Sjezd mužů, Courchevel/Meribel | Vítěz: V. Kriechmayr (AUT) (kon.) | | | Sjezd žen, Courchevel/Meribel | Vítěz: M. Shiffrinová (USA) (kon.) |
Snowboardcross žen, Veysonnaz | (12:30) |
konec
SP - Sjezd mužů, Courchevel/Meribel
Vítěz: V. Kriechmayr (AUT)
Karel Jedlička
Konečné pořadí Světového poháru ve sjezdu:
1. Aleksander Aamodt Kilde (NOR) 620
2. Beat Feuz (SUI) 607
3. Dominik Paris (ITA) 522
4. Marco Odermatt (SUI) 517
5. Matthias Mayer (AUT) 508
6. Vincent Kriechmayr (AUT) 465
7. Niels Hintermann (SUI) 432
8. Daniel Hemetsberger (AUT) 346
9. Johan Clarey (FRA) 301
10. Ryan Cochran-Siegle (USA) 230
Celkové pořadí:
1. Vincent Kriechmayr (AUT) 1:50,43
2. Marco Odermatt (SUI) +0,34
3. Beat Feuz (SUI) +0,54
4. Aleksander Aamodt Kilde (NOR) +0,85
5. Daniel Hemetsberger (AUT) +1,31
6. Dominik Paris (ITA) +1,54
7. James Crawford (CAN) +1,59
8. Ryan Cochran-Siegle (USA) +1,63
9. Daniel Danklmaier (AUT) +1,76
10. Travis Ganong (USA) +1,80
11. Matteo Marsaglia (ITA) +1,87
12.-13. Dominik Schwaiger (GER) +2,10
12.-13. Matthias Mayer (AUT) +2,10
14. Otmar Striedinger (AUT) +2,22
15. Max Franz (AUT) +2,30
16. Romed Baumann (GER) +2,66
17. Johan Clarey (FRA) +2,74
18. Stefan Rogentin (SUI) +2,88
19. Boštjan Kline (SLO) +2,96
20. Bryce Bennett (USA) +3,31
21. Christof Innerhofer (ITA) +3,34
22. Cameron Alexander (CAN) +3,70
23. Josef Ferstl (GER) +3,74
24. Martin Čater (SLO) +3,95
Niels Hintermann (SUI) nedokončil.
Startovní listina:
1. Beat Feuz (SUI)
2. Ryan Cochran-Siegle (USA)
3. Aleksander Aamodt Kilde (NOR)
4. Max Franz (AUT)
5. Matthias Mayer (AUT)
6. Daniel Danklmaier (AUT)
7. Dominik Paris (ITA)
8. Travis Ganong (USA)
9. Marco Odermatt (SUI)
10. Dominik Schwaiger (GER)
11. Vincent Kriechmayr (AUT)
12. James Crawford (CAN)
13. Niels Hintermann (SUI)
14. Romed Baumann (GER)
15. Johan Clarey (FRA)
16. Matteo Marsaglia (ITA)
17. Daniel Hemetsberger (AUT)
18. Otmar Striedinger (AUT)
19. Bryce Bennett (USA)
20. Christof Innerhofer (ITA)
21. Stefan Rogentin (SUI)
22. Martin Čater (SLO)
23. Boštjan Kline (SLO)
24. Cameron Alexander (CAN)
25. Josef Ferstl (GER)
Celkové pořadí Světového poháru:
1. Marco Odermatt (SUI) 1379
2. Aleksander Aamodt Kilde (NOR) 1060
3. Henrik Kristoffersen (NOR) 874
4. Matthias Mayer (AUT) 836
5. Beat Feuz (SUI) 734
6. Vincent Kriechmayr (AUT) 640
...
119. Adam Žampa (SVK) 20
137. Andreas Žampa (SVK) 8
1. Aleksander Aamodt Kilde (NOR) 620
2. Beat Feuz (SUI) 607
3. Dominik Paris (ITA) 522
4. Marco Odermatt (SUI) 517
5. Matthias Mayer (AUT) 508
6. Vincent Kriechmayr (AUT) 465
7. Niels Hintermann (SUI) 432
8. Daniel Hemetsberger (AUT) 346
9. Johan Clarey (FRA) 301
10. Ryan Cochran-Siegle (USA) 230
Celkové pořadí:
1. Vincent Kriechmayr (AUT) 1:50,43
2. Marco Odermatt (SUI) +0,34
3. Beat Feuz (SUI) +0,54
4. Aleksander Aamodt Kilde (NOR) +0,85
5. Daniel Hemetsberger (AUT) +1,31
6. Dominik Paris (ITA) +1,54
7. James Crawford (CAN) +1,59
8. Ryan Cochran-Siegle (USA) +1,63
9. Daniel Danklmaier (AUT) +1,76
10. Travis Ganong (USA) +1,80
11. Matteo Marsaglia (ITA) +1,87
12.-13. Dominik Schwaiger (GER) +2,10
12.-13. Matthias Mayer (AUT) +2,10
14. Otmar Striedinger (AUT) +2,22
15. Max Franz (AUT) +2,30
16. Romed Baumann (GER) +2,66
17. Johan Clarey (FRA) +2,74
18. Stefan Rogentin (SUI) +2,88
19. Boštjan Kline (SLO) +2,96
20. Bryce Bennett (USA) +3,31
21. Christof Innerhofer (ITA) +3,34
22. Cameron Alexander (CAN) +3,70
23. Josef Ferstl (GER) +3,74
24. Martin Čater (SLO) +3,95
Niels Hintermann (SUI) nedokončil.
