Hodonín – KPR Ruch 23:31 (kon.) | Olomouc – Slavia 18:30 (kon.) | Šaľa – Zlín 42:28 (kon.)
DHC Plzeň – Písek 28:24 (kon.)
DHK Zora Olomouc
18:30 (11:15)
DHC Slavia Praha
Sobota 09.04.2022, 17:30 • hala DHK Zora Olomouc • MOL liga žen • 25. kolo

DHK Zora Olomouc – DHC Slavia Praha 18:30 (11:15)
    Nejvíce branek: Kašpárková 5, T. Fryčáková 3, Jansová 2 – Míšová 6, Weisenbilderová 6/3, J. Franková 5. Rozhodčí: David Šlezingr – Jiří Špunar. Sedmimetrové hody: 2/1 – 3/3. Vyloučení: 2:4. (18:45:11)

Zápas je u konce. Druhý poločas Olomouc těžce nezvládla. Opět do něj špatně vstoupila, následně vůbec nedokázala skórovat. Mezi dvěma brankami nastala prodleva dokonce deset minut, což je tristní. Slavia si udržela opět bilanci patnácti branek za poločas, zatímco Olomouc jich ve druhé části vstřelila pouze sedm, a tak zaslouženě padla.

Konec zápasu. (18:30)
    60
    Ve stejné minutě ještě skóruje také Denisa Holeňáková, jenž tak zapisuje třicátou branku hostů a také poprvé zapisuje mezi týmy dvanáctibrankový rozdíl. (18:30)
    60
    Barbora Vavroušková vrací Slavii Praha jedenáctibrankový náskok. (18:29)
    59
    Chvíli po návratu Svobodové z trestné lavice se dokázala prosadit Veronika Duranková. (18:28)
    57
    Nejlepší střelkyně Zory Magda Kašpárková využívá trestu soupeře a snižuje. (18:27)

56
    Vyloučení v týmu DHC Slavia Praha (Magdaléna Svobodová). (17:27)
    56
    Gól vstřelil tým DHK Zora Olomouc (Monika Machačová). (17:27)
    55
    Veronika Duranková to nyní naopak zvládla poprvé, a také poprvé rozdíl navýšila na jedenáct gólů. (16:27)
    54
    Magdaléna Svobodová vrací Slavii desetibrankový náskok a zaznamenává svou již třetí branku v utkání. (16:26)

52
    Olomouc nevyužila ohromné šance na snížení! Klára Sovová totiž nedokázal proměnit sedmimetrový hod a nyní už je skoro jasné, že Zora dnes prohraje. (16:25)
    51
    Gól vstřelil tým DHK Zora Olomouc (Klára Kubálková). (16:25)
    50
    Gól vstřelil tým DHK Zora Olomouc (Tereza Fryčáková). (15:25)
    50
    Tereza Vostárková opět dává svému týmu desetibrankový náskok. (15:25)
    48
    Na druhé straně odpověděla konečně i Olomouc. Míč vypálila Valentína Kapsová. Poslední dva góly Zory dělilo od sebe něskutečných deset minut. (15:24)
    47
    A nyní už je to o deset. Adriana Míšová zakončila skvělou kombinaci Slavie Praha svižnou střelou k tyči. (14:24)
    44
    Martina Weisenbilderová ale nyní byla na sedmimetrovém hodu znovu úspěšná. Její šestá branka v zápase posílá její tým poprvé do devítibrankového vedení. (14:23)

43
    Domácí trenér potřebuje nutně něco změnit a proto zažádal o oddechový čas a svým svěřenkyním sdělí taktické pokyny. (14:22)