Pohronie – Šamorín 1:2 (kon.) | Ostrava – Termalica 0:0 (kon.) | Prešov – Dolný Kubín 0:0 (kon.)
Karviná – Zlín 0:2 (kon.) | Katowice – B. Bystrica 2:1 (kon.) | Trebišov – Vranov n.T. 1:3 (kon.)
Slovácko – L. Mikuláš 2:1 (kon.) | Č. Budějovice – Dukla Praha 3:1 (kon.) | Hr. Králové – Varnsdorf 3:1 (kon.)
Jablonec – Bohemians 1905 0:0 (zruš.) | Mladá Boleslav – Teplice 3:2 (kon.) | Olomouc – Prostějov 0:0 (kon.)
Liberec – Ústí n. L. 8:1 (kon.) | Pardubice – Fürth 0:1 (kon.) | Púchov – Trenčín 0:3 (kon.)
Olomouc – Žilina 1:3 (kon.) | Brno – Slovan Bratislava 2:2 (kon.) | Linz – Zlín 0:0 (zruš.)
Podbrezová – Zlaté Moravce 4:0 (kon.) | Bohemians 1905 – Cracovia 2:1 (kon.)
FC Zbrojovka Brno
2:2 (1:1)
ŠK Slovan Bratislava
Sobota 02.07.2022, 17:00 • Městský fotbalový stadion Srbská, Brno • Přípravný zápas
    82. Jaromír ZMRHAL - 2:2

82
    Slovan Bratislava právě vstřelil branku!
    Bratislavský tým předvedl krásnou a rychlou akci, která po zásluze skončila gólem! Křížný pas Holmana zamířil k JAROMÍRU ZMRHALOVI, jenž levačkou napálil míč přesně pod břevno. 2:2.
    57. Musa ALLI - 2:1

57
    Brno právě vstřelilo branku!
    Zbrojovka jde poprvé v zápase do vedení! Prosadil se dnes velmi aktivní MUSA ALLI, který si zaběhl za obranu a levačkou poslal míč do sítě. 2:1.
    37. Jan HLADÍK - 1:1

37
    K puntíku se postavil JAN HLADÍK, který penaltu proměnil chladnokrevně. Chovan skočil na levou stranu, přičemž ofenzivní hráč Brna zamířil na stranu opačnou. 1:1.
    34. Eric RAMIREZ - 0:1

34
    Nová posila Slovanu se střelecky prosazuje! Hosté to vykombinovali slušně, De Marco našel centrem hlavu ERICA RAMIREZE, který s přehledem zakončil k zadní tyči. Berkovec byl bez šance. 0:1.

Daniel Fekets

Branky: 37. Hladík (pen.), 57. Musa Alli – 34. Ramirez, 82. Zmrhal

Karty:   59. Jambor (BNO), 87. Řezníček (BNO) – 89. Lichý (SBA)

FC Zbrojovka Brno: Berkovec – Divíšek, Endl, Šural, Matejov, Texl, Blecha, Granečný, Musa Alli, Přichystal, Hladík.
    2. poločas: Berkovec – Granečný, Šural, Hlavica, Matejov, Fousek, Jambor, Falta, Ševčík, Musa Alli (59. Nečas), Řezníček.

ŠK Slovan Bratislava: Chovan – Hrnčár, Kašia, Voet, De Marco – Agbo, Kucka – Weiss – Barseghjan, Ramirez, Green.
    2. poločas: Hrdina – Voet (63. Pauschek), Abena, Križan – Medveděv, Mustafič, Kankava, Zmrhal – Weiss (69. Holman) – Čavrič, Šaponjič