Montreal – Arizona 3:6 (kon.) | Washington – NY Islanders 4:3 (2:1 po s.n.) | Toronto – Dallas 4:0 (kon.)
NY Rangers – Anaheim 4:3 (po pr.) | Nashville – Pittsburgh 4:1 (kon.) | Winnipeg – Vegas 7:3 (kon.)
Chicago – Boston 1:2 (po pr.) | Edmonton – Detroit 7:5 (kon.) | Vancouver – New Jersey 6:3 (kon.)
Los Angeles – Colorado 0:3 (kon.) | San Jose – Florida 2:3 (po pr.)
Edmonton Oilers
7:5 (4:1, 0:1, 3:3)
Detroit Red Wings
Středa 16.03.2022, 02:00 • Rogers Place, Edmonton • NHL

55:22
    Bude se hrát ve čtyřech. Draisaitl zahákoval Velena, který však šel ochotně k ledu.

49:14
    Edmonton dostane šanci vrátit se do vedení. Za sekání je vyloučen na dvě minuty Staal.

41:33
    Za sekání je vyloučen na dvě minuty Draisaitl, Detroit si zahraje první přesilovou hru v utkání.

26:52
    Hosté špatně vystřídali a hráli v šesti. Edmonton si zahraje přesilovou hru.

17:16
    Za hrubost je vyloučen na dvě minuty Erne a Oilers si zahrají přesilovou hru.

Jan Šlapáček

Branky a nahrávky: 2. Devin Shore (D. Ryan, Broberg), 4. McDavid (Keith), 5. Hyman (Draisaitl, Nurse), 19. Yamamoto (McDavid, Barrie), 45. E. Kane (Yamamoto, Bouchard), 55. Foegele (J. Archibald, Keith), 59. E. Kane (Draisaitl, Ceci) – 9. M. Staal (Seider, Hirose), 39. Gagner, 43. Zadina (Hirose, Leddy), 43. M. Staal (Gagner, Erne), 47. L. Raymond (Dylan Larkin)

Edmonton Oilers: Koskinen (M. Smith) – Ceci, Nurse (A), Bouchard, Keith, Barrie, Broberg – Yamamoto, McDavid (C), E. Kane – Hyman, Draisaitl (A), R. McLeod – D. Ryan, Devin Shore, Foegele – Kassian, B. Malone, J. Archibald.
    Trenér: Jay Woodcroft

Detroit Red Wings: Greiss (5. Nedeljkovic) – Seider, Leddy, Hronek, Juolevi, Stecher, M. Staal (A) – L. Raymond, Dylan Larkin (C), Naměstnikov – Gagner, Veleno, J. Vrána – Zadina, P. Suter, Erne – Hirose, M. Rasmussen, Givani Smith.
    Trenér: Jeff Blashill

Rozhodčí: Furlatt, Skilliter – Hunt, Gawryletz

Diváci: 15 311