Česko – Srbsko | 1:4 (kon.) |
Rakousko – Dánsko | 1:2 (kon.) | | | Chorvatsko – Francie | 1:1 (kon.) |
Island – Albánie | 1:1 (kon.) |
Bělorusko – Ázerbájdžán | 0:0 (kon.) | | | Slovensko – Kazachstán | 0:1 (kon.) |
Lotyšsko – Lichtenštejnsko | 1:0 (kon.) | | | Andorra – Moldavsko | 0:0 (kon.) |
konec
Andorra
0:0
(0:0)
Moldavsko
Jiří Polášek
Branky:
Držení míče: 40 % : 60 %.
Střely na branku: 2:4. Střely mimo: 2:2. Rohy: 2:6. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 15:17.
Rozhodčí: L. Tschudi (Švýcarsko)
Diváci:
Karty: 66. Alaez (ANR), 72. Garcia (ANR) – 59. Armas (MOL), 65. Dros (MOL), 79. Cojocaru (MOL), 83. Rata (MOL) 43. Stînă (MOL)
Neproměněná penalta:
Držení míče: 40 % : 60 %.
Střely na branku: 2:4. Střely mimo: 2:2. Rohy: 2:6. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 15:17.
Andorra:
Gomes – De Pablos Sola, E. Garcia, Vales, Llovera, Cervos – X. Vieira, M. Vieira (C), Rubio – Jordi Alaez, Cucu
Náhradníci: Bernat, Clemente Garcés Ludovic, M. García, Jimenez, Lima, Martínez, Pires (B), Pujol, Rebes, Rosas, Rubio
Trenér: K. Alvarez
Moldavsko: Railean – Posmac, Bolohan, Armas (C) – Revenco, Rata, Platica, Reabciuk – Mandricenco, Nicolaescu, Stînă
Náhradníci: Avram (B), Caimacov, Cober, Cojocaru, Craciun, Dros, Dumbravanu, Iosipoi, Jardan, Marandici, Namasco (B), Platica
Trenér: S. Clescenco
Náhradníci: Bernat, Clemente Garcés Ludovic, M. García, Jimenez, Lima, Martínez, Pires (B), Pujol, Rebes, Rosas, Rubio
Trenér: K. Alvarez
Moldavsko: Railean – Posmac, Bolohan, Armas (C) – Revenco, Rata, Platica, Reabciuk – Mandricenco, Nicolaescu, Stînă
Náhradníci: Avram (B), Caimacov, Cober, Cojocaru, Craciun, Dros, Dumbravanu, Iosipoi, Jardan, Marandici, Namasco (B), Platica
Trenér: S. Clescenco
Rozhodčí: L. Tschudi (Švýcarsko)
Diváci:
Střely na branku: 2:4. Střely mimo: 2:2. Rohy: 2:6. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 15:17.
ze hřiště odchází Jordi Alaez, přichází Victor Bernat.
ze hřiště odchází ergiu Platica, přichází Maxim Cojocaru.
ze hřiště odchází Cucu, přichází Àlex Martínez.
ze hřiště odchází Jordi Rubio, přichází Albert Rosas.
ze hřiště odchází Márcio Vieira, přichází Marc Rebes.
ze hřiště odchází Vadim Bolohan, přichází Cristian Dros.
ze hřiště odchází Dmitri Mandricenco, přichází Sergiu Platica.
ze hřiště odchází Marc Vales, přichází Albert Alavedra Jimenez.
Andorra: Gomes – De Pablos Sola, E. Garcia, Vales, Llovera, Cervos – X. Vieira, M. Vieira (C), Rubio – Jordi Alaez, Cucu
Náhradníci: Bernat, Clemente Garcés Ludovic, M. García, Jimenez, Lima, Martínez, Pires (B), Pujol, Rebes, Rosas, Rubio
Trenér: K. Alvarez
Moldavsko: Railean – Posmac, Bolohan, Armas (C) – Revenco, Rata, Platica, Reabciuk – Mandricenco, Nicolaescu, Stînă
Náhradníci: Avram (B), Caimacov, Cober, Cojocaru, Craciun, Dros, Dumbravanu, Iosipoi, Jardan, Marandici, Namasco (B), Platica
Trenér: S. Clescenco
Rozhodčí: L. Tschudi (Švýcarsko).