Vasas Budapešť – KFC Komárno 4:1 (kon.) | Mladá Boleslav – Pardubice 4:0 (kon.) | Olomouc – Jihlava 3:0 (kon.)
Liberec – Dukla Praha 1:1 (kon.) | Líšeň – Ostrava 0:2 (kon.) | Zlín – Vyškov 3:0 (kon.)
Sparta – Rijeka 2:0 (kon.) | Pohronie – Trenčín 3:4 (kon.)
FC Slovan Liberec
1:1 (1:0)
FK Dukla Praha
Středa 06.07.2022, 11:00 • Mnichovo Hradiště • Přípravný zápas

Přípravné utkání mezi Libercem a pražskou Duklou končí remízou 1:1. Kouč Slovanu Kozel bude určitě spokojenější s první půlí, v níž také poslal jeho tým do vedení Imad Rondić. Jedenáctka, která nastoupila po změně stran, už tak dobrý výkon nepodala a Dukla byla zejména po prostřídání své sestavy lepší. V 70. minutě tak její hráči zaslouženě dokázali vyrovnat, když Moulisovy nabídky využil Jakub Hodek, a nemuselo zůstat jen u toho. V závěru totiž brankář Pešl vychytal v obrovské šanci Korejce Kima. (12:48:46)

90+2

90+1
    Ještě roh Dukly. Po závaru před bránou se však míč odrazil k jednomu z libereckých fotbalistů, který byl navíc faulován.

90+1
    Zas tolik nescházelo, Peterka si naběhl na oblouček za obranu, ovšem před Pešlem si nechal utéci míč do strany. Poté posílal oblouček na vzdálenější tyč, kde nenašel nikoho ze spoluhráčů.

90
    Ještě standardka pro Duklu. Asi poslední šance na rozhodnutí zápasu...

89
    Míč unikl do zámezí Fukalovi. Vhazovat budou vojáci.

88
    Zápas se pomalu chýlí ke svému konci. Zdá se, že spěje k remíze.
    85. Kim ve velké příležitosti nepřekonal Pešla.

85
    Hráči Dukly krásně vykombinovali defenzivu soupeře. Po finální přihrávce Červenky z pravé strany zakončoval z bezprostřední blízkosti Kim, ovšem Pešl zachránil Slovan reflexivním zákrokem pravou nohou!

82
    Ghali vběhl z pravé strany do pokutového území. Tam našel zpětnou přihrávkou Christiana Frýdka, který ve velké šanci vysoko přestřelil!

82
    Ondřej Lehoczki dostal přihrávku na levou stranu. V šestnáctce si zasekl míč na pravačku, pak ale střílel do obránce.

80
    Zajímavá akce Liberce, která skončila střelou Kamsa Mary zpoza šestnáctky. Byla to nadějná pozice a rána zřejmě měla dobrý směr. Trefila však bránícího hráče.

78
    Teď je to z obou stran hodně nesourodé. Vidíme spoustu nepřeností.

76
    Dukla se teď ocitla při rozehrávce pod tlakem. Vše vyřešil dlouhým odkopem Šťovíček.

73
    Kouč Liberce Luboš Kozel asi nebude spokojen s výkonem sestavy, která nastoupila do druhého dějství. Dukla je po prostřídání lepším týmem.
    70. Jakub HODEK - 1:1

70
    Dukla právě vstřelila branku!
    Dukle se podařilo vyrovnat! Pavel Moulis dostal přihrávku na pravé křídlo a v pokutovém území přetlačil bránícího hráče. Z úrovně brankové čáry pak poslal balón do malého vápna, kde ho JAKUB HODEK zblízka dopravil do prázdné brány.

69
    Akci Pražanů zakončoval střelou zpoza šestnáctky Pavel Moulis. Mířil však vedle brány.

67
    Lehoczki odkopem sestřelil vlastního spoluhráče Jana Matouška. Ten se po přímém zásahu na hlavu skácel na trávník. Naštěstí bude v pořádku, nic příjemného to ale rozhodně nebylo.

Martin Augustin

Branky: 28. Rondić – 70. Hodek

FC Slovan Liberec: 1. poločas: Vliegen – Gebre Selassie, Purzitidis, Plechatý, Mikula – Červ, Doumbia, Mara – Višinský, Rondić, Kozák.

2. poločas: Pešl – Fukala, Prebsl, Lehoczki, Mikula – Mara, Michal – J. Matoušek, Frýdek, Ghali – Rabušic.

Trenér: Luboš Kozel

FK Dukla Praha: Šťovíček – Svoboda, Holiš, Piroch, Barac – Havelka, Souček – David Kozel, Šebrle, Buchvaldek – Matějka.
    Náhradníci: Čtvrtečka – Uhlíř, Peterka, Červenka, Moulis, F. Matoušek, Kim, Ullman, Hrubeš, Hodek, Konan.