Startovní listina:
1. Beat Feuz (SUI)
2. Ryan Cochran-Siegle (USA)
3. Aleksander Aamodt Kilde (NOR)
4. Max Franz (AUT)
5. Matthias Mayer (AUT)
6. Daniel Danklmaier (AUT)
7. Dominik Paris (ITA)
8. Travis Ganong (USA)
9. Marco Odermatt (SUI)
10. Dominik Schwaiger (GER)
11. Vincent Kriechmayr (AUT)
12. James Crawford (CAN)
13. Niels Hintermann (SUI)
14. Romed Baumann (GER)
15. Johan Clarey (FRA)
16. Matteo Marsaglia (ITA)
17. Daniel Hemetsberger (AUT)
18. Otmar Striedinger (AUT)
19. Bryce Bennett (USA)
20. Christof Innerhofer (ITA)
21. Stefan Rogentin (SUI)
22. Martin Čater (SLO)
23. Boštjan Kline (SLO)
24. Cameron Alexander (CAN)
25. Josef Ferstl (GER)
Celkové pořadí Světového poháru:
1. Marco Odermatt (SUI) 1379
2. Aleksander Aamodt Kilde (NOR) 1060
3. Henrik Kristoffersen (NOR) 874
4. Matthias Mayer (AUT) 836
5. Beat Feuz (SUI) 734
6. Vincent Kriechmayr (AUT) 640
...
119. Adam Žampa (SVK) 20
137. Andreas Žampa (SVK) 8
1. Aleksander Aamodt Kilde (NOR) 620
2. Beat Feuz (SUI) 607
3. Dominik Paris (ITA) 522
4. Marco Odermatt (SUI) 517
5. Matthias Mayer (AUT) 508
6. Vincent Kriechmayr (AUT) 465
7. Niels Hintermann (SUI) 432
8. Daniel Hemetsberger (AUT) 346
9. Johan Clarey (FRA) 301
10. Ryan Cochran-Siegle (USA) 230 (11:03:28)
1. Vincent Kriechmayr (AUT) 1:50,43
2. Marco Odermatt (SUI) +0,34
3. Beat Feuz (SUI) +0,54
4. Aleksander Aamodt Kilde (NOR) +0,85
5. Daniel Hemetsberger (AUT) +1,31
6. Dominik Paris (ITA) +1,54
7. James Crawford (CAN) +1,59
8. Ryan Cochran-Siegle (USA) +1,63
9. Daniel Danklmaier (AUT) +1,76
10. Travis Ganong (USA) +1,80
11. Matteo Marsaglia (ITA) +1,87
12.-13. Dominik Schwaiger (GER) +2,10
12.-13. Matthias Mayer (AUT) +2,10
14. Otmar Striedinger (AUT) +2,22
15. Max Franz (AUT) +2,30
16. Romed Baumann (GER) +2,66
17. Johan Clarey (FRA) +2,74
18. Stefan Rogentin (SUI) +2,88
19. Boštjan Kline (SLO) +2,96
20. Bryce Bennett (USA) +3,31
21. Christof Innerhofer (ITA) +3,34
22. Cameron Alexander (CAN) +3,70
23. Josef Ferstl (GER) +3,74
24. Martin Čater (SLO) +3,95
...
Niels Hintermann (SUI) nedokončil.
1. Marco Odermatt (SUI) 1:50,77
2. Beat Feuz (SUI) +0,20
3. Aleksander Aamodt Kilde (NOR) +0,51
4. Dominik Paris (ITA) +1,20
5. Ryan Cochran-Siegle (USA) +1,29
6. Daniel Danklmaier (AUT) +1,42
7. Travis Ganong (USA) +1,46
8.-9. Dominik Schwaiger (GER) +1,76
8.-9. Matthias Mayer (AUT) +1,76
10. Max Franz (AUT) +1,96
1. Beat Feuz (SUI)
2. Ryan Cochran-Siegle (USA)
3. Aleksander Aamodt Kilde (NOR)
4. Max Franz (AUT)
5. Matthias Mayer (AUT)
6. Daniel Danklmaier (AUT)
7. Dominik Paris (ITA)
8. Travis Ganong (USA)
9. Marco Odermatt (SUI)
10. Dominik Schwaiger (GER)
11. Vincent Kriechmayr (AUT)
12. James Crawford (CAN)
13. Niels Hintermann (SUI)
14. Romed Baumann (GER)
15. Johan Clarey (FRA)
16. Matteo Marsaglia (ITA)
17. Daniel Hemetsberger (AUT)
18. Otmar Striedinger (AUT)
19. Bryce Bennett (USA)
20. Christof Innerhofer (ITA)
21. Stefan Rogentin (SUI)
22. Martin Čater (SLO)
23. Boštjan Kline (SLO)
24. Cameron Alexander (CAN)
25. Josef Ferstl (GER)