Buffalo – Toronto 5:2 (kon.) | Columbus – Vegas 6:4 (kon.) | Philadelphia – Montreal 3:4 (po pr.)
St. Louis – Winnipeg 3:4 (po pr.) | Minnesota – Nashville 2:6 (kon.) | NY Islanders – Anaheim 4:3 (kon.)
Colorado – Calgary 3:0 (kon.) | Los Angeles – Florida 3:2 (2:1 po s.n.) | Vancouver – Tampa 1:2 (kon.)

2. Philip Tomasino (NSH) – 1+1
    3. Jordan Greenway (MIN) – 1+0 (03:24:11)

Zápas končí. Třetí třetina začala brzkou brankou Nashvillu. Ten se v poslední třetině dostával do šancí více, i když i Minnesota měla světlé momenty. Wild zkoušeli na konci dvakrát hru bez brankáře, kterou ale soupeř dvakrát využil ke vstřelení branky do prázdné svatyně. A tak nakonec Predators vítězí o čtyři branky a okrádají Minnesotu o dva body na její půdě.

59:32 Nick COUSINS - 2:6

59:32
    Nashville právě vstřelil branku!
    Hosté znovu trefují odkrytou branku. Nyní dostal kotouč až na modrou NICK COUSINS a jen se k volné brance projel. V cestě už mu nestál ani jeden hráč.. Asistence: Michael McCarron a Roman Josi.

59:03
    Dvě vyhození hostů šly mimo odkrytou branku. Do konce nezbývá ani minuta, ale Minnesota to stále zkouší bez gólmana.

58:31
    Minnesota ještě útočí, a dokonce odvolává znovu i brankáře.

58:00
    Probíhají poslední dvě minutky tohoto zápasu.
    57:42 Filip FORSBERG - 2:5

57:42
    Autorem branky je FILIP FORSBERG. Asistence: Matt Duchene a Roman Josi.

57:19
    Minnesota už hraje s odkrytou klecí. Hosté se dostali ke kotouči, ale vyhodili ho mimo, a tak se píská pouze zakázané uvolnění.

56:54
    Další dlouhé vyhození Nashvillu, které kvůli teči ve středním pásmu nekončí zakázaným uvolněním.

56:14
    Rittich si přebral kotouč za brankou a rozehrál ho do další akce svého týmu. Ta ale skončila za brankou po nahození do útočného pásma.

55:40
    Oba týmy v posledních minutách překvapivě tlak nestupňují. Hlavně Minnesota by se měla více snažit, a místo toho spíše hraje s pukem v obranném pásmu.

54:15
    Kotouč se po střele jednoho z hokejistů Wild odrazil do ochranné sítě od plexiskla za brankou.

53:45
    Eriksson Ek zatlačil soupeře na mantinel. Ten přikryl kotouč a oba týmy se sjely k těmto dvou hráčům ho vydolovat. Úspěšnější byli domácí.

52:47
    Nashville se dostal do přečíslení dva na jednoho. To nakonec ale vyřešil Spurgeon, který parádně vyrazil vzdušnou přihrávku na hráče, který by už zakončoval do prázdné branky.

51:25
    Oba týmy bojovaly o kotouč ve středním pásmu. Nakonec ho vybojovali Predators, ale stáhli si ho za svou branku

Jiří Polášek

Branky a nahrávky: 14. Boldy (F. Gaudreau, K. Fiala), 32. Greenway (M. Foligno) – 9. F. Forsberg (Fabbro, Duchene), 29. Josi (Cousins, Tomasino), 32. Tomasino (Cousins, McCarron), 42. Josi (Mikael Granlund, F. Forsberg), 58. F. Forsberg (Duchene, Josi), 60. Cousins (McCarron, Josi)

Minnesota Wild: Kähkönen (C. Talbot) – Dumba (A), J. Brodin, Goligoski, Spurgeon (C), D. Kulikov, Merrill – Zuccarello, Hartman, Kaprizov – Boldy, F. Gaudreau, K. Fiala – M. Foligno (A), J. Eriksson Ek, Greenway – Bjugstad, Dewar, Duhaime.
    Trenér: D. Evason

Nashville Predators: Rittich (Saros) – Fabbro, Josi (C), A. Carrier, Ekholm (A), Benning, Harpur – Duchene, Johansen, F. Forsberg – Kunin, Mikael Granlund (A), Tolvanen – Jeannot, Sissons, Trenin – Tomasino, McCarron, Cousins.
    Trenér: J. Hynes

Rozhodčí: P. Lambert, J. St. Pierre