Augsburg – Hertha 0:1 (kon.) | Dortmund – Wolfsburg 6:1 (kon.) | Freiburg – Bochum 3:0 (kon.)
Mohuč – Stuttgart 0:0 (kon.) | Mönchengladbach – Kolín nad Rýnem 1:3 (kon.)
SC Freiburg
3:0 (2:0)
VfL Bochum
Sobota 16.04.2022, 15:30 • Schwarzwald-Stadion, Freiburg • Německá Bundesliga • 30. kolo

Děkuji za pozornost, užijte si zbytek Bílé soboty. (17:25:01)

Držení míče: 61 % : 39 %.
    Střely na branku: 8:2. Střely mimo: 6:8. Rohy: 3:4. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 8:10.

Rozhodčí se rozhodl nenastavovat a není se čemu divit, hosté jsou jistě také rádi, že duel, který jim vůbec nevyšel, končí. Domácí ve druhé půli přidali ještě jeden zásah a pouze díky výbornému Riemannovi jich nebylo víc, Bochum se do žádné velké šance prakticky nedostala, od 68. minuty navíc hrála bez vyloučeného Stafylidise, byla to jediná udělená karta v zápase.

90+1

88
    Armel Bella-Kotchap zůstává sedět na trávníku a žádá si ošetření.

88
    Manuel Riemann si vyběhl pro míč k hranici velkého vápna a uklidil jej do rukavic.

87
    Balón letí do zámezí a Mark Flekken s rozehrávkou jistě spěchat nebude.

87
    A hosté to zkusí nyní z druhé strany.

86
    Rohový kopu bude rozehrávat hostující celek.

85
    Teď byli domácí hodně blízko, po přizemní přihrávce z pravé strany střílel prakticky sám před gólmanem Lucas Höler, ovšem Manuel Riemann fantasticky jeho pokus zneškodnil.