Bohemians 1905 – Opava | 2:0 (kon.) | | | Vlašim – Teplice | 2:2 (kon.) |
Arsenal – Everton | 5:1 (kon.) | | | Brentford – Leeds | 1:2 (kon.) | | | Brighton – West Ham | 3:1 (kon.) |
Burnley – Newcastle | 1:2 (kon.) | | | Crystal Palace – Manchester Utd. | 1:0 (kon.) | | | Chelsea – Watford | 2:1 (kon.) |
Leicester – Southampton | 4:1 (kon.) | | | Liverpool – Wolverhampton | 3:1 (kon.) | | | Manchester City – Aston Villa | 3:2 (kon.) |
Norwich – Tottenham | 0:5 (kon.) |
Elche – Getafe | 3:1 (kon.) | | | Alavés – Cádiz | 0:1 (kon.) | | | Granada – Espanyol | 0:0 (kon.) |
Osasuna – Mallorca | 0:2 (kon.) | | | Barcelona – Villarreal | 0:2 (kon.) | | | Real Sociedad – Atlético | 1:2 (kon.) |
Sevilla – Ath. Bilbao | 1:0 (kon.) |
Spezia – Neapol | 0:3 (kon.) | | | Inter – Sampdoria | 3:0 (kon.) | | | Sassuolo – AC Milán | 0:3 (kon.) |
Salernitana – Udinese | 0:4 (kon.) | | | Venezia – Cagliari | 0:0 (kon.) |
Slavia B – Povltavská | 2:0 (kon.) | | | Admira Praha – Motorlet | 1:0 (kon.) | | | Plzeň B – Benešov | 2:0 (kon.) |
Dukla B – Ml. Boleslav B | 3:6 (kon.) | | | Hr. Králové B – Ústí n/O | 3:1 (kon.) | | | Pardubice B – Liberec B | 3:1 (kon.) |
Zápy – Bohemians B | 2:1 (kon.) | | | Brozany – Teplice B | 2:1 (kon.) |
Blansko – Kroměříž | 1:5 (kon.) | | | Uničov – Vel. Meziříčí | 1:3 (kon.) | | | Zlín B – Frýdek-Místek | 2:2 (kon.) |
konec
SK Sokol Brozany
2:1
(0:0)
FK Teplice B
Daniel Kinc
Branky:
76. Šup (pen.), 90+2. Šup – 64. Procházka
Rozhodčí: Severýn – Šafránková, Vojáček
Diváci:
Karty: 39. Šup (BRO), 69. Krátký (BRO) – 29. Vachoušek (TEB), 39. Procházka (TEB), 57. Hasil (TEB), 76. Ljevakovič (TEB), 78. Jungmann (TEB), 90+2. Hitham (TEB) 80. Ljevakovič (TEB)
Neproměněná penalta:
SK Sokol Brozany:
Švejda – Schettl, Krátký (C), Gebert, Studecký, Sláma, Bubeníček, Bechyně, Výborný, Šup, Jindráček.
Náhradníci: Havránek – Maigini Tahur, Pardubský, Hruštinec, Cibulka, Tichý.
Trenér:
FK Teplice B: Němeček – Hora, Ljevakovič, Vobecký, Procházka, Hasil, Sinu, Hadinec, Vachoušek, Mohamed Elganar.
Náhradníci: Grümann – Jungmann, Lukáš, Elmaghrabi.
Trenér:
Náhradníci: Havránek – Maigini Tahur, Pardubský, Hruštinec, Cibulka, Tichý.
Trenér:
FK Teplice B: Němeček – Hora, Ljevakovič, Vobecký, Procházka, Hasil, Sinu, Hadinec, Vachoušek, Mohamed Elganar.
Náhradníci: Grümann – Jungmann, Lukáš, Elmaghrabi.
Trenér:
Rozhodčí: Severýn – Šafránková, Vojáček
Diváci:
ze hřiště odchází Martin Lukáš, přichází Marek Jungmann.
ze hřiště odchází Pavel Hural, přichází Martin Lukáš.
ze hřiště odchází Vojtěch Gebert, přichází Jakub Hruštinec.
ze hřiště odchází Jakub Sláma, přichází Petr Tichý.
ze hřiště odchází Milan Hadinec, přichází Elmaghrabi Mohamed Hitham.