Uh. Brod – IHC Prague Rats 7:3 (kon.) | IHC Dynamo Pardubice – IHC Přerov 1:3 (kon.) | IHC Prague Rats – IHC Dynamo Pardubice 5:12 (kon.)
Uh. Brod – IHC Přerov 7:6 (kon.)
konec
IHC Dynamo Pardubice
1:3 (0:2, 1:1)
IHC Night Birds Přerov
Sobota 25.06.2022, 11:00 • MEO Aréna, Přerov • Finálový turnaj JERSEY 53 MČR mladších žáků inline hokeje • Semifinále
Partner:
   
  Duel je u konce. Přerov po boji poráží Pardubice 3:1 a ve finále Finálového turnaje JERSEY 53 MČR mladších žáků inline hokeje si to rozdá s Uherským Brodem. Night Birds ve druhé půli ustáli nápor soupeře a udrželi těsné vedení. Devadesát sekund před koncem pak přidal důležitý pojišťující gól Dominik Šindler, který v zápase skóroval podruhé. Dynamo čeká utkání o třetí místo proti Prague Rats. (12:02:33)
   
  Konec zápasu.
   
  29:45
  V oslabení si na pravý kruh najel Hanzlík, jeho prudká střela proletěla nad horní tyčkou přerovské branky.
   
  29:14
  Vyloučení v týmu IHC Dynamo Pardubice:
  Florián – 1,5MIN, krosček.
   
  29:08
  Dynamo si ještě vytvořilo krátký útočný nápor, jeho další snahu ale zastavuje krosček a vyloučení.
   
  28:30
  Night Birds Přerov právě vstřelili branku!
  Minutu a půl před koncem druhého poločasu je zřejmě rozhodnuto. Veselá z levé strany útočné poloviny uvolnila DOMINIKA ŠINDLERA. Ten byl na středu hřiště zcela sám, najel si až před Šmída a pak zakončil nad jeho vyrážečku. Pro Šindlera jde o druhou trefu v utkání. Asistence: Natálie Veselá.
   
  27:45
  Na jedné straně bekhendem z levé strany nepřesně zakončoval Peluha. Na opačném konci hřiště pak přišla velká šance Andrejka, Gajdušek ale zblízka vytáhl zákrok levým betonem a drží těsný náskok svého týmu.
   
  26:50
  Mana se manévrem u vlastní branky zbavil soupeře a poté přihrál Veselé, která na útočné polovině pošetřila pro Night Birds momentálně cenné vteřinky.
   
  26:29
  Oddechový čas pro tým IHC Dynamo Pardubice.
   
  26:06
  Hanzlíkova rána příklepem zdálky nadělala přerovskému brankáři problémy. Gajdušek zřejmě viděl letící kotouč až na poslední chvíli, přesto proti němu dokázal vkleče zakročit, a to pomocí k zemi přitisknutého betonu.
   
  25:13
  Dynamo má nyní více ze hry. Na první tyč to zkusil z pravé strany Florián, Gajdušek našel puk v lapačce a ještě stačil rozehrát.
   
  24:18
  Mana sice vyjel z ideální střelecké pozice, přesto ale po zemi nasměroval kotouč na Šmída. Ten ho pouze lehkým dotekem poslal na spoluhráče před sebou.
   
  23:34
  Obratný Král obešel na levé straně útočné poloviny soupeře a vystřelil na bližší tyč. Gajdušek prudký pokus vkleče zastavil na betonu, následně pokryl i dorážku v podání Andrejse.
   
  23:00
  Gajduškovi nyní po střele z levé strany vypadl puk z výstroje, obránci před ním mu ale pomohli situaci vyřešit.
   
  22:08
  Jeden z hráčů Pardubic vyzkoušel Gajduškovu pozornost střelou na bližší tyč. Přerovský brankář máchl lapačkou, kterou zastavil puk letící někam do pravého horního rohu jeho branky.
   
  21:12
  Pavlica vyhrál osobní souboj s Hanzlíkem a za brankou Dynama udržel kotouč pro Night Birds. Výsledkem přerovské akce byla střela Many, jenž obdržel nahrávku do prostoru mezi kruhy. Za Šmídem zazvonila pravá tyč!
   
  20:16
  Po levém křídle útočné poloviny pronikl Mana, dvojice vracejících se hráčů Dynama jeho křížný pokus zablokovala. Kotouč skončil u zadního mantinelu.
   
  19:44
  Král si najel do míst nad levým kruhem, odkud kotouč nasměroval o kousek vedle vzdálenějšího horního rohu přerovské branky.
   
  18:16
  Andrejko je hodně při chuti. U středového kruhu vystihl přerovskou rozehrávku, posadil Pavlicu na zadek a vydal se vstříc Gajduškovi. Nakonec vystřelil ze střední vzdálenosti, Gajdušek vkleče hrudí vyrazil puk před sebe a případné dorážky hbitou reakcí nedopustil.

  Petr Komárek

  Branky a nahrávky: 17. Procházka (Andrejko) – 7. Mana, 9. Šindler (Pavlica), 29. Šindler (Veselá)


  IHC Dynamo Pardubice: Šmíd – Florián, Hanzlík (A), Fiala (C), Král, Andrejs – Pospíchal, Andrejko, Procházka, Hašek
  Trenér: Lukáš Andrejs

  IHC Night Birds Přerov: Gajdůšek (Shejbal) – Peluha, Kozák, Mozr – Grapl, Veselá, Benešová, Oharek, Omámik, Zelinka, Pavlica (C), Šindler (A), Mana, Strejček, Černošek
  Trenér: Patrik Škandera

  Rozhodčí: Novotný, Novotná