Pittsburgh – Vegas 5:2 (kon.) | Columbus – Minnesota 3:2 (1:0 po s.n.) | NY Islanders – Winnipeg 5:2 (kon.)
Vancouver – Washington 3:4 (po pr.) | Nashville – St. Louis 4:7 (kon.) | Carolina – Philadelphia 3:1 (kon.)
HC Olomouc
3:2 (0:0, 3:2, 0:0)
AZ Havířov
Sobota 12.03.2022, 12:00 • Zimní stadion Olomouc • DHL extraliga juniorů - o umístění na 13.-19. místě • 10. kolo

35:30
    Olomouc právě vstřelila branku!
    Gólová přehlídka druhé třetiny pokračuje. Opět byl u zrodu akce Tobiáš Handl, jenž tentokráte předložil kotouč STANISLAVU RUDOVI, jenž potřetí překonal Nowaka. Asistence: Tobiáš Handl.

31:55
    Havířov právě vstřelil branku!
    Tak to bylo opravdu bleskové vyrovnání! Prakticky ihned po buly sehráli Havířovští rychlou kombinaci, na jejímž konci byl KEVIN HORVÁTH. Asistence: Ondřej Becher a Jan Fědor.

31:43
    Vyrovnaný stav ovšem neměl dlouhého trvání! Po třech minutách vrací Hanákům vedení PATRIK TARNOCZY. Asistence: Tobiáš Handl.

28:13
    Havíři využívají dvojnásobnou převahu a srovnávají na 1:1! Po přihrávce Bechera skóroval FABIEN KOČÍ. Asistence: Ondřej Becher.

22:15
    Domácí jdou do vedení! Kombinaci se Šimonem Grochem a Václavem Kočím zakončil přesnou ranou ALEŠ POLEDNA. Asistence: Václav Kočí a Šimon Groch.

Lukáš Losleben

Branky a nahrávky: 23. Poledna (V. Kočí, Groch), 32. Tarnoczy (Handl), 36. Ruda (Handl) – 29. F, Kočí (Becher), 32. Horváth (Becher, Fědor)

HC Olomouc: Špunar (Kmec) – V. Kočí, Přecechtěl, Groch, Sedláček, Panáček, Stratil, Poledna (C) – Havel, Zapletal, Fasner – Fibigr, Handl (A), Mácha (A) – Tarnoczy, Ruda
    Trenér: Karel Beran

AZ Havířov: Nowak (Zlatnický) – Kremnický, Bílek, Kubíček (A), Zavřel, Kyselý, Fědor, F. Kočí (A) – Plevka, Horváth, Pastor – Makovec, Valach, Becher – Pavlačka, Kalčík, Byčkov (C) – Bárta
    Trenér: Tomáš Urbánek

Rozhodčí: René Hradil, Jan Grygera – Jan Kleprlík, Jan Vašíček