Česko – Polsko 4:0 (kon.)
Česko
4:0 (1:0, 2:0, 1:0)
Polsko
Pátek 22.04.2022, 15:00 • Sportovní hala Klimeška - Kutná Hora • Mezinárodní turnaj - ženy W19

Je konec! České juniorky na úvod přípravného kempu v Kutné Hoře zdolaly Polsko hladce 4:0. O úvodní branku se v první části postarala Mezerová. Ve druhé třetině hrály Češky asi nejlépe a prosadily se Mechlová a znovu Mezerová. V závěru utkání pak přidala pojistku Lechnerová. (16:40:46)

59:12
    Lenfeldová z rohu hrací plochy našla spoluhráčku před brankou, ale ta míček netrefila ideálně.

58:32
    Matýsková vystoupila proti soupeřce na polovině hrací plochy, nicméně nenašla nikoho ze soupeřek.

58:15
    Češky se usadily na polovině Polska a nikam se neženou. Obrana soupeřek teď dobře vystoupila.
    57:40 Kristýna LECHNEROVÁ - 4:0

57:40
    Česko W19 vstřelilo branku Češky se nakonec dokázaly prosadit i v závěrečné periodě dnešního souboje. Polská brankářka neudržela míček a důrazná KRISTÝNA LECHNEROVÁ se zapsala mezi střelkyně! Asistence: Tereza Matýsková.

57:11
    Lenfeldová dostala přihrávku na střed hrací plochy, nicméně pod tlakem neoslovila nikoho z hráček v červeném.

56:34
    Dnešní souboj se už pouze dohrává. České juniorky už opět hrají s míčkem na hokejkách a postupně se tlačí vpřed.

56:10
    Kotelnická dostala přihrávku před českou branku, kde se snažila nahození tečovat, ale od její čepele se míček odrazil mimo branku.

55:24
    Jessica Kabelková se dostala z levé strany do zakončení, nicméně její projektil skončil na boční síti.

55:00
    Do konce třetí části zbývá posledních pět minut. Ani jeden z týmů se nyní nikam nežene.

54:10
    Češky se usadily na polovině Polska, ale dělovka z pravé strany se zastavila o brankovou konstrukci!

53:31

52:10
    Polsko se usadilo na české polovině, nicméně rána z levé strany skončila na hrudi brankářky.

51:31
    Vyloučení v týmu Česko – W19 (Kabelková – 2 min., Nedovolené vrážení).

51:02
    Mezerová střílela ze středu hrací plochy, ale od polské brankářky se míček odrazil mimo prostor, kde byly české juniorky.

50:34
    Lenfeldová dostala přihrávku na levou stranu, odkud pohotově zakončila příklepem, ale její ránu srazila jedna z Polek za mantinel.

50:00
    Do konce utkání zbývá posledních deset minut a české juniorky zatím drží tříbrankové vedení. Polky se prakticky nedostávají do zakončení.

Tomáš Kubečka

Branky a nahrávky: 15. Mezerová (Skalíková), 25. Mechlová (Kabelková), 27. Mezerová (Skalíková), 58. Lechnerová (Matýsková)

Česko: Kuchařová (Šolleová) – Lechnerová, Skalíková, Stůjová, Mechlová, Sigmundová, Matýsková, Lenfeldová, Vachudová – Maroszová, Řeháková, Mezerová, Brucháčková, Zlatníková, Středulová, Korbelářová, Skalíková, Janatková, Kabelková, Niemczyková, Feiková
    Polsko: Abramczyková (Sierońová) – Bartoszewiczová, Antkowiaková, Ryszewskaová, Szymańska, Pieniaźeková, Kotelnicka, Stefanská – Krzywiecová, Helmanová, Stefańsková – Krasonová, Wójciková, Tobolaová, Gradzkaová, Sloninaová, Porebaová, Materová, Hinzová

Rozhodčí: Kostínek, Reichelt