Německo – Itálie 9:4 (kon.) | Velká Británie – Finsko 0:6 (kon.) | Kazachstán – Slovensko 3:4 (kon.)
Lotyšsko – Rakousko 4:3 (2:1 po s.n.)
Florida Panthers
1:2 (0:1, 1:0, 0:1) Stav série: 0:2
Tampa Bay Lightning
Pátek 20.05.2022, 01:10 • FLA Live Arena, Sunrise • Play-off NHL • Semifinále V. konference

56:37
    V závěru třetí třetiny si domácí tým zahraje přesilovku, dvě minuty za podrážení totiž obdržel Steven Stamkos.

48:44
    Přesilovka pro hosty. Florida hrál a v šesti a trest za příliš mnoho hráčů na ledě odsedí Carter Verhaeghe.

39:13
    Navíc je tu přesilovka pro Floridu, dvě minuty za podrážení dostal Nikita Kučerov.

34:25
    Vzápětí se pískalo a hosté si dají přesilovku. Dvě minuty za krosček dostal Radko Gudas.

30:24
    Dnes druhá přesilovka pro Floridu, dvě minuty za držení hole dostal Victor Hedman.

22:18
    První přesilovka o pro Floridu, dvě minuty za podrážení dostal Pierre-Édouard Bellemare.

11:29
    Je tu první vyloučení, přesilovku si zahraje Tampa Bay. Dvě minuty za hákování dostal Brandon Montour.

Aleš Pur

Branky a nahrávky: 39. Luostarinen (Forsling, Giroux) – 13. Perry (Stamkos, Hedman), 60. Colton (Kučerov, Palát)

Florida Panthers: Bobrovskij (Knight) – Ekblad (A), Chiarot, Weegar, Forsling, Gudas, Montour – Giroux, Barkov (C), Verhaeghe – Duclair, Bennett, Huberdeau (A) – Reinhart, Lundell, Acciari – Hörnqvist, Luostarinen, Lomberg.
    Trenér: Andrew Brunette

Tampa Bay Lightning: Vasilevskij (Elliott) – Černák, Hedman (A), Bogosian, McDonagh (A), Foote, Sergačjov, Rutta – Kučerov, Stamkos (C), Cirelli – Killorn, Paul, Palát – Perry, Colton, Hagel – Bellemare, Maroon.
    Trenér: Jon Cooper

Rozhodčí: Hebert, Rooney – Brisebois, MacPherson

Diváci: 19 716