Neděle 08.05.2022, 16:30 • Sportovní hala Polanka • Play-out MOL ligy • 1. kolo
    Holeňáková ještě snižuje, na výhře Poruby to už ale nic nezmění. (34:29)
    Rychlý kontr Poruby opět proměňuje Maiwaelderová. (34:28)
    Maiwaelderová z levé strany přesně trefuje k vzdálenější tyči. (33:28)
    Motejlová suverénně proměňuje samostatný únik. (32:28)

58
    Vyloučení pro tým DHC Slavia Praha (Veronika Duranková). (32:28)
    57
    Polášková se prosazuje a Poruba je blízko výhře, tři minuty před koncem vede o pět branek. (32:27)
    56
    Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým DHC Slavia Praha (Martina Weisenbilderová).
    (31:27)

56
    Vyloučení pro tým DHC Sokol Poruba (Eliška Desortová). (31:26)
    54
    Maiwaelderová se uvolnila z levé strany a odrazem o břevno načíná čtvrtou desítku branek svého týmu. (31:26)
    54
    Slávistky se prosazují i v oslabení, z brankoviště se perfektně do šibenice trefila Franková. (30:26)
    53
    Polášková proměňuje sedmičku, domácí celek navíc bude hrát přesilovku. Sedm minut před koncem to pro Porubu vypadá hodně nadějně. (30:25)

53
    Vyloučení pro tým DHC Slavia Praha (Veronika Duranková). (29:25)
    52
    Míšová sice sedmičku neproměnila, z dorážky se ale přeci jen prosazuje. (29:25)

51
    Vyloučení pro tým DHC Slavia Praha (Magdaléna Svobodová). (29:24)
    51
    Konečná se doslova prorvala středem hřiště a nakonec úspěšně z brankoviště zakončuje. (29:24)
    51
    Weisenbilderová snižuje. (28:24)
    50
    Chybu hostujících hráček v útoku z brejku neomylně trestá Michalíková. (28:23)
    50
    Salašová trefila perfektně ze střední vzdálenosti, hostující brankářka se za míčem jen ohlédla. (27:23)
    49
    Nyní už se ale hostující hráčky prosazují, Svobodová si pomohla střelou o zem a míč zapadl přesně k tyči. (26:23)

47
    Vyloučení pro tým DHC Sokol Poruba (Michaela Konečná). (26:22)
    46
    Brankářka Mučková trefila přesně opuštěnou slávistickou branku. (26:22)
    46
    Baumbachová se uvolnila na levé straně a zakončila přesně k levé tyči. (25:22)
    45
    Duranková se trefuje v krátké době už podruhé, Slávistky snižují na rozdíl dvou gólů. (24:22)
    44
    Weisenbilderová vypálila ze středu přesně nad stojnou nohu domácí gólmanky. (24:21)
    43
    Slávistky v útoku neuspěly a domácí šly ve dvou samy na hostující brankářku, situaci vzala na sebe Michalíková a nemýlila se. (24:20)
    43
    Konečná se prosazuje v pádu z brankoviště, domácí vedou opět o tři branky. (23:20)
    42
    Duranková zakončovala středem hřiště přesně. (22:20)
    42
    Michalíková trefila z pravé strany přesně pod víko- (22:19)
    41
    Polášková zakončila perfektní souhru Poruby přesnou ranou ze střední vzdálenosti do horního růžku hostující branky. (21:19)
    40
    Míšová proměňuje sedmičku a Slavia ztrácí už jen jediný gól! (20:19)
    39
    Fryčáková zakončila rychlý protiútok z levé strany přesnou ranou do levé šibenice. (20:18)
    38
    Domácím hráčkám to v úvodu druhé půle "lepí", další branku přidává Baumbachová. (20:17)
    38
    Slávistky vzápětí opět kontrují, trefuje se Vostárková. (19:17)
    37
    Konečná dostala přihrávku na hraně brankoviště, ač v pádu a těsně bráněná se přesto dokázala prosadit. (19:16)
    36
    Míšová vzápětí snižuje. (18:16)
    36
    Po neúspěšném útoku Slávistek se na opačném konci prosazuje z pravé strany Michalíková. (18:15)
    35
    Desortová z protiakce opět úspěšně zakončuje, domácí opět vedou o dvě branky. (17:15)
    33
    Vostárková se prosazuje z levé strany a přidává svou třetí branku v utkání. (16:15)
    32
    Z levého křídla se parádní technickou střelou prosadila Maiwaelderová. (16:14)
    31
    Desortová se trefuje v pádu a posílá svůj tým do vedení. (15:14)

