Dobřany – Kovo Praha 4:1 (kon.) | Hr. Králové – Plzeň 4:1 (kon.)
TJ Snack Dobřany
4:1 (3:1, 0:0, 1:0) Stav série: 2:0
TJ Kovo Praha
Neděle 24.04.2022, 10:30Play-down Extraligy • 1. kolo

Dobřany vítězí i ve druhém zápase play-down hokejbalové extraligy a v sérii s Kovo Praha vedou už 2:0. Za týden se celá série přesune do hlavního města, v sobotu i v neděli se hraje od 11 hodin. Do té doby na počtenou! (12:22:47)

44:22
    Dobřany právě vstřelily branku!
    Autorem branky je DAVID BRAUN. Asistence: Pavel Šilhán a Václav Šlehofer.

37:43
    Vyloučení v týmu TJ Kovo Praha (Tomáš Ruda – 2 min., úmyslné posunutí branky).

37:13
    Vyloučení v týmu TJ Kovo Praha (Samuel Faktor – 2 min., sekání).

36:22
    Vyloučení v týmu TJ Snack Dobřany (Daniel Kovářík – 2 min., nedovolené bránění).

30:01

Zatímco v první třetině to tam padalo, druhá část zůstala gólově skoupá. I proto, že žádný z týmů nevyužil po jedné nabídnuté přesilovce. Stále tak platí stav 3:1.

30:00

24:14
    Vyloučení v týmu TJ Snack Dobřany (Jakub Ráb – 2 min., podražení).

20:16
    Vyloučení v týmu TJ Kovo Praha (Tomáš Ruda – 2 min., úmyslné vyhození míčku ze hřiště).

15:01

Oproti včerejšku, kdy za celý zápas padly jen dva góly, to dnes hráči pojali útočněji a už po první třetině platí stav 3:1. Dobřany si rychle vytvořily dvougólový náskok, který hosté snížili v přesilovce. Stejnou mincí však oplatil Adam Bárta, jenž se prosadil už podruhé.

15:00

11:10
    Autorem branky je ADAM BÁRTA. Asistence: Václav Šlehofer a Marek Rubner.

10:23
    Vyloučení v týmu TJ Kovo Praha (Daniel Terč – 2 min., hrubost).

09:32
    Kovo Praha právě vstřelilo branku!
    Autorem branky je MATĚJ TAUFER. Asistence: Radek Sitter a Samuel Faktor.

07:45
    Vyloučení v týmu TJ Snack Dobřany (Marek Rubner – 2 min., úmyslné vyhození míčku ze hřiště).

Lukáš Jasoněk

Branky a nahrávky: 3. Šilhán (Kovářík), 4. Bárta (Rubner, Šlehofer), 12. Bárta (Šlehofer, Rubner), 45. Braun (Šilhán, Šlehofer) – 10. Taufer (Sitter, Faktor)

TJ Snack Dobřany: Jásek (Fukárek) – Bárta, Braun, A. Duchek, T. Duchek, D. Kovářík, J. Kovářík (C), Malecha, Matoušek, Neumaier, Ráb, Rubner (A), Šilhán, Šlehofer (A), Štěpánek, Stránský, Voves.
    TJ Kovo Praha: Humlíček (Šach) – Bureš, Bydžovský (A), Faktor, Kejdana, Krištof, Kycit (C), Lachman, Pátek, Pírek, Ruda (A), Sitter, Taufer, Vršecký, Zeman.

Rozhodčí: Michal Pečený, Jevgenij Danylec