Mallorca – Granada 2:6 (kon.) | Ath. Bilbao – Valencia 0:0 (kon.) | Celta Vigo – Alavés 4:0 (kon.)
Cádiz – Elche 3:0 (kon.) | Real Betis – Barcelona 1:2 (kon.)
Celta de Vigo
4:0 (2:0)
Deportivo Alavés
Sobota 07.05.2022, 18:30 • Abanca-Balaídos, Vigo • Španělská LaLiga • 35. kolo

82
    Záplavu střídání uzavřel Alavés:
    místo Mamadou Louma přichází do hry Tomas Mendes.

73
    Celta Vigo během pěti minut využila všechny možnosti střídání. Jako poslední opouští hřiště Franco Cervi, nastupuje Manuel "Nolito" Durán.

71
    Další střídání v celku Celty Vigo:
    ze hřiště odchází Denis Suárez, přichází Gabriel Veiga.

70
    Střídání v týmu Deportivo Alavés:
    ze hřiště odchází Luis Rioja, přichází Javi López.

68
    Hned třikrát střídá Celta Vigo:
    ze hřiště odcházejí Brais Méndez, Fran Beltrán a hrdina dne Iago Aspas, na jejich místa přicházejí Augusto Solari, Renato Tapia a Orbelín Pineda.

62
    ze hřiště odchází Tomás Pina, přichází Pere Pons.

46
    O přestávce proběhlo dvojnásobné střídání v mužstvu Deportivo Alavés:
    místo Nahuela Tenaglii a Antonia Moyi nastoupili do druhého poločasu Martín Aguirregabiria a Manu Vallejo.

Karel Jedlička

Branky: 6. Galhardo (Suárez IV), 34. Aspas (Suárez IV), 57. Cervi (Aspas), 66. Aspas

Karty:   42. Cervi (CVG) – 24. Loum (DAL), 38. Pina (DAL), 53. E. Méndez (DAL)   64. X. Navarro (DAL)

Držení míče: 67 % : 33 %.
    Střely na branku: 8:1. Střely mimo: 7:2. Rohy: 7:1. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 7:7.
    Celta de Vigo: Dituro – Vázquez, Aidoo, Araujo, Galán – B. Méndez (68. Solari), Beltrán (68. Tapia), Suárez (71. Veiga), Cervi (73. Durán) – Galhardo, Aspas /C/ (68. Pineda).
    Náhradníci: Carrillo, Blanco – Murillo, Domínguez, Fontán.

Trenér: Coudet

Deportivo Alavés: Pacheco – Tenaglia (46. Aguirregabiria), Laguardia /C/, Lejeune, Navarro – Loum (82. Mendes), Pina (62. Pons) – E. Méndez, Moya (46. Vallejo), Rioja (70. López) – Mato.
    Náhradníci: Sivera – Miazga, Abqar, García, Pellistri, Remeseiro, De la Fuente.