Admira Praha – Benešov 2:3 (kon.) | Slavia B – Karlovy Vary 3:2 (kon.) | Plzeň B – Domažlice 1:3 (kon.)
Povltavská – Králův Dvůr 2:2 (kon.)
Povltavská fotbalová akademie
2:2 (1:1)
FK Králův Dvůr
Neděle 24.04.2022, 17:00Česká fotbalová liga (A) • 22. kolo

Je konec! Králův Dvůr nakonec na půdě Povltavské fotbalové akademie uhrál remízu 2:2. Po čtvrthodině hry poslal hosty do vedení Jiří Kabele. Domácí celek ale rychle odpověděl. O deset minut později vyrovnal Martin Novák. Ve druhé půli se scénář opakoval. Hostům vrátil vedení Krátký, na jehož zásah odpověděl Kučera. (18:55:40)

90+5

90+3
    Také v nastavení zatím pokračuje boj o každý metr hřiště.

90+1
    Žlutou kartu dostává Kubeš (FK Králův Dvůr).
    Žlutou kartu dostává Jakobovský (Povltavská fotbalová akademie).

90
    Domácí se usadili na polovině soupeře, ale zatím kombinují daleko od šestnáctky.

88
    Z úctyhodné vzdálenosti se do odraženého míče opřel Lanc, ale jeho rána z voleje skončila daleko od branky.

87
    Střídání v týmu Povltavská fotbalová akademie: ze hřiště odchází M. Novák, přichází Nazarenko.

86
    Domácí brankář vyrazil na malé vápno a bez problémů vyboxoval prudký centr z pravé strany.

84
    Střídání v týmu Povltavská fotbalová akademie: ze hřiště odchází Košata, přichází Lanc.

82
    Na hrací ploše zůstává ležet jeden z domácích fotbalistů, kterého podle jeho polohy trápí křeče.

81
    Hostující brankář Kudrna vyrazil daleko za hranice velkého vápna a pomohl spoluhráčům s rozehrávkou. Jeho pobídka ale propadla do autu.

80
    Střídání v týmu FK Králův Dvůr: ze hřiště odchází J. Novák, přichází Hell.

79
    Obrana hostujícího celku se vysunula na polovinu domácích, nicméně hosté tam balón dlouho neudrželi.

78
    Stopeři domácího celku nakopli míč na polovinu Králova Dvora, nicméně tam se k balónu nedostal nikdo v modrém dresu.

77
    Střídání v týmu FK Králův Dvůr: ze hřiště odchází Krátký, přichází Kubeš.

76
    Hosté se ne a ne dostat za obranu domácího celku. Povltavská zatím brání v pevném bloku.

75
    Stopeři hostujícího celku se vysunuli na polovinu soupeře, ale jejich kombinace je zatím plná nepřesností.

74
    Sudí si všiml nedovoleného zákroku na hostujícího brankáře a ihned přerušil hru. Králův Dvůr může znovu zaútočit.

73
    Střídající Osypenko se ihned po příchodu na trávník zapojil do ofenzivy svého celku. Jeho centr levačkou ale propadl do autu.

72
    Střídání v týmu FK Králův Dvůr: ze hřiště odchází Beňo, přichází Osypenko.

71
    Domácí brankář Benada dlouho otálel s odkopem od vlastní branky. Jeho nákop ale skončil v moci zadáků v modrém.

70
    Do konce utkání zbývá posledních dvacet minut a zatím sledujeme dramatickou bitvu. Králův Dvůr už opět vrhá síly do ofenzivy.

69
    Zpoza velkého vápna zakončoval nártem Krátký, ale jeho dělovka se vznesla nad břevno.
    67. KUČERA - 2:2

67
    Povltavská fotbalová akademie právě vstřelila branku!
    Je vyrovnáno! Domácí se usadili v pokutovém území, kam přiletěl vysoký centr z levé strany a ŠTĚPÁN KUČERA hlavou nedal brankáři šanci!

65
    Domácí podnikli rychlý přechod po pravé straně, jenže nadýchaný centr skončil na hlavě obránce.
    64. KRÁTKÝ - 1:2

64
    Králův Dvůr právě vstřelil branku!
    Hostující celek si bere zpět ztracené vedení! Dosud aktivní domácí celek zaskočil zásahem KRYŠTOF KRÁTKÝ!

63
    Střídání v týmu Povltavská fotbalová akademie: ze hřiště odchází Hodosi, přichází L. Novák.

62
    Do zakončení zpoza velkého vápna se opřel Chrolenok, jehož dělovka zapadla mimo zadní tyč.

61
    Před branku domácího celku přiletěl centr z levé strany, ale stopeři v červenobílém zasáhli.

60
    Je za námi hodina hry a zatím stále platí nerozhodný stav. Králův Dvůr se snaží strhnout vedení na svou stranu.

58
    Domácí se po pravé straně dostali na hranici velkého vápna, ale přízemní centr srazil hned první obránce mimo hřiště.

