Montreal – Philadelphia 3:6 (kon.) | New Jersey – Buffalo 2:5 (kon.) | Pittsburgh – Boston 4:0 (kon.)
Florida – Detroit 5:2 (kon.) | Carolina – Winnipeg 4:2 (kon.) | NY Islanders – NY Rangers 3:6 (kon.)
Minnesota – Vancouver 6:3 (kon.) | Tampa – Toronto 8:1 (kon.) | Calgary – Dallas 4:2 (kon.)
Los Angeles – Chicago 4:1 (kon.) | San Jose – St. Louis 1:3 (kon.)
San Jose Sharks
1:3 (1:1, 0:1, 0:1)
St. Louis Blues
Pátek 22.04.2022, 04:37 • SAP Center, San Jose • NHL

Ode mě je to pro tuto chvíli vše, já Vám děkuji za pozornost a budu se těšit opět u nějakého dalšího onlajnu, hezké páteční ráno! (07:12:00)

Dnešní utkání sledovalo 12136 diváků.

Máme dobojováno. Duel dvou týmu z opačných pólů tabulky nakonec končí vítězstvím favorita, který si tak ze SAP Centera odveze všechny tři body za výhru 1:3. Ve čtvrté minutě sice poslal do vedení San Jose Noah Gregor, od té doby se už ale domácí neprosadili. Naopak za St. Louis se trefili Dakota Joshua, ve druhé třetině přetočil skóre ve prospěch Blues Robert Thomas a do prázdné branky stvrdil výhru svého týmu Pavel Bučněvič. Hosté tak těsně před začátkem play-off získávají další vítězství a pokračují v dobré pohodě před klíčovou částí sezony.

59:49
    St. Louis právě vstřelilo branku!
    Teď už se to ale povedlo! PAVEL BUČNĚVIČ se dostal do úniku, bezpečně dovezl kotouč až do branky a pečetí výhru svého týmu – 1:3! Asistence: Brayden Schenn.

59:32
    Na poslední chvíli se povedlo zablokovat hokejku Pavlu Bučněvičovi, který tak branku nevstřílí.

59:09
    James Reimer už logicky zůstane na střídačce a vhazování v útočném pásmu se domácí snaží podpořit v šesti bruslařích.

59:09
    Oddechový čas pro domácí.

59:09
    Zakázané uvolnění ze strany St. Louis dává jednu z posledních nadějí domácím fanouškům na to, že z tohoto utkání jejich miláčci neodejdou s prázdnou.

58:48
    Brandon Saad těsně minul odkrytou klec domácích krátce před začátkem poslední minuty.

58:18
    James Reimer opustil branku a Sharks to zkouší v šesti!

58:01
    Brent Burns už hraje s kotoučem v útočném pásmu a Reimer pokukuje po střídačce.

57:40
    Dakota Joshua nahazoval nepřesně od modré čáry.

57:05
    Podle čárových arbitrů tohoto utkání přišlo poslední nahození ještě před červenou čarou, a buly je tak po odpískaném icingu nařízeno před Reimerem.

56:22
    Velmi rozvážně teď Blues zakládají akci a již několik vteřin hra stojí v pásmu St. Louis.

Tomáš Kobera

Branky a nahrávky: 4. Gregor (Balcers, B. Burns) – 6. Joshua (L. Brown, N. Walker), 21. R. Thomas (Tarasenko, Bučněvič), 60. Bučněvič (B. Schenn)

San Jose Sharks: J. Reimer (Kähkönen) – B. Burns (A), M. Ferraro, Meloche, Jaycob Megna, R. Merkley, M.-É. Vlasic – Dahlén, Hertl (A), T. Meier – Nieto, Couture (C), Bonino – Gregor, Bordeleau, Balcers – Reedy, Chmelevski, Viel.
    Trenér: Boughner B.

St. Louis Blues: Binnington (Husso) – Parayko, M. Scandella, Faulk, Leddy, Bortuzzo, Krug – Tarasenko (A), R. Thomas, Bučněvič – Perron, R. O'Reilly (C), Saad – Kyrou, B. Schenn (A), I. Barbašev – N. Walker, L. Brown, Joshua.
    Trenér: Berube C.

Rozhodčí: Brenk, Schlenker – Gawryletz, Hunt

Diváci: 12136