Olomouc B – Rosice 2:1 (kon.) | Blansko – Vrchovina 0:0 (kon.) | Frýdek-Místek – Znojmo 3:0 (kon.)
Zlínsko – Slovácko B 3:4 (kon.) | Uh. Brod – Ostrava B 0:2 (kon.) | Uničov – Vratimov 2:0 (kon.)
Vel. Meziříčí – FKM Vysočina Jihlava 4:0 (kon.) | Hlučín – Zlín B 3:1 (kon.)
ČSK Uherský Brod
0:2 (0:0)
FC Baník Ostrava B
Středa 25.05.2022, 17:30 • Orelský stadion • Moravskoslezská fotbalová liga • 34. kolo

Hostující celek díky brankám Kuliga a Sotorníka vyhrává tento zápas 2:0 a získává dva body do tabulky. Domácí fotbalisté naopak nedokázali brankáře Číže prostřelit. (19:32:18)

90+2

90+2
    Hraje se spíše na polovině hrací plochy, mnoho šancí k vidění není,

90+1
    Žlutá karta pro tým FC Baník Ostrava B (Dominik Holaň).

90+1
    Žlutá karta pro tým ČSK Uherský Brod (Marek Flasar).

90+1
    Dvě minuty uvidíme navíc.

90
    Hosté se dostali ke střele, ale míč končí vedle branky, Jícha bude vykopávat..

90
    Domácí vybojovali ještě autové vhazování poblíž půlící čáry.

90
    Dostáváme se do poslední minuty hry, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

90
    Domácí fotbalisté se pokoušeli podél postranní čáry propracovat do výraznější šance, ale neuspěli.

87
    Hosté se propracovali do zajímavé střelecké pozice, ale rána byla zblokovaná. Následně se hosté dopustili útočného faulu.

86
    Střídání v týmu FC Baník Ostrava B:
    ze hřiště odchází Sebastian Boháč, přichází Yusuf Tunji Omotosho.
    ze hřiště odchází Jakub Drozd, přichází Konate Cheick Oumar.

85
    Ostravští fotbalisté drží hru daleko od své branky, chtějí zápas v poklidu dohrát. Mnoho šancí k vidění není.

84
    Střídání v týmu ČSK Uherský Brod:
    ze hřiště odchází Ondřej Strachoň, přichází Jan ZÁámeřčník.

82
    Hra se nyní bez výraznějších šancí přelévá ze strany na stranu, hostující akci zastavilo špatné načasování, ofsajd.

80
    Dostáváme se do poslední desetiminutovky v zápase, sledujeme dobrou hru hostů a domácí se těžké dostávají do šancí.

78
    Ostrava vybojovala rohový kop. Zajímavá akce pokračovala dál, ale míč končí u brankáře domácích, který rychle rozehrál.

78
    Kombinační hra hostů pokračovala dál a bezprostředně po rozehrávce se k zakončení Baník nedostal.

77
    ze hřiště odchází Pavel Šmatelka, přichází Marek Flasar.

76
    ze hřiště odchází David Stojičevič, přichází David Stoklásek.

76
    Baník se propracoval na útočnou polovinu, kde se pokouší něco vymyslet, následně vybojoval volný kop z dobré střelecké pozice.

74
    ze hřiště odchází Filip Košák, přichází Michal Vrága.

74
    Hra je přerušená, jeden z domácích hráčů zůstává ležet na hrací ploše.

73
    Hraje se spíše na polovině hrací plochy, mnoho fotbalové krásy tento zápas zatím nenabídl. Viděli jsme dvě branky.

71
    Uherský Brod měl možnost dalšího rohového kopu, ale ani tentokrát se k výraznějšímu ohrožení branky nedostal.

Domácí gólman získal míč a uvede jej do hry.

67
    ze hřiště odchází Marek Mančík, přichází Jan Michalec.

66
    ze hřiště odchází Marek Jaroň, přichází Roman Zálešák.

66
    Centr se snesl před branku, následná rána končí vedle branky, ostravský brankář bude vykopávat.

65
    Uherský Brod se pokouší něco vymyslet na útočné polovině, vybojoval další rohový kop.

64
    Domácí fotbalisté sice vybojovali rohový kop, ale k výraznějšímu ohrožení branky se tým nedostal.

63
    Cíž vykopává od své branky, rozhodl se pro dlouhý výkop na spoluhráče, ti následně kombinují.

61
    Nepřesná kombinace domácích vedla k tomu, že vhazování vybojovali hráči Uherského Brodu.

59
    Hodina hry je prakticky pryč, domácí celek inkasoval rychle dvě branky a naopak hosté udělali velký krok k výhře v tomto zápase.
    56. Filip SOTORNÍK - 0:2

56
    Tým Ostrava B právě vstřelil branku!
    Baník díky dobré hře navyšuje své vedení, ostravští fotbalisté navyšují svůj náskok. Trefuje se FILIP SOTORNÍK

54
    Hostující celek překazil zajímavě vypadající akci soupeři, a tak se pokouší rychle přenést hru.

53
    Domácí vybojovali autové vhazování na své polovině, následně po faulu soupeře u míče zůstanou.
    52. Samuel KULIG - 0:1

52
    Čekání na úvodní branku končí a hostující celek, který je aktivnější, se dostává do vedení. Prosazuje se SAMUEL KULIG.

52
    Ostrava mí míč pod kontrolou, kombinuje na útočné polovině, kde dokázali díky své dobré hře vybojovat rohový kop.

50
    Obrázek hry je stále dost podobný, hostující fotbalisté pokračují v aktivní hře, tlačí se do zakončení, ale na výraznější šanci marně čekají.

