FC Košice – Trebišov 2:0 (kon.) | Žilina – Karviná 3:0 (kon.) | KFC Komárno – Pohronie 1:2 (kon.)
Sparta – Dukla Praha 2:1 (kon.) | Teplice – Ústí n. L. 2:0 (kon.) | Slovácko – Trenčín 2:0 (kon.)
Příbram – Hr. Králové 1:5 (kon.) | Podbrezová – Brno 4:2 (kon.) | Ostrava – Zlínsko 7:1 (kon.)
Hr. Králové – Liberec 4:1 (kon.) | Lanžhot – Zlín 0:2 (kon.) | Pardubice – Jihlava 3:1 (kon.)
AC Sparta Praha
2:1 (0:0)
FK Dukla Praha
Sobota 25.06.2022, 11:00 • Stadion Strahov, Praha • Přípravný zápas

To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost. (12:49:37)

Je konec. Sparta porazila Duklu v prvním přípravném utkání 2:1.
    Na mokrém trávníku byly v první půli k vidění šance. V 19. minutě se Sadílek dostal do zakončení, které zblokovala obrany Dukly. Po půl hodině hry napálil Goljan pouze tyč. Sparta pokračovala v tlaku, ale ani střela Patráka ve 38. minutě nebo zakončení Pudhorockého o dvě minuty později neskončily v bráně.
    V 63. minutě nejprve Vorel vyrazil střelu soupeře na roh a o minutu později šla Dukla do vedení, protože si Václav Drchal vstřelil vlastní branku. Sparta ale pokračovala v nátlaku a v 70. minutě srovnal Jan Fortelný. O čtyři minuty později navíc právě Václav Drchal vybojoval penaltu, kterou si vzal na starost a proměnil ji. V 82. minutě mohl zvýšit náskok Trávník, ale ten neprostřelil Radu. Těsně před koncem měl domácí brankář Vorel problémy, ale obrana Sparty nakonec vše vyřešila.
    Sparta porazila Duklu 2:1.

90
    90. Komplikace Vorela při rozehrávce.

90
    Vojtěch Vorel se ocitl v nepříjemné situaci, jelikož byl napadán útočníkem Dukly a hosté získali balón, ale ten zastavil před brankovou čárou domácí obránce!

89
    Pomalu to vypadá, že Sparta toto první přípravné utkání zvládne, neboť je stále na míči.

87
    Nyní Dukla získala volný kop, po kterém se uskutečnila akce z pravé strany, ale zakončení Jiřího Hrubeše letělo nad bránu Vorela.

85
    Dukla to zkoušela po levém křídle, ale tam nebyl dostatek místa a následuje autové vhazování Sparty.

84
    Domácí následně rozehráli rohový kop, ovšem ten nepřinesl nic nebezpečného a Sparta drží míč ve středu hrací plochy.
    82. Trávník neprostřelil Filipa Radu!

82
    Michal Trávník se ocitl v dobré šanci uvnitř vápna, ale Filip Rada jej skvěle vychytal! Následně se také Horák dostal ke střele, ale jeho pokus vyrazil hostující brankář nad svou svatyni.

80
    Zbývá posledních deset minut utkání a Sparta drží míč na své polovině plně pod kontrolou.

79
    Sparta Praha ovšem je v dnešním zápase jednoznačně lepším týmem i přes obměnění celé základní sestavy.

78
    Vindheim hledal Drchala, ale míč nakonec skončil jen u obránce Dukly, který následně odkopl míč.

75
    Červenka nyní uviděl od sudího žlutou kartu za tvrdý faul na své polovině.
    74. Václav DRCHAL - 2:1

74
    Sparta právě vstřelila branku!
    K pokutovému kopu se postavil právě zfaulovaný VÁCLAV DRCHAL, jenž poslal brankáře na levou stranu, zatímco zakončil k pravé tyči a odčinil tak vlastní branku. Sparta otáčí a vede nad Duklou 2:1.