Nashville – Florida 1:4 (kon.) | Toronto – Montreal 3:2 (kon.) | Detroit – Columbus 4:5 (po pr.)
NY Rangers – Ottawa 5:1 (kon.) | Seattle – Calgary 1:4 (kon.) | Philadelphia – Anaheim 3:5 (kon.)
St. Louis – NY Islanders 6:1 (kon.) | Vancouver – San Jose 4:2 (kon.) | Vegas – Arizona 6:1 (kon.)
Edmonton – Colorado 1:2 (0:1 po s.n.) | Washington – Boston 4:2 (kon.) | Pittsburgh – Nashville 3:2 (po pr.)
Minnesota – Los Angeles 6:3 (kon.) | Tampa – Buffalo 5:0 (kon.)
Seattle Kraken
1:4 (1:2, 0:1, 0:1)
Calgary Flames
Neděle 10.04.2022, 01:15 • Climate Pledge Arena, Seattle • NHL

57:06
    Johnny Gaudreau (CGY) vyhodil puk na trestnou lavici, kam se nyní sám přesouvá. Krakenům tak dává šanci ještě závěr bitvy zdramatizovat.

52:59
    Seattle má jednu z posledních šancí bitvu zdramatizovat, Calgary špatně prostřídalo a chvíli hrálo v šesti. Na trestnou míří Andrew Mangiapane (CGY).

50:27
    Dalším trestaným borcem je Will Borgen (SEA), jenž u mantinelu podrazil Carpentera.

46:31
    Ritchie vyvázl bez trestu, vyloučen byl jen Vince Dunn (SEA), a to za nedovolené bránění. Krakeny tak čeká další dvouminutové oslabení.

43:47
    Carson Soucy (SEA) se podruhé v dnešním utkání přesouvá na trestnou, tentokrát za hákování.

36:38
    Rasmus Andersson (CGY) je vyloučen za držení, domácí mají další šanci se vrátit zpět do zápasu.

33:49
    Calgary půjde zhruba na minutu do tří! Tyler Toffoli (CGY) byl vykázán za podrážení a jede Stoneovi nedobrovolně dělat společnost.

32:42
    Michael Stone (CGY) si krom gólu na své konto dnes zapíše i dvě trestné minuty, a to za držení.

26:39
    Po konci komerční přestávky uvidíme přesilovku Calgary, Carson Soucy (SEA) jde ven za podrážení.

Vojtěch Martinek

Branky a nahrávky: 5. Kuhlman (Geekie, McCann) – 4. Coleman (Hanifin, R. Andersson), 20. T. Lewis (Hanifin, D. Dubé), 29. Michael Stone (Hanifin, Mangiapane), 59. Toffoli (D. Dubé)

Seattle Kraken: Grubauer (Driedger) – Vince Dunn, A. Larsson (A), Soucy, C. Fleury, Oleksiak, Borgen – Donato, Wennberg, Eberle (A) – McCann, Geekie, Kuhlman – V. Rask, Gourde (A), Lind – Sprong, Sheahan, Donskoi.
    Trenér: Dave Hakstol.

Calgary Flames: Markström (Vladař) – Hanifin, R. Andersson, Mackey, Ch. Tanev (A), Zadorov, Michael Stone – J. Gaudreau, E. Lindholm, M. Tkachuk (A) – Mangiapane, Backlund (A), Toffoli – D. Dubé, T. Lewis, Coleman – Lucic, R. Carpenter, B. Ritchie.
    Trenér: Darryl Sutter.

Rozhodčí: Anderson, Hanson – Mills, Hunt.

Diváci: 17 151