (kon.) | Jerigo Plzeň – Kladno 1:1 (kon.) | Černý Dub – Mladá Boleslav 14:0 (kon.)
International Futsal Club Kadaň
13:2 (8:0)
FK GMM Jablonec nad Nisou
Pátek 11.03.2022, 20:00 • SH Kadaň • 2. Futsal liga západ • 22. kolo

Spartak Perštejn si v dnešním utkání došel pro pohodlné vítězství 13:2. Spartak hned od začátku utkání byl hodně aktivní a postupně během první poločasu nasázel Jablonci osm fíků a hosté byly zralý na ručník. V druhém poločase hosté přišli s taktikou: pokud to jde, budem hrát power play. Jablonec díky tomu ve druhém poločase více držel na míči a vytvořil si i brankové situace, ale Spartak si zápas zkušeně ohlídal a přidal v druhém poločase dalších pět branek a jednoznačně vyhrál. Spartak překvapivě ovládl 2. Futsal ligu západ a bude mít právo hrát v příští sezóně 1. Futsal ligu. (21:35:33)

39:31
    Jablonec nad Nisou právě vstřelil branku!
    Autorem branky je PETR MEČÍŘ.

38:36
    Veljkovič v 100% šanci, ale je to velký hračička a moc dlouho si hrál s míčem a trefuje pouze hráče hostů.

38:11
    Hosté si připisují druhý akumulovaný faul.

36:55
    Jediný hráč, který si za Spartak zatím nepřipsal bod je Jakub Sussmilch.

35:48
    Perštejn právě vstřelil branku! Autorem branky je JIŘÍ NOVÁK.

35:08
    Domácí se v rozmezí 30 sekund trefili třikrát do prázdné a stav utkání je 12:1.

35:05
    Oddechový čas pro hosty.

35:05
    Perštejn právě vstřelil branku!
    Autorem branky je LUKÁŠ KROK. Asistence: Jaroslav Holma.

34:38
    Autorem branky je JIŘÍ NOVÁK.

33:38
    Autorem branky je DANIEL KASAL.

32:59
    Jablonec v druhém poločase se díky power play do větších šancí a více drží míč.

32:39
    Spartak si připisuje pátý akumulovaný faul, každý další bude potrestaný 10m kopem.

30:38
    Na straně Spartaku proběhlo střídání brankářů. Do branky se dostává Bhimsen Lamichhane.

30:01
    Kasal si přidržel M. Mečíře a dostává žlutou kartu.

29:35
    Žlutou kartu dostává Jan Hybner (FK GMM Jablonec nad Nisou).

28:16
    Druhý akumulovaný si připisuje Spartak.

27:43
    Veljkovičovi v dobré šanci ujel míč a ztrácí šanci na vstřelení branky.

Marcel Zelenka

Branky: 3. Krok, 5. Krok (Chmelan), 7. Kiliján (Kasal), 8. Kasal (Šlégr), 11. Chmelan (Veljkovič), 15. Chmelan (Kiliján), 19. Novák (Chmelan), 19. Kasal (Novák), 23. Krok (Kiliján), 34. Kasal, 35. Novák, 36. Krok (Holman), 36. Novák – 26. Mečíř (Mečíř), 40. Mečíř

Karty:   31. Kasal (PER) – 30. Hybner (GJN)

International Futsal Club Kadaň: Václav Šlégr (Bhimsen Lamichhane) – Jakub Kiliján, Jaroslav Holman, Jakub Sussmilch, Lukáš Krok, Nenad Veljkovič, Jiří Chmelan (C), Michal Šinkovic, Daniel Kasal, Jiří Novák
    Vedoucí: Pavel Kocourek

Trenér: Nenad Veljkovič

FK GMM Jablonec nad Nisou: Lukáš Vykoukal – Pavel Bursa, Pavel Kraus, Tomáš Mazánek, Jan Mečíř, Petr Mečíř (C), Jan Hybner, Matěj Mečíř
    Vedoucí: Michal Paldus

Trenér: Lukáš Dubový

Rozhodčí: Vlašič – Mollinger, delegát: Drobný