30
    Vyloučení pro tým DHC Sokol Poruba (Michaela Konečná). (14:14)

29
    Vyloučení pro tým DHC Slavia Praha (Adriana Míšová). (14:14)
    29
    Slávistky ale vzápětí zásluhou Míšové srovnávají na 14:14. (14:14)
    29
    Konečná dostala perfektní oblouček na brankoviště, ze kterého se trefila přesně k pravé tyči. (14:13)
    28
    Domácím hráčkám se opět nepodařilo prosadit, z protiútoku navíc Svobodová vyrovnává! (13:13)
    27
    Domácí nedokázaly proměnit dlouhý postupný útok, naopak Slávistky poměrně rychle díky Weisenbilderové snižují na rozdíl jediného gólu. (13:12)
    24
    Hostující hráčky Frankovou opět snižují na rozdíl dvou branek. (13:11)
    23
    Po dlouhých sedmi minutách se domácí hráčky zásluhou Desortové prosazují. (13:10)
    22
    Gól vstřelil tým DHC Slavia Praha (Barbora Vavroušková). (13:10)
    21
    Dlouho čekají domácí hráčky na vstřelený gól, po dalším neúspěšném ataku navíc z protiakce z pravého křídla přesně zakončuje Míšová. (12:9)

20
    Vyloučení pro tým DHC Sokol Poruba (Ivana Salašová). (12:8)
    19
    Míšová proměňuje sedmimetrový hod, Slávistky se trefují potřetí za sebou a snižují na rozdíl čtyř branek. (12:8)
    18
    Weisenbilderová se prosadila středem hřiště, domácí gólmanka na její pokus odražený o zem ani nereagovala. (12:7)
    18
    Podobným způsobem na opačném konci hřiště koriguje Fryčáková, ta trefila v pádu přesně k levé tyči. (12:6)
    17
    Baumbachová se krásně uvolnila na hranici brankoviště a zvyšuje už na 12:5! (12:5)
    16
    Farářová s přehledem proměnila sedmičku, zatím je to jasná záležitost pro Porubu. (11:5)
    15
    Michalíková ale vzápětí vrací domácím hráčkám pětibrankové vedení. (10:5)
    15
    Franková trefila ze střední vzdálenosti přesně k levé tyči. (9:5)
    14
    Střelecké ticho ukončila přesným zakončením z levého křídla domácí Maiwaelderová. (9:4)
    10
    Polášková přesně zakončila ze střední vzdálenosti. (8:4)
    10
    Gól vstřelil tým DHC Slavia Praha (Tereza Vostárková). (7:4)
    9
    Konečná z brankoviště znovu zvyšuje vedení domácího týmu. (7:3)
    9
    V rychlém sledu padly nyní tři branky, domácí hráčky stále drží tří až čtyřgólový náskok. (6:3)
    8
    Gól vstřelil tým DHC Sokol Poruba (Silvie Polášková). (6:2)
    8
    Holeňáková úspěšně zakončila postupný útok hostující hráček, balon poslala přesně k levé tyči domácí branky. (5:2)
    7
    Gól vstřelil tým DHC Sokol Poruba (Alžběta Michalíková). (5:1)
    6
    Na konci šesté minuty se Slávistky konečně prosazují, střelou k pravé dolní tyči skóruje Vostárková. (4:1)
    6
    Nedáš – dostaneš. Domácí mají skvělou produktivitu, po neúspěchu hostující hráček takřka okamžitě přidává Maiwaelderová už čtvrtý gól Poruby. (4:0)

5
    Vyloučení pro tým DHC Slavia Praha (Julie Franková). (3:0)
    4
    Polášková suverénně proměnila sedmičku a domácí hráčky rychle získaly třígólové vedení. (3:0)
    3
    Neúspěšnou přihrávku Slávistek vystihla Desortová a proti osamocené hostující brankářce suverénně zavěsila. (3:0)