Česko
2:0 (1:0)
Polsko
Pondělí 28.03.2022, 16:00 • Stadión Stovky, Frýdek-Místek • U20 Elite League

Čeští fotbalisté v posledním kole Elitní ligy do 20 let porážejí ve Frýdku po jediné proměněné šanci Marka Ichy před přestávkou a zejména výborném výkonu ve druhé půli Polsko 2:0. Z řady šancí skóroval po rohovém kopu Filip Firbacher, poté ještě trefil Vojtěch Novák tyč.
    Výsledek nic nezměnil na posledním místě národního mužstva ve velmi vyrovnané tabulce s minimálními bodovými odstupy. Česko končí osmé se 7 body, Polsko patrně po dohrávkách klesne na šesté místo, když získalo o bod více. (17:54:58)

Střely na branku: 6:2. Střely mimo: 3:3. Rohy: 5:9. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 12:7.

90+2

90+2
    Přímo z rohu se hosté neprosadili, Stejskal zasahoval až u tyče proti táhlé střele Żukowského.

90+2
    Szymczak si hledal prostor podél velkého vápna, nakonec přes Kobackého dostal míč ke Gerbowskému, který z bezprostřední blízkosti o Matyse získal devátý roh pro Polsko.

90+1
    Ještě taktická změna v sestavě Česka, aby si zahráli všichni hráči v poli. Pecha a Kozáka střídají Matys a Šilhart.

90+1
    Nastavují se 2 minuty.

90
    Češi skórovali ve 30. a 60. minutě, co devadesátá, která právě začíná? Novák prozatím po rohu promáchl.
    89. Novákovu skákavou střelu vytáhl Tobiasz na roh

89
    Skákavou střelu Vojtěcha Nováka z plného běhu vyškrabuje Tobiasz skokem k levé tyči na roh.

89
    Kobacki dlouho táhl polský brejk, postupně se k němu stáhli Pech i Vlček a odzbrojili ho čistě.

88
    Żukowski se protáhl po pravé straně a našel před bránou Szymczaka, který nesrovnal krok a míč se od něj odráží do zámezí.

86
    Driblink čerstvého Talara vypíchl skluzem na roh Suchomel. Poláci ho poté rozehrávají jen do autu.

85
    Jonáš oslovil na velkém vápně Svobodu, který bez cizího přičinění při kličce upadl, míč se ale vrátil k záložníkovi Sparty B, který ho obloučkem poslal do náruče polského brankáře.

85
    Centr Vojtěcha Nováka vyboxoval polský brankář a zpětný nákop letí vysoko do ochranné sítě.

84
    Z rychlé akce po pravém křídle vybojovali čeští fotbalisté roh.

83
    Nucené střídání Polska. Zraněného Iskru střídá Talar.

81
    Svěřenci Miłosze Stępińského (jehož jméno se vyslovuje Stempiňski, nikoli Štěpinski...) kopali sedmý roh. Kałuzińského ostře kopnutý centr, ještě lehce líznutý hlavičkou jednoho z útočících hráčů, uklidil z brankové čáry Vlček.