56
    Domácí celek se kombinací na vlastní polovině snaží otupit sílící aktivitu soupeře. Hráči v modrém nyní soupeře výborně napadají.

55
    Hosté zahodili vyloženou možnost! Po rohovém kopu stál jeden z hráčů v modrém před prakticky prázdnou brankou, ale trestuhodně minul!

54
    Martin Novák se ve vápně natáhl po centru z levé strany, ale nepohlídal si postavení. Ofsajd!

52
    Domácí celek se usadil na polovině rivala, ale nikdo v modrém se k míči nedostal.

51
    Hosté kombinovali na pravé straně, nicméně jejich akce skončila nepřesnou přihrávkou a domácí defenziva hravě zasáhla.

50
    Hosté podnikli výpad po pravé straně hrací plochy, jenže vysoký centr odhlavičkoval do bezpečí Drobílek.

49
    Domácí se vydali na polovinu soupeře, nicméně defenziva Králova Dvora zatím drží pevný blok.

48
    Králův Dvůr zahrával rohový kop. Centrovaný míč přiletěl se stáčel do branky, ale Benada se nenechal zaskočit.

47
    Domácí celek obstaral výkop do druhého poločasu dnešního souboje. Ani jeden z trenérů během poločasové pauzy nestřídal.

46

První poločas končí! Po úvodní pětačtyřicetiminutovce platí nerozhodný stav 1:1. Po čtvrthodině hry poslal hosty do vedení Jiří Kabele. Domácí celek ale rychle odpověděl. O deset minut později vyrovnal Martin Novák.

45+1

45
    V samotném závěru první půle domácí zahrávali ještě rohový kop. Ani po centru od rohového praporku se nikdo v červenobílém neprosadil.

44
    Po pádu jednoho z domácích hráčů se domácí celek dožadoval odpískání pokutového kopu, ale sudí usoudil, že k faulu došlo mimo šestnáctku.

43
    Hosté kombinovali na vlastní polovině a málem darovali míč domácím. Závěr první půle je hodně nervózní.

42
    Domácí Drobílek dlouho váhal s rozehrávkou z vlastní poloviny. Po jeho nákopu se do vápna tlačil Novák, ale obránce byl důraznější.

41
    Králův Dvůr v závěru prvního poločasu kombinuje kolem velkého vápna domácího celku, ale hráči v modrém zatím nemají moc prostoru.

40
    Domácí celek se hnal do protiútoku, nicméně akce hráčů v červenobílém skončila nepřesnou přihrávkou za obranu.

39
    Zpoza velkého vápna se do odraženého míče opřel Holý, ale domácí obránce proti němu vystoupil a ránu zablokoval.

38
    Další nedovolený zákrok na straně domácího celku. Sudímu v posledních minutách přibylo práce.

37
    Hostující brankář si dal pozor na napadajícího soupeře a jednoduše nakopl míč na pravou stranu hřiště.

36
    Domácí mužstvo zahrávalo další rohový kop. Nadýchaný centr přiletěl na zadní tyč, kde byl Drobílek, ale nedokázal pod tlakem zakončit.

35
    Další akce hostujícího celku skončila vysokým nákopem na levou stranu, ale osamocený hráč v modrém byl v ofsajdu.

34
    Králův Dvůr měl k dispozici rozehrávku přímého kopu. Do vápna přiletěl střílený centr, ale nikdo v modrém se k balónu nedostal.

33
    Králův Dvůr se dostal do blízkosti velkého vápna, nicméně nikdo v modrém dresu se nedostal do zakončení.

32
    Na hrací ploše nyní byla dva míče, ale hlavní rozhodčí tento nedostatek naprosto nereflektoval.

31
    Domácí celek mohl rychle dokonat obrat! Po centru z pravé strany jeden z hráčů v červenobílém hlavičkoval, ale trefil břevno.

30
    Je za námi úvodní půlhodina dnešního souboje a zatím sledujeme vyrovnanou bitvu. Domácí celek je dokonce o něco aktivnější.

29
    Domácí mužstvo prošlo po pravé straně do pokutového území, nicméně Michal Novák tentokrát nenašel spoluhráče.

28
    Autor domácí branky Martin Novák trefil soupeře ostrým šlapákem a může být rád, že neviděl žlutou kartu.

27
    Králův Dvůr se ihned po obdržení vyrovnávací branky vydal vpřed a vybojoval si rohový kop. Vysoký centr ale propadl vápnem bez teče.
    25. NOVÁK - 1:1

25
    Je vyrovnáno! Domácí celek našel rychlou odpověď. Důraz v pokutovém území uplatnil MARTIN NOVÁK, který rozvlnil síť!

