SK Hokejbal Letohrad
1:3 (0:0, 0:1, 1:2) Stav série: 2:2
HBC Pardubice
Neděle 01.05.2022, 14:00Coalsoft play-off Extraligy • Čtvrtfinále

Pardubice se radují! Z 0:2 dokázali srovnat stav série na 2:2 a ve středu od 19 hodin uvidíme rozhodující utkání o to, kdo postoupí do semifinále! (15:45:33)

44:55
    Pardubice právě vstřelily branku!
    A je rozhodnuto! Do odkryté branky přes celé hřiště se trefuje PETR FILIP! Asistence: David Stárek.

44:45
    Pardubice vyhazují.

44:40
    Oddechový čas pro tým HBC Pardubice.

44:20
    Letohrad se šesti hráčích v poli se snaží o vyrovnání.

44:01
    Letohrad hraje v šesti!

44:01
    Probíhá poslední minuta třetí třetiny.

43:57
    Oddechový čas pro tým SK Hokejbal Letohrad.

43:57
    A Pardubice využívají přesilovku a vedou 1:2! Petr Filip předal k pravému mantinelu NICOLASI LANGROVI, který propasíroval míček až za brankovou čáru. Asistence: Petr Filip.

43:25
    Hraje se 5 na 4 z pohledu hostů.

43:25
    Domácí lehají do všech střel a pomáhají tak svému brankáři.

42:54
    Tvrdá střela Bílého končí vedle branky, ale Pardubice jsou stále na balónku.

42:28
    Uvidíme přesilovku 4 na 3 a následně se připojí Bogdány s Filipem a bude se hrát 5 na 4.

42:28
    Vyloučení v týmu SK Hokejbal Letohrad:
    Bečka – 2 min., napadení.

42:22
    Nervy tečou na obou stranách a po tvrdém zákroku se bude vylučovat na domácí straně.

42:00
    Zbývají tři minuty do konce základní části a vypadá to, že se možná dočkáme prodloužení.

41:25
    Současné vyloučení:
    Bogdány – 2 min., hrubost.

Vyloučení v týmu HBC Pardubice:
    Filip – 2 min., hrubost.

41:25
    Velká mela před brankou Stárka a bude se nejspíše vylučovat.

Adam Náhončík

Branky a nahrávky: 35. Lajčiak (Macháček) – 22. Krejčí (Bílý), 44. Langr (Filip), 45. Filip (Stárek)

SK Hokejbal Letohrad: Novák (Sterenčák) – Adamec, Anýž (A), Bečka, Dostál, Nazad Pražák – Bogdány, Faltejsek, Faltus, Halbrštát (C), Hubálek, Kovář, Lajčiak (A), Levý, Macháček, Rozlílek.
    HBC Pardubice: Stárek (Třináctý) – Filip, Krejčí, Kvapil, Novotný, Šimek, Vlasák, Zajíček (C) – Bílý, Českák (A), Förstl (A), Janeček, Kubeš, LangrLicek, Moravec, Strouhal.

Rozhodčí: Tomáš Zbořil, Michal Škrobák