Poruba – Písek 33:30 (kon.) | Slavia – Zlín 32:21 (kon.)
33:30 (17:12)
Sokol Písek
Středa 04.05.2022, 18:00Play-out MOL ligy • 1. kolo

DHC Sokol Poruba – Sokol Písek 33:30 (17:12)
    Nejvíce branek: Polášková 12/2, Desortová 8, Konečná 6 – Chlupová 10/3, E. Svobodová 7, Pešková 5. Sedmimetrové hody: 4/2 – 4/3. Vyloučení: 3:3. (19:27:49)

Zápas je u konce. Druhý poločas pokračoval ze začátku v předchozím tempu, to se ale následně zvýšilo. Porubě se náskok ztenčoval a ztenčoval. V posledních deseti minutách Písek perfektním výkonem dokázal snížit na jedinou branku. Jenže pak nevyužil dva útoky v řadě během úplně posledních minut a to byl kámen úrazu. Poruba navýšila na tři a pak i čtyři branky a Eva Svobodová už jen korigovala v poslední minutě na 33:30.

Konec zápasu. (33:30)
    60
    Eva Svobodová dokázala zase snížit parádní střelou z křídla. Ovšem tento gól už spíše nic neřeší. (33:30)
    59
    Gól vstřelil tým DHC Sokol Poruba (Silvie Polášková). (32:29)
    59
    Písek nevyužil útok a Silvie Polášková tak o jednu branku náskok navýšila. A to byla pravděpodobně rozhodující branka. (32:29)
    58
    Silvie Polášková vstřelila šťastný gól. Spadla k zemi a proto zkusila naslepo vypálit. To jí ale vyšlo a míč skončil v síti. (31:29)
    57
    Michaela Pešková zapisuje třetí branku zápasu v průběhu poslední minuty. Opět je to jen o jeden gól a do konce je ještě dost času. (30:29)
    57
    Na druhé straně podobně krásnou branku vstřelila Eliška Desortová. (30:28)
    56
    Michaela Pešková proskočila k brance z pravého křídla a nádherně zakončila. (29:28)
    56
    Gól vstřelil tým DHC Sokol Poruba (Silvie Polášková). (29:27)
    55
    Kristýna Kubišová dokázala provést rychlý kontr a nádherně vmetla míč do protipohybu gólmanky. Už je to jen o jeden gól! (28:27)
    54
    Michaela Součková napřáhla po výskoku z velké dálky a dokázala míč poslat k zemi. Střela skončila v brance. (28:26)
    53
    Silvie Polášková se postavila k další sedmičce a jednoduše jí proměnila. Míč poslala bez náznaku do levé části branky. (28:25)
    53
    Písek sahá po vyrovnání, Jana Chlupová opět snížila na dvoubrankové manko dnes už svou desátou trefou v utkání. (27:25)
    52
    Silvie Polášková byla na sedmičce úspěšná. Její rychlá rána s mírným náznakem byla nechytatelná. (27:24)
    51
    Nyní Kristýna Kubišová skóruje podruhé v řadě a snižuje už jen na dvoubrankový rozdíl. (26:24)
    50
    Gól vstřelil tým Sokol Písek (Michaela Pešková). (26:23)
    50
    Na druhou stranu se naopak do úniku rychle dostala Silvie Polášková a navýšila náskok na čtyři branky. (26:22)