24
    Sudí viděl vysokou nohu jednoho z domácích fotbalistů a přerušil hru. Pokračovat ve hře mohou hosté.

23
    Drobílek prošel po pravé straně do blízkosti velkého vápna, ale jeho prudký centr skončil na hrudi obránce v červenobílém.

22
    Hostující kapitán Kraus si v hlavičkovém souboji na polovině hřiště pomohl loktem, což neuniklo zraku hlavního arbitra.

21
    Drobílek dostal moře prostoru na pravé straně, nicméně následný centr skončil na hlavě připraveného obránce v modrém dresu.

20
    Chrolenok si naběhl na nákop na polovinu hrací plochy, nicméně důrazný obránce v červenobílém dresu jej odstavil od míče.

19
    Autor úvodní branky Jiří Kabele svedl hlavičkový souboj na polovině hřiště, ale hlavou protečoval vysoký nákop jen do autu.

18
    Hostující celek se znovu dostal na polovinu domácího mužstva, ale tentokrát se nikdo v modrém nedostal ke střele.

17
    Mohlo být bleskově vyrovnáno! Jeden z domácích hráčů se zjevil v pokutovém území, ale vyběhnutý brankář si připsal dobrý zákrok!
    15. KOŠATA - 0:1

15
    Hostující celek se po čtvrthodině hry dostává do vedení! Na centr z levé strany si naběhl Jiří Kabele, který snad natřikrát dopravil míč za brankovou čáru! Za autora vlastní branky byl nakonec označen JAKUB KOŠATA!

14
    Napadající hráči v modrém zkomplikovali rozehrávku domácího celku. Důrazný Osvald srazil odkop na autové vhazování.

13
    Domácí operovali kolem rohového praporku, ale následný prudký centr skončil na hrudi dobře postaveného obránce.

11
    Hostující brankář Kudrna si musel připsat první dobrý zákrok proti dělovce z hranice velkého vápna!

10
    Domácí celek po deseti minutách zahrával rohový kop. Nadýchaný centr přiletěl na zadní tyč, ale Chrolenok slabou hlavičkou netrefil branku.

9
    Ani další akce hostujícího celku nepřinesla nebezpeční pro domácí svatyni. Přízemní centr z levé strany proskákal bez teče kolem zadní tyčky.

8
    Drobílek napadal rozehrávku soupeře na jeho polovině. Zadáci v modrém si ale dali pozor a stačili rychle rozehrát.

7
    Košata se kličkou ve středu hrací plochy zbavil obránce, ale nedokázal narýsovat přesnou přihrávku za obranu soupeře.

6
    Drobílek si dal pozor na vysoký nákop za obranu a hlavou odehrál míč mimo nebezpečné území.

5
    Domácí celek se opět dostal na polovinu favorita, ale rozběhnutý Drobílek poslal nepřesný nákop do zámezí.

4
    Ani další akce favorizovaného hostujícího celku nepřinesla centr do šestnáctky.

3
    Domácí celek vybojoval volný míč na polovině hřiště, nicméně defenziva soupeře si dala na nákop dobrý pozor.

2
    Králův Dvůr kombinoval na levé straně, nicméně krátký centr skončil na noze obránce, který míč odehrál do zámezí.

1
    Hosté obstarali výkop do prvního poločasu dnešního souboje. Z velké dálky hned přišel střelecký pokus, ale brankář nemusel zasahovat.

1

Povltavská fotbalová akademie: Benada – Bicenc, Drobílek, Hodosi, Jakobovský, Chrolenok, Košata, Kučera (C), Novák, Starý, Volešák
    Náhradníci: Grégr, Jaš, Kubr, Lanc, Nazarenko, Novák, Rudavskij

FK Králův Dvůr: Kudrna – Beňo, Holý, Kabele, Kilián, Krátký, Kraus (C), J. Novák, R. Novák, Osvald, Tvaroh
    Náhradníci: Hell, Krejca, Kubeš, Osypenko, Špicl.

Dnes se společně podíváme na souboj dvou týmů z opačných pólů tabulky. Hostující Králův Dvůr má na kontě třicet devět bodů a patří mu druhá pozice pět bodů za vedoucím Vltavínem. Domácí celek má bodů pouze devatenáct a drží čtrnáctou pozici. Hosté naposledy uhráli remízu s rezervou Viktorie Plzeň, zatímco domácí hráli bez branek na půdě Motorletu Praha.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.