FKM Vysočina Jihlava – Zlínsko 0:2 (kon.) | Vratimov – Uh. Brod 1:2 (kon.) | Rosice – Hlučín 2:0 (kon.)
Vrchovina – Olomouc B 1:7 (kon.)
FKM Vysočina Jihlava
0:2 (0:0)
FC Zlínsko
Sobota 21.05.2022, 10:15 • Na Stoupách • Moravskoslezská fotbalová liga • 29. kolo

Děkuji za pozornost, pěkný zbytek soboty. (12:14:20)

Zápas je u konce. Po prvním poločase se odcházelo za nerozhodného stavu, kdy se ani jeden z celků neprosadil. Blíže k tomu měli hosté, kteří kopali penaltu, avšak tu neproměnili. První gól tak byl slaven až v 61. minutě, kdy se do prázdné branky trefil Chovan. Druhou branku hostů přidal v závěru Kiška. Jihlava prodlužuje svou nehezkou sérii proher a zůstává na posledním místě tabulky, se ztrátou deseti bodů na předposlední Vrchovinu, která má ale ještě o zápas méně.

90+5

90+5
    Začala poslední minuta nastaveného času. Otrokovice se drží na polovině Jihlavy.

90+4
    Na centr Chocholatého si nikdo z jihlavských hráčů nenaběhl. Brankář Semanko tak míč sebral bez větších potíží.

90+3
    Pavel Vacek bojoval proti dvěma protihráčům ve vápně Otrokovic, nakonec se i dostal k zakončení, ale to šlo kousek od tyčky.
    90+1. KIŠKA - 0:2

90+1
    Otrokovice právě vstřelily branku!
    O výhře Otrokovic je pravděpodobně už rozhodnuto! Po dobrém obtočení se Blahuty na pravé straně si o přihrávku řekl JIŘÍ KIŠKA, který tvrdou ránou k levé tyčce přidává druhou branku zápasu!

90
    Nastavovat se bude pět minut.

89
    Po rohu Jihlavy se do akce vrhli hosté, kteří se však znovu ocitli v ofsajdu a znovu tak svoji akci nedotáhnou do konce.

88
    Šance červených zastavena pro ofsajd.

87
    Otrokovice získaly na polovině hřiště autové vhazování a s rozehrávkou zvlášť spěchat nebudou.

86
    Zakončení jednoho z hostujících hráčů proskákalo jen vedle branky.

84
    Jihlava je momentálně aktivnější a zahrozit bude moci z rohového kopu.

83
    Propadlý míč ve vápně Otrokovic nikdo z domácích do branky nesrazil. Na druhý odraz míče v šestnáctce už nedošlo, to už si pro míč doběhl brankář.

82
    Žlutá karta pro tým FC Viktoria Otrokovice (Přikryl).

82
    Střídání v týmu FC Viktoria Otrokovice:
    ze hřiště odchází Vintr, přichází Fiala.

81
    Tutová šance, kdy se hnali červení v přesile na branku Lancmana zůstane pohřbena špatným zakončením. Po přihrávce z pravé strany se ocitli hned dva hráči Otrokovic sami před brankou, ale zakončení z velké blízkosti skončilo jen v ochranné síti za brankou!