Norsko – Slovinsko 0:0 (kon.) | Švédsko – Srbsko 0:1 (kon.)
Švédsko
0:1 (0:1)
Srbsko
Čtvrtek 09.06.2022, 20:45 • Friends Arena - Solna • Liga národů UEFA - Liga B • Skupina 4

Srbsko nakonec dokázalo poctivě odehrát druhý poločas a aktivní obrannou hrou nepustilo Švédsko do žádných nebezpečných šancí, které by měly přinést potenciální vyrovnání.
    O osudu celého zápasu rozhodla třetí minuta nastaveného času v prvním poločase a ideálně zahraný rohový kop Srbska! Hosté se tak radují z druhého vítězství po třech odehraných zápasech, zatímco Švédsko si připsalo druhou porážku. (22:43:42)

Držení míče: 46 % : 54 %.
    Střely na branku: 1:4. Střely mimo: 7:3. Rohy: 3:5. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 10:13.

90+3

90+3
    Švédsko se něco snaží vymýšlet před brankou Srbska, ale nedaří se jim pořádné zakončení.

90+1
    Stejně jako v prvním poločase, i ten druhý je nastaven o tři minuty. Uvidíme taky branku v poslední minutě nastavení?

90
    Další útočný pokus domácích dokázala srbská obrana odrazit a domácímu týmu se už rapidně krátí čas.

89
    Žlutá karta pro tým Srbsko (Uroš Račić).

89
    Od Forsberga celá útočná akce započala a taky skončila. Jeho střela ze střední vzdálenosti se nevešla mezi tři tyče.

88
    Emil Forsberg se pokoušel poslat míč do ulice, ale jeho počin byl hodně předvídatelný a obránci včas zastavili míč.

87
    Srbsko je blízko ke své druhé výhře. Zatímco Švédsko ke své druhé prohře.

86
    Elanga byl dnes asi nejaktivnějším hráčem na hřišti, leč dnes mu branka nebyla souzena.

86
    Střídání v týmu Švédsko:
    ze hřiště odchází Anthony Elanga, přichází Viktor Gyökeres.

85
    Nemanja Radonjić vyslal tvrdou střelu, ale přesně do středu branky, kde byl připraven Olsen.

84
    Srbsko se snaží být aktivní a snaží se hrát hlavně na polovině Švédska.

83
    Následoval srbský roh, který přinesl centr do vápna. Ten nebyl využit. Srbsko se poté dostalo k dalšímu centru, který se pokoušel hlavičkou usměrnit jeden z hráčů, ale nacházel se už v ofsajdové pozici.

83
    Dušan Tadić se natlačil před obránce k zakončení v malém pokutovém území. Obránce však úspěšně jako první zasáhl míč a rozhodně se o faul na Tadiće nejednalo.

82
    Joel Andersson zakončoval k pravé tyči, kde už byl včas připraven Marko Dmitrović.

81
    Posledních deset minut základní hrací doby a na nějaký souvislejší tlak ze strany Švédska to rozhodně nevypadá.

80
    Dobrá práce dvou srbských hráčů, kteří nyní podrželi hru u brankové čáry. Nakonec sice s faulem, ale další vteřiny ušetřené pro hostující celek.