47
    Hosté se dostali na polovinu soupeře, kde díky aktivní hře vybojovali rohový kop.

46
    Utkání pokračuje druhým poločasem.

46

V prvním poločase jsme na výraznější šanci čekali marně, po první části zápasu platí bezbrankový stav.

45+1

45+1
    Ještě jedna hostující střela, ale ta končí vedle branky.

45+1
    Jedna minuta bude nastavena navíc.

45
    Probíhá poslední minuta hry v prvním poločase, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

45
    Rohový kop pro Ostravu, domácí se ubránili, následně si hosté pomohli faulem. Hrát budou domácí.

43
    Hostující fotbalisté mají převahu dostali se na polovinu soupeře, ale zakončit tým nedokázal.

42
    Žlutá karta pro tým ČSK Uherský Brod (Jiří Švrček).

41
    Domácí si před brankou pomohli faulem, rozehrávat bude Baník od své branky.

39
    Jícha rozehrává od své branky.

38
    Domácí kombinují na své polovině a čekají na zajímavou příležitost, jak se dostat do zakončení.

36
    Po nepřesné domácí akci má míč hostující brankář, který rozehrál na obránce před sebou. Směr hry se postupně otáčí.

35
    Deset minut hry zbývá do konce prvního poločasu, sledujeme klidnější pasáž hry. Domácí kontrolují hru.

33
    Hraje se spíše na polovině hrací plochy, mnoho velkých šancí k vidění není.

32
    Domácí celek aktivní hrou vybojoval rohový kop, centr se snesl před branku, ale tým nezakončil.

31
    Uherský Brod se usadil na útočné polovině, ale k zakončení se tým nedostal.

29
    Ostrava hraje aktivněji, drží míč pod kontrolou, po rychlé kombinaci se propracovala ke střele, která ale končí vedle branky. Jícha bude vykopávat.

28
    Domácí po faulu soupeře vybojovali rozehrávku na své polovině.

28
    Jeden z domácích hráčů byl zraněný a nyní se vrací do hry, zdá se, že bude v zápase pokračovat.

26
    Baník se pokouší hrát aktivně, tlačí se do střeleckých pozic, ale zadní řady Brodu jsou připravené.

25
    Uherský Brod se propracoval do zajímavé střelecké pozice, ale obrana si dokázala poradit.

22
    Další práci měl domácí brankář, ale dokázal si poraditi tentokrát. Baník své příležitosti proměnit nedokázal.

22
    Baník se dostal do střelecké pozice, ale brankář Jícha vytáhl dobrý zákrok a udržel bezbrankový stav.

20
    Dvacet minut hry je pryč, hosté měli možnost dvou rohových kopů, ale do výraznější šance se Baník nedostal.

19
    Hosté vybojovali rozehrávku na útočné polovině hrací plochy, ale pokus o rychlou akci nevyšel podle představ.

18
    Zajímavou domácí akci ukončil pomezní sudí, a pak také hlavní. Domácí se dostali do ofsajdu. Hrát budou hosté.

17
    Nyní sledujeme klidnější pasáž hry, mnoho šancí momentálně k vidění není.

16
    Domácí vybojovali autové vhazování na polovině hrací plochy, následně Uherský Brod pokračoval v akci a získal možnost volného kopu.

15
    Centr se snesl před branku, následně obrana odvrátila za cenu dalšího rohu. Hosté se neprosadili.

15
    Hosté se po delší době dostali na útočnou polovinu, vybojovali rohový kop.

13
    Hosté mají možnost volného kopu na polovině hrací plochy, ale cent se příliš nepovedl.

12
    Hosté vybojovali míč, zkoušeli to středem, ale k šanci se nedostali.

11
    Domácí fotbalisté měli nyní zajímavou šanci, ale prosadit se ke střele nedokázali.

1

ČSK Uherský Brod: Jícha – Lorenc, Košák, Malenovský, Švrček, Gettler, Mančík, Strachoň, Šmatelka, Nevařil, Venený
    Náhradníci: Kratochvíl – Batoníček, Zámečník, Michalec, Vrága, Flasar
    Trenér: Martin Ondra

FC Baník Ostrava B: Číž – Blahuta, Boháč, Sotorník, Drozd, Holaň, Jaroň, Fulnek, Kulig, Říga, Stojičevič
    Náhradníci: Struhař – Zálešák, Stoklásek, Kostka, Yusuf Tuiji, KOnate
    Trenér: Tomáš Hejdušek

Rozhodčí: Gasnárek – Ogorník, Poláček.

Poslední vzájemný zápas se odehrál na začátku září a domácí Baník vyhrál 2:1. Jaroň poslal domácí do vedení, Josefík vyrovnal, a pak Chvěja rozhodl o triumfu domácích.

ČSK Uherský Brod odehrál 28 zápasů s bilancí 8-8-12 a získal 32 bodů. V tabulce ligy je na třetí pozici. Z posledních pěti zápasů vyhrál tři. Porazil Blansko 3:0, Vrchovinu 3:0 a Vratimov 2:1. Nestačil na Uničov 1:4 a na Zlín B 0:5.

FC Baník Ostrava B je na třetí pozici v tabulce. Má bilanci 17-3-7 a získal 64 bodů. Na čtvrtý Hlučín má náskok tří bodů. Z posledních pěti zápasů vyhrál Baník tři. Porazil Vrchovinu 2:1, Vratimov 6:0 a Jihlavu B 4:1. Remizoval se Znojmem 1:1 a padl se Zlínem B 0:3.

Zdravím všechny fanynky a fanoušky Moravskoslezské fotbalové ligy. V tomto zápase 34. kola proti sobě nastoupí ČSK Uherský Brod a FC Baník Ostrava B.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.