Kopřivnice – Lovosice 29:37 (kon.) | Královo Pole – Nové Veselí 30:26 (kon.)
SKKP Handball Brno
30:26 (17:14)
TJ Sokol Nové Veselí
Neděle 24.04.2022, 17:00 • MH Vodova, Brno • Chance Extraliga mužů • O 5. - 8. místo

Zápas je u konce. Brno si nakonec dokráčelo pro vítězství, i když i ve druhém poločase mělo chvíle, kdy nehrálo úplně nejlépe. Veselí dokonce znovu srovnalo, ale ani jednou se nedokázalo dostat do vedení. Posledních pět minut bylo jasně povedenějších z brněnské strany, a tak si domácí připsalo zasloužené čtyřbrankové vítězství. (18:39:33)

SKKP Handball Brno – TJ Sokol Nové Veselí 30:26 (17:14)
    Nejvíce branek: Kikanović 10, Arsenić 4/3, Zahradníček 4 – Ptáčník 7, Dodica 5, L. Bartůněk 4. Rozhodčí: Mojmír Valášek – Jaroslav Vychodil. Sedmimetrové hody: 3/3 – 2/2. Vyloučení: 2:4.

Konec zápasu. (30:26)
    60
    Gól vstřelil tým SKKP Handball Brno (Marko Došen). (30:26)
    58
    Gól vstřelil tým SKKP Handball Brno (Marko Došen). (29:25)
    55
    Gól vstřelil tým TJ Sokol Nové Veselí (Andrej Parolly). (27:25)
    55
    Gól vstřelil tým SKKP Handball Brno (Luka Kikanović). (27:24)
    54
    Gól vstřelil tým SKKP Handball Brno (Radek Flajsar). (26:24)
    51
    Gól vstřelil tým TJ Sokol Nové Veselí (Adam Ptáčník). (25:24)
    50
    Gól vstřelil tým SKKP Handball Brno (Sebastián Strack). (25:23)
    50
    Adam Ptáčník dostal další míč přímo na střelu a zapsal tak šestou branku v zápase. (24:23)
    49
    Luka Kikanović si seběhl až k brance a poslal do ní podobný míč, jako předtím Žvak. Z výskoku propálil soupeřova brankáře. (24:22)
    48
    Gól vstřelil tým TJ Sokol Nové Veselí (Adam Ptáčník). (23:22)
    48
    Erik Žvak ale odpověděl rychlou brankou kdy po kombinaci před brankovištěm vmetl zvýskoku míč o zem do branky. (23:21)
    48
    Jiří Gregorovič zapisuje dnes svou první branku a opět tak snižuje na jednobrankový rozdíl mezi oběma týmy. (22:21)
    45
    Nikola Arsenić si vzal na starost sedmimetrový hod, který proměnil pěknou střelou o zem, kterou nasměroval do levé části branky. (22:20)
    43
    David Melichar využívá přesilovou hru Nového Veselí. Střelou zpoza obrany se trefil do pravého růžku. (21:20)

43
    Vyloučení v týmu SKKP Handball Brno (Sebastián Strack). (21:19)
    42
    Nikola Arsenić posílá Brněnské opět do dvoubrankového vedení. Dnes zapisuje již třetí branku. (21:19)