KFC Komárno – Prešov 3:0 (kon.) | Dubnica – Trebišov 0:1 (kon.) | Považská Bystrica – FC Košice 3:1 (kon.)
KFC Komárno
3:0 (2:0)
FC Tatran Prešov
sk Sobota 16.07.2022, 17:00 • Štadión KFC Komárno • MONACObet liga • 1. kolo

Komárno si na úvod nového ročníka druhej ligy pripísalo tri body po jasnom víťazstve 3:0 nad nováčikom z Prešova. O presné zásahy domácich sa postupne postarali Ganbayar, Szőcs a striedajúci Mészáros. Prešov neodohral zlý zápas, najmä predviedol veľmi dobrý úvod do druhého polčasu, napriek tomu sa nedočkal ani gólu. Zápas rozhodli hlavne štandartné situácie, z ktorých Komárno vyťažilo dva góly v úvodnej štvrťhodine a odvtedy malo zápas pevne v rukách. To je odo mňa všetko, ďakujem za pozornosť a teším sa znova nabudúce pri športových online prenosoch! (18:55:23)

90+2

90+2
    Predsa len šanca na útok pre Prešov, ale po nepresnej kombinácii dokonca obdržal žltú kartu tréner hostí Petruš.

90+1
    Nadstavovať sa budú iba dve minúty a Komárno drží loptu v rohu na útočnej polovici, takže Prešov asi ani nedostane šancu na posledný útok.

90
    Striedanie v tíme KFC Komárno:
    z ihriska odchádza Ganbayar, prichádza Matič.

89
    Autové vhadzovanie pre Komárno, ktoré si bez problémov v závere stráži náskok troch gólov.

88
    Ani rohový kop hostí nepriniesol nič nebezpečné, naopak Bayemi pohodlne vyviezol loptu na polovicu súpera.

87
    z ihriska odchádza Štepanovský, prichádza Chorvát.

85
    Hneď štyri striedania na strane hostí, čo asi svedčí o tom, že tréner Prešova je zmierený s prehrou.

84
    Striedanie v tíme FC Tatran Prešov:
    z ihriska odchádza Dolný, prichádza Pribula.

84
    z ihriska odchádza Jendrek, prichádza Keresteš.

84
    z ihriska odchádza Milunovič, prichádza Škrepták.

83
    z ihriska odchádza Nemtinov, prichádza Štefánik.

82
    Zápas sa už v posledných desiatich minútach bude zrejme len dohrávať a Prešov sa ešte asi pokúsi streliť aspoň čestný gól.

79
    KFC Komárno dáva gól! V tejto chvíli je už s najväčšou pravdepodobnosťou rozhodnuté o víťazstve domácich, pretože Komárno využilo otvorenú obranu hostí a striedajúci hráči predviedli skvelú akciu, keď Bayemi našiel ANDRÁSA MÉSZÁROSA, ktorý už dokázal z blízkosti prestreliť Kuchynskyiho!

78
    Nepresnosť v ľahkej kombinácii na strane Prešova, takže hostia majú naozaj veľmi ďaleko k zdramatizovaniu záveru zápasu.

77
    Hostia to skúšajú už aj dlhým autovým vhadzovaním, ale ani to neprinieslo žiadnu šancu dostať sa čo i len k zakončeniu.

76
    Zrejme prvýkrát v druhom polčase sa do hry zapojil aj brankár domácich Bréda, takže Komárno má loptu v držaní.