FC Hlučín
3:0 (2:0)
ČSK Uherský Brod
Pátek 18.03.2022, 18:00Moravskoslezská fotbalová liga • 20. kolo

Je konec! Hlučín potvrdil roli favorita a poráží Uherský Brod 3:0. Do vedení poslal Hlučín Radovan Lokša. Dvě minuty před přestávkou navíc udeřil střídající Marek Neumann. Hosté sice po změně stran nehráli špatně, ale dvacet minut před koncem napsal tečku za utkáním Moučka. (19:52:36)

90+2

90
    Nastavují se dvě minuty!

89
    Střídání v týmu ČSK Uherský Brod: ze hřiště odchází Flasar, přichází Kúdela.

88
    Uherský Brod zahrával další přímý kop v blízkosti velkého vápna. Centr směřoval na značku pokutového kopu, ale tam si pro něj došel brankář.

87
    Další ofenzivní výpad Uherského Brodu zastavil zdvižený praporek asistenta rozhodčího. Ofsajd.

86
    Hlučín se dostal po pravé straně na hranici velkého vápna, ale Holzer dloubáčkem daroval míč hostujícímu brankáři.

85
    Hra je přerušena! Jeden z hostů špatně došlápl na polovině soupeře a může být rád, že nemusí střídat.

84
    Na hranici velkého vápna si dělal prostor Josefík, jenže jeho technický pokus levou nohou skončil vedle levé tyčky.

83
    Hosté se ještě snaží podnikat rychlé výpady po křídlech, ale jejich centry jsou zatím plné nepřesností.

82
    Holzer na polovině hřiště vystoupil proti soupeři a nakopl míč na levou stranu, kde však neměl nikoho ze spoluhráčů.

81
    Nevařil se dostal do zakončení z velké vzdálenosti, nicméně jeho rána zaplavala a skončila vysoko nad brankou.

80
    Domácí se dostali do pokutového území, ale akce Hlučína skončila nepřesným zakončením z ostrého úhlu.

79
    Žlutou kartu dostává Smékal (FC Hlučín).

78
    Hlučín kombinuje s míčem v zadních řadách a nikam se nežene. Domácí si jsou vědomi náskoku a chtějí raději ušetřit síly.

77
    Střídání v týmu FC Hlučín: ze hřiště odchází Praus, přichází Zajíček.

76
    Neumann narýsoval kolmici mezi stopery hostujícího celku, ale pobídka skončila až u brankáře Uherského Brodu.

75
    Holzer se z hranice velkého vápna opřel do odraženého míče, ale jeho dělovka skončila v rukavicích